USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

У Луганськ прорвались бойовики

19 Серпня 2014 22:45
Близько 40 одиниць бронетехніки з Росії увійшли у Луганськ. Про це повідомляє Українська правда.

"Підтверджується той факт, що у вівторок в Луганськ на підмогу місцевим бойовикам прорвалася колона військової техніки. Частина її прибула з Росії раніше, частина увійшла на Донбас з території РФ у вівторок", - написав координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Всього в околиці Луганська прорвалося кілька десятків одиниць техніки, з яких до 40 - важка бронетехніка. Частина цієї колони уже увійшла в місто.

"Яким чином колона техніки змогла прорватися через лінію оточення, враховуючи, що Луганськ заблокований кільцем блок-постів і опорних пунктів сил АТО, - ми на цей момент сказати не можемо", - резюмував активіст.

Наявність колони російської техніки та бійців у ефірі "Громадського телебачення" підтвердив і командувач АТО в Луганські області Ігор Воронченко.


Варто зауважити, сьогодні вулицями Донецька переміщався "Град" і вів безладну стрілянину. Внаслідок артобстрілу бойовиків снаряди влучили в квартири кількох багатоповерхівок і будинків приватного сектора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 23:02
ХОВАЙСЯ КТО ЩЕ МОЖЕ!!!!
Дмитро Показати IP 19 Серпня 2014 23:05
на волиеьпост написали 160 одиниць, на 24 тв нічого не пишуть взагалі..
Тимчук до Дмитро Показати IP 19 Серпня 2014 23:08
тимчук в фб пише 40.
Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 23:48
Ребята, а сколько единиц бронетехники ополченцы отжали в двух Южных котлах?
Всезнайко Показати IP 19 Серпня 2014 23:52
З неба, блядь, впали... Вояки всрані.
Йухан Показати IP 20 Серпня 2014 00:56
Ще так трохи і будемо в Почаєві бачити литвина з матвієнко в обнімку
а123 Показати IP 20 Серпня 2014 01:22
Ааа а я тоо думаю чого Данильчук так спышно додому попер на "ротацію" .....
Павло Показати IP 20 Серпня 2014 08:35
Тьху, ср*ні тролі, знов повилізали. Хрінові вояки диванні. Тільки і можуть ср*ти в неті.
сірий вовк Показати IP 20 Серпня 2014 08:42
та коли ж перекриють той б...кий кордон, щоб передушити ту наволоч !!!!!!!!!!!!!
увч до сірий вовк Показати IP 20 Серпня 2014 08:57
Да и не говори. Где тот каломойский со своей 100500 метровой стеной по всей границе? Вот пусть идет и строит.
моня Показати IP 20 Серпня 2014 09:56
Парашні тролєпси, за ваші дупи вже беруться..На цепку біля собору побігаєте..
увч до моня Показати IP 20 Серпня 2014 11:07
Ты, голубок, смотрю только о том и мечтаешь как к чьей-нибудь жопе пристроиться. Так это тебе к ляшко или к клячкопедалику.
вася Показати IP 20 Серпня 2014 10:05
(переміщався "Град" і вів безладну стрілянину) - Град не може стрелять на ходу.
Olha Показати IP 20 Серпня 2014 10:35
Найманці бандформувань служать тому,хто їм ПЛАТИТЬ.Що скаже ХАЗЯЇН-ХАЗЯЙКА,то і зроблять.
увч до Olha Показати IP 20 Серпня 2014 10:42
коментар було видалено
Olha Показати IP 20 Серпня 2014 10:43
Сказав ХАЗЯЇН-ХАЗЯЙКА своїм бандформуванням пропустити війська з Росії-бандити пропустили.Невигідно ХАЗЯЇНУ-ХАЗЯЙЦІ зараз мир в Україні.
увч Показати IP 20 Серпня 2014 11:04