USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькій міськраді – «випускний»

28 Жовтня 2015 13:09
Депутати Луцької міської ради разом із міським головою Миколою Романюком вирішили спільно попозувати для останнього у прийдешній каденції фото.

Так, усі присутні під час 80-ї сесії обранці громади, а також очільник міста, охоче зібралися перед входом до адміністративного приміщення задля того, аби назавжди залишитись у пам’яті виборців.

Окремі із них й далі працюватимуть на благо містян, а інші – з гідністю покинуть лави « борців за справедливість» й підуть на заслужений відпочинок.

ЧИТАТИ ЩЕ: СТАРТУВАЛА ОСТАННЯ В НИНІШНІЙ КАДЕНЦІЇ СЕСІЯ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ. ФОТО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
соломон самсонович Показати IP 28 Жовтня 2015 13:26
то не випускний, а похоронна сесія для багатьох політичних трупів (на чолі з миколою ярославовичем)
ай-яй до соломон самсонович Показати IP 28 Жовтня 2015 20:17
соломоне самсоновичу, цитуйте мовою оригіналу: "похоионна" сесія
Ніка Показати IP 28 Жовтня 2015 13:56
А найгарніша із депутатів-Констанкевич Ірина, дуже гарна і приємна жінка, і депутат класний, я рада, що знову ним стала в області, успіхів пані Ірині!!!
щось Показати IP 28 Жовтня 2015 14:02
окремі господарникі засурові..ще не всьо хаашо?
лучанка Показати IP 28 Жовтня 2015 14:25
Шкода, що Ірина Констанкевич не балатувалась на посаду мера м. Луцька
Олена Показати IP 28 Жовтня 2015 14:29
Романюк як на мене блєднуватий трохи! а так активізувався останні 3 тижні, ну все для Лучан!!! шкода що тільки в кінці - тому і очікуємо нового, молодого мера Олександра.
виборець до Олена Показати IP 28 Жовтня 2015 15:37
молодий, та ранній. король пішов - да здравствуєт король!
ВОВК до Олена Показати IP 28 Жовтня 2015 19:47
ше з 5 років почекаєш
Бізон Показати IP 28 Жовтня 2015 15:39
Ну й ботів розвелось....
лора пармер Показати IP 28 Жовтня 2015 19:10
коментар було видалено
Дейл Купер Показати IP 28 Жовтня 2015 20:42
Агов, модери, хто вбив Лору Палмер?
Мирон Показати IP 29 Жовтня 2015 12:39
У дурдомі - випускний))