USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку автівка біля «Снігової королеви» знесла дві електроопори

5 Липня 2018 09:51
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 4 липня на вулиці Чорновола в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Зазначається, що близько 18 години на повороті поблизу «Снігової королеви» автомобіль «БМВ» на іноземній реєстрації не вписався у поворот та зніс дві бетонні електроопори.

«20-річний водій у тверезому стані не вибрав безпечної швидкості і зніс 2 електростовпи», - повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав. Зазначається, що за фактом пригоди склали протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Фото з місця пригоди оприлюднив Сергій Ярославович у групі «Свідомість лучан».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Євробидло Показати IP 5 Липня 2018 09:58
Нашим полішукам не можна ні авто з турбіною ні нормальних доріг.
Пеця до Євробидло Показати IP 5 Липня 2018 10:19
Полішукам тільки на конях їздити!
рух до Євробидло Показати IP 5 Липня 2018 10:19
ну чого можна на конях їздити
Вік Показати IP 5 Липня 2018 10:17
І розказують шо бляха ні причом, купив би машину в україні за 200 тисяч тоді б вписувався в такі повороти, і швидкість розраховував. А так дешева бляха то і не шкода, один водій по різному їздить залежно від машини, все шо дороге люди бережуть це інстинкт, так само з машинами.
1 до Вік Показати IP 5 Липня 2018 12:25
Життя їм не дороге?) Ти правда віриш в те, що він купляючи авто відразу почав думати: так нализав нарешті на авто, куплю, включу в мозгах д*біла, авто дешевше вийшло, значить буду навалювати угли, машину на шкода, в машині ж подушкі є, мене верняк спасуть, а на нове авто еслі шо ще налижу....
2 до 1 Показати IP 5 Липня 2018 14:18
Приблизно так і виглядає, тальки замінюється меншим текстом - "А, то все ф*гня!...".
ВЛАД Показати IP 5 Липня 2018 10:27
Я більш ніж впевнений що він на БМВ хотів на тому затяжному повороті боком зайти..
456 Показати IP 5 Липня 2018 10:37
Рахуйко, ти де? ти рахунок бляхи проти укрномерів ведеш? а, поняв, ти коментуєш тільки дтп на укрномерах, там де царапають крило всі живі, тверезі і повнолітні. а коли бляшка два стовпа зносить - то ти не бачиш. добре що два стовпа, а не дві людини. забрати в прид*рка права на 5 років і дати 3 розтаможки + компенсація заподіяної місту шкоди!
1 до 456 Показати IP 5 Липня 2018 10:52
Тута я. 11:2(або 12:1 бо в дтп з веліком не найшов підтвердження бляхи). Продовжуй нагляд. Ітай, армада бляхофобів, починайте! Ууууууу бляхиииии, скіко можнааааа, полішуки ніщеброби не уважаємі людииии.... Уууууу......
456 до 1 Показати IP 5 Липня 2018 10:58
а це ти врахував 13річного тіпа на Альфі дідовій, і того 20річного хлопчика з рогаткою, через якого 4 пасажири маршрутки на трасі загинули?
1 до 456 Показати IP 5 Липня 2018 11:43
Це було до початку рахунку. Можу порахувати ще овер дофіга аналогічних випадків на укрбляхах так як напевно тільки я тут розумію, що г*мно трапляється зі всіма машинами.
456 до 1 Показати IP 5 Липня 2018 12:25
реально судячи по "плюсам" один ти по ходу шось собі там розумієш) тобі давно порахуй
1 до 456 Показати IP 5 Липня 2018 13:06
Коли немає чим адекватно апелювати, нічого іншого як мінусувати і не остається)))) Ну і б*длом, полішуком, ніщебродом ще мене періодично називати)))
456 до 1 Показати IP 5 Липня 2018 14:34
адекватно будуть апелювати копи, операцією "Рубіж")
1 до 456 Показати IP 5 Липня 2018 15:01
А вот це привильно. Перевиїзжати треба
Євробидло до 456 Показати IP 5 Липня 2018 11:01
Система гнила настійльки, що даже конфіскація авто і прав у нашому ЛУцьку вирішується дуже легко. І цей 20 річний др*щ - об*ос це питання зможе вирішити.
Василь Показати IP 5 Липня 2018 10:57
Благо, що лiтом не працюЕ снiгова королева. Там звичай багато авто вздовж дороги... Як би ще двi, три авто, то водiя на мiсцi не знайшли!
лучанин Показати IP 5 Липня 2018 11:48
цікаво за чий рахунок будуть відновлювати електромережі?..
Роман Крайній до лучанин Показати IP 5 Липня 2018 12:46
напевно за ті самі гроші які він сплатив у вигляді податків.. Стоп, які ж податки він міг сплатити студент (який напевно ще не працює), і катається на нерозмитненому авто?! а може за ті 2500грн, які він сплачує як акциз в солярці за рік?? але ж він каже що і всі дороги в області за тих 100$ мають залатати, намалювати розмітку, знаків наставити, камер накупити, КОПАМ ВІН ЩЕ ЗАРПЛАТУ ПЛАТИТЬ (як всі блохарі кажуть), ще й в київ мають ті гроші піти шоб їх там як він каже "роздерибанили".. + два стовба поставити. реально цікаво як на все це вистачає його сотки. а можливо то за наш з тобою рахунок робитимуть, за гроші людей на маршрутках і з офіційними зарплатами
1 до Роман Крайній Показати IP 5 Липня 2018 13:08
Врізалася би укрбляха, стовпи би за податок з розмитнення платили би?)) Чи тоді просто претензій не було? Стовпи поставить власник спочатку за свій рахунок, потім подається в суд на відшкодування збитків які стягуються з винуватця події.
456 до 1 Показати IP 5 Липня 2018 14:18
ти зовсім валянок. який власник стовба?))) припарок, стовби - це комунальна власність
1 до 456 Показати IP 5 Липня 2018 14:42
Тапочок, слові "комунальна власність" навіть є слово "власність" від слова власник. В даному випадку власником виступає комунальне під-во чи якісь ЛуцькЕлектроЧотатам
Проти Показати IP 5 Липня 2018 11:51
З яких пір 2,5 тис.дол. за авто рахуються копійками? Не важливо скільки коштує машина - головне хто за кермом.
1 до Проти Показати IP 5 Липня 2018 12:21
Для шанованих і поважних власників укрблях це копійки. Це ти полішук ніщеброд-бутерврот якшо на блясі, їм це фігня
уважний до Проти Показати IP 5 Липня 2018 12:29
2,5 тис.дол. стали копійками з тих самих пір, коли шмаркач в 20 років може дозволити собі викинути ці гроші на смітник (для особоодарьонних - розбити машину за 2,5 тис. дол.). і їх маса, цих шмаркачів, є й неповнолітні.
2 до уважний Показати IP 5 Липня 2018 13:11
Не було би блях, він би купив пацанську 9-ку. Від того тобі легше було би якби він її аналогічно розбив? Не в блясі діло а в д*білах. Д*біли є на всіх реєстраціях.
Бос до 2 Показати IP 5 Липня 2018 13:53
100%
уважний до 2 Показати IP 5 Липня 2018 14:22
за 36 років свого життя не бачив шоб 9-ка збила два стовба. а як появились бешкі за двушку, то вже не один стовб впав
3 до 2 Показати IP 5 Липня 2018 14:25
Ні, він би її не розбив аналогічно, тому що бачив би що тих 9к багато немає і наступної він вже не знайде якщо кожен бити буде, а блях повно. проте якщо повний приду*ок, то йому взагалі по*іг що йому бити, кого і де.
Проти до 3 Показати IP 5 Липня 2018 14:35
Він просто на тій 9-ці собі так лоба розвалить, що наступного разу буде тричі думати з якою швидкістю летіти. Хоча чи буде той наступний раз?...
1 до Проти Показати IP 5 Липня 2018 15:02
Ну якщо руль з хребта дістане то можливо.
Проти до 1 Показати IP 5 Липня 2018 12:34
Я маю можливість взяти собі бляху, але це не означає, що я буду на ній льотати швидше ніж на свому вітчизняному автопромі.
1 до Проти до 1 Показати IP 5 Липня 2018 15:05
Аналогічно. Но всерівно ти будеш ніжебродом полішуком на блясі. Щас прибіжить хтось в камент і напише шо ти відчуєш турбіну і всетаки будеш літати)))) На 50 в тебе відключиться мозок і тобі перестане жалко себе, машину і стовби, бо "ну і фіг з ним"
Проти Показати IP 5 Липня 2018 12:56
Скоро цю халяву прикриють. Може тоді як заплатять конкретні бабки за розтаможку, будуть думати як їздити. Хоча більшість це так нічому і не навчить.
Василь Показати IP 5 Липня 2018 14:38
Так вже в пунктах пропуску разом працюють полiцiя та митниця. А це повна д*па для того, хто не знаЕ iсторiю свого бедрика.
Діма Показати IP 5 Липня 2018 17:47
У таких довбо@@бів потрібно забирати права назавжди.
Джек до Діма Показати IP 6 Липня 2018 09:09
А вони в них шо є?
Лучанин Показати IP 5 Липня 2018 18:28
Цей шумаХЕР два рази мені створював небезпечні ситуації в місті. Догазував. З його манерою їзди результат очевидний.
Моя хата з краю Показати IP 6 Липня 2018 13:54
1 менталітет. В Європі дешеві авто але ніхто не дозволяє собі так рисачити. 2 бардак. Зробіть реєстр блях, закріпіть за воділами, обмежте вік. Від вартості розмитненнястраждають лише чиїсь офшори. 3 де знак? Там різкий поворот а знака нету.