USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцькому університеті – новий проректор

30 Вересня 2022 09:26
У Луцькому національному технічному університеті провели заміну на посаді проректора з науково-педагогічної роботи та досліджень. Новим проректором стане Олена Лютак.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у відділі іміджу та промоції ЛНТУ.

Раніше проректорську посаду обіймав кандидат технічних наук, доцент Олег Заболотний, але нині він очолюватиме Інноваційний парк, який нещодавно створили.

Натомість вчена рада ЛНТУ погодила на посаду проректора з науково-педагогічної роботи та досліджень доктора економічних наук, професора Олену Лютак. Раніше вона керувала навчально-науковим центром «Volyn Business Hub».

Наказ про призначення Олени Лютак з’явиться 1 жовтня.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Алярм ! Показати IP 30 Вересня 2022 09:52
Одні амазонки ! Гендерна нерівність ! Терміново утворити комітет захисту чоловічої затребуваності !
Їван з Гнідави Показати IP 30 Вересня 2022 10:05
Інститут блаблагородних дівиць !
Дідо Показати IP 30 Вересня 2022 11:06
Чи хтось чув про досягнення "Volyn Business Hub" ? Можливо,чей широко відомий заклад відомий лише у вузьких колах ?
Іра до Дідо Показати IP 1 Жовтня 2022 05:36
Дурниць не пишіть. Це не заклад, а структурний підрозділ університету!
Викладач Показати IP 30 Вересня 2022 15:33
Достойна людина
Микола Показати IP 30 Вересня 2022 23:00
Дуже порядна і освічена людина.Неуки які не мають поняття про людину і посаду,не пишіть дурні!
Каня Показати IP 3 Жовтня 2022 01:49
Яка ректриса така і проректриса