USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Стартувала остання в нинішній каденції сесія Луцької міськради

28 Жовтня 2015 10:07
Стартувала остання у нинішній каденції 80-та сесія Луцької міської ради. Як жартома зауважив перед початком сесійного засідання депутат Луцької міськради Богдан Шиба, який, до слова, не балотувався до прийдешньої каденції, «ця сесія для деяких обранців громади – похоронна».

Тож, настрій перед початком сесії у луцьких депутатів був абсолютно різним – хтось весело сміявся і жартував, а хтось із серйозним виглядом переглядав порядок денний.
Так, депутат Сергій Волик, ймовірно, цієї ночі погано спав.
З гіпсом на верхній кінцівці прийшов до міськради і депутат Луцької міської ради Богдан Шиба. «З молодиці вночі впав», - віджартовувався обранець громади на запитання колег про травму.
Окремі народні обранці обіймалися, наче востаннє.
А депутат Руслан Ніколайчук хвалився Любові Сербі новою ручкою.
Натомість депутати Петро Савчук та Ігор Поліщук упевнено себе почувають, очевидно, враховуючи перемогу їх політсили на нинішніх виборах до Луцької міськради.


Коли заграв Гімн України, луцькі обранці громади покинули власні справи, й чемно піднялися із місць, виконуючи його з рукою на серці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 10:12
П******СИ
лучани до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 10:22
ти їх обрав..... Головне ,що тепер не буде бютоголової секти,яка з 2005 року грабувала землі міста.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 10:33
Збіговисько клоунів. "З молодиці він впав"..., зас.....ць.
віто до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 14:43
Заздриш? Ну, звісно, ти ж анонім...
молодиця до віто Показати IP 29 Жовтня 2015 09:28
що ж тут заздрити, він навіть не може .... вилізти...
Такі да! до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2015 16:31
Як казав один письменник з сусіднього бантустану: "У цій країні у пристойної людини два варіанти - або бути пі...сом у клоунів, або клоуном у пі...сів".
виборець Показати IP 28 Жовтня 2015 10:42
І знову старі рожи пролізли, лисий знову дерібаном займеться..... НАВИБИРАЛИ... МИ ДОСТОЙНІ ТІЄЇ БАНДИ ЯКУ ОБИРАЄМО!!!!!
Хлоп до виборець Показати IP 28 Жовтня 2015 11:36
...та попіз...ть на сайті ВН.
гребінь до Хлоп Показати IP 28 Жовтня 2015 15:31
череп це ти..
123 Показати IP 28 Жовтня 2015 10:50
Валера веселый такой. поди опять выбрали?
Коля Показати IP 28 Жовтня 2015 11:01
Ой міняємо кожен рік шило на мило і мило на шило. І Що з того? Що вони зробили? а нічого протирали штани і свої інтереси вирішували . Чи не так?
Ага до Коля Показати IP 28 Жовтня 2015 11:40
Коля , якщо знаєш як і що робити, ну то балотуйся ти і щось роби на загальне благо, а то ж ні з кого вибирати.
луцький Показати IP 28 Жовтня 2015 13:19
Шиба про себе вірно підмітив - похоронна!:)
Петро Показати IP 28 Жовтня 2015 14:09
Шиба, не видавай бажане за дійсне і не бреши.
Іван Показати IP 28 Жовтня 2015 14:26
***** Уже біжіть і позичайте в Сірка очі. А в кого ше залишилась краплина совісті - бігом на вечірню і на ютренню.Настав час справедливості. То результат проведення лучанами політично-суспільної акції під кодовою назвою "КОПЕН _ ДУПЕН".
УБОЗ Показати IP 28 Жовтня 2015 14:57
Василевський на калькуляторі рахує втрачену вигоду .
В тему Показати IP 28 Жовтня 2015 16:24
Бондарук - скалозуб, допоки Джулинський грусть не нажене !
З Луцька Показати IP 28 Жовтня 2015 16:34
Не наївся- не налижешся - до Гриба не відноситься. Бо і наївся, і нализався.
Вега до виборця Показати IP 28 Жовтня 2015 16:41
Треба ше чуть-чуть докласти і ваше питання буде вирішено.
ЗМІ Показати IP 28 Жовтня 2015 17:28
Ганна Іванівна ! Ваше ставлення до нас ви наглядно продемонстрували, але ж в президії ще поки-що чинний голова сидить. Чи ви може щось знаєте?
Козюра Показати IP 28 Жовтня 2015 23:44
Їй богу, я ті червоні пітушині кросовки більше взувати не буду!
Дохтор Показати IP 28 Жовтня 2015 23:53
Діагноз : Травма отримана Шибою в результаті падіння з унітаза у стані глибокого сну .
Страж Закону Показати IP 29 Жовтня 2015 08:59
Да, Никитюк, папери тепер треба вичитувати. Недоторканість в минулому - може бути і повістка!