USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцькій міськраді вимагають повернути звання Героїв Бандері та Шухевичу

25 Березня 2015 10:04
Повернути звання, які були скасовані судовим рішенням у 2011 році, вимагають у президента України депутати міськради.

Про це йшлося під час 72-ї сесії міськради 25 березня.

Як повідомила депутат Любов Серба, 12 жовтня 2011 року внаслідок маніпулятивних дій протиправних рішень Вищого адміністративного суду Україну, який, очевидно, пішов на повідку тих агентів Кремля, які засідали у вищих ешелонах тодішньої української влади, Степана Бандеру та Романа Шухевича юридично позбавили звання «Герой України».

На думку депутата, рішення тоді суд ухвалював за вказівкою з Банкової, на догоду державі, яка згодом проявила себе державою-агресором, анексувала частину української території і продовжує воєнні дії на сході України.

Депутат зазначила, що вороги України не могли подолати Бандеру та Шухевича живими, тож досі бояться їх мертвими. Бандера та Шухевич досі лишаються Героями для мільйонів українців, попри недолугі рішення судів.

Відтак, відновити історичну справедливість та повернути звання Героя України Бандері та Шухевичу депутати міськради вимагають у президента України.

Депутати проект рішення про звернення підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 25 Березня 2015 10:05
Бандера та Шухевич є героями України.
Анонім до лучани Показати IP 25 Березня 2015 15:51
Бандера та Шухевич є злочинцями на рівні із Гітлером в цивілізованих західних країнах, наприклад в Польщі. Чого цим кроком вони намагаються досягнути? Посварити між собою українців і поляків? Про злочини Бандери та Шухевича у роки другої світової війни поляки дуже добре памятають. Так діяти в теперішній ситуації можуть тільки агенти кремля.
СБУ Показати IP 25 Березня 2015 10:16
Хоть одну добру справу зроблять.
студент Показати IP 25 Березня 2015 10:24
Вони були і будуть ГЕРОЯМИ а ось депутати були і будуть ЗАСРАНЦЯМИ
111 до студент Показати IP 25 Березня 2015 10:26
Были и навсегда останутся террористами и убийцами своего же народа.Учебники можно переписать,но историю-никогда.
Анонім до 111 Показати IP 25 Березня 2015 10:42
історію постійно переписує парашія. Бандера і Шухевич боролись за вільну Україну. ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 25 Березня 2015 15:51
Скажи це в Польщі.
неномерний до 111 Показати IP 25 Березня 2015 15:49
Плюсони ще раз для круглого рахунку, д*біл.
БЕРКУТ Показати IP 25 Березня 2015 10:53
Дуже правильне рішення, як раз вчасно, саме одно з питань героїзації за котору зараз льється кров....
Анонім до БЕРКУТ Показати IP 25 Березня 2015 15:54
Це агенти кремля зараз піднімають таке питання, тому що вони дуже добре знають як до Бандери і Шухевича ставляться в Польщі - там їх вважають злочинцями. І якою буде реакція цивілізованих західних країн в результаті такої героїзації військових злочинців - передбачити зовсім не важко.
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 11:07
Так-так. Саме пора створювати нових ідолів. Без цього нам просто ніяк не обійтися. Бандеру в кожну хату, хлів і сортир, хвалебну оду Шухевичу від кожного жителя України наніч і зранку, і все в нас буде добре. Тільки це змінить Україну. А працювати, ви, заср...ці, коли будете? Коли побачать люди вашу роботу, 3,14д...ри?
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 16:09
В такому разі і Сашка Білого (Олександра Музичко) треба визнати героєм України - він воював із москалями в чечні і в україні, боровся із корупціонерами в прокурорських рядах, і був підло вбитий спецпідрозділом МВД, що був присланий із Києва на його ліквідацію.