USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку біля дитсадка – велика калюжа, яку неможливо обійти. ФОТО

22 Січня 2016 18:30
Величезна калюжа постійно утворюється під час опадів або танення снігу на вулиці Даньшина у Луцьку. На неодноразові звернення лучан до міської влади немає жодної реакції.

Про це повідомила лучанка Оксана, яка звернулася за допомогою у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», - інформує прес-служба Фонду.

Йдеться про дорогу поблизу дитячого садка №36.

«Це – фото дороги до садочка №36 на вулиці Даньшина, 13, зроблені сьогодні (12 січня, - ред.), і одне фото (останнє), зроблене ще у вересні. Дощ, сніг, утворюється величезна калюжа, нема стоку, та й у дворі самого садочка теж калюжа утворюється велика, що не обійти. Влада на звернення не реагує», - написала пані Оксана та надала відповідні фото.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ас Показати IP 22 Січня 2016 18:40
Цій калюжі 200 років вона тут ще до заселення людьми неможна чіпати тому що це така карма у вулиці
Нема Показати IP 22 Січня 2016 18:48
Слів. Сам ходив і дитину водив. А зараз не йду бо гідрокостюма нема.
Бмв Показати IP 22 Січня 2016 18:54
Взяти тих шакалів шо сидять в міськ раді і за вухо їх туда і хай валять в туфільках і піджачках туда і назад
Мажор Показати IP 22 Січня 2016 19:19
Купіть машину і не парьтесь!
qwerty Показати IP 22 Січня 2016 20:09
море почало утворюватися після того як вклали нову дорогу і відсівом забило землю по боках.раніше вода мала куди дітися,а зараз реально як басейн.
Анонім Показати IP 22 Січня 2016 20:20
Судя по последней фотографии там можно и рыбку ловить (не выходя из собственного двора).
Анонім Показати IP 22 Січня 2016 20:46
Хіба то одна калюжа? Вул.Баранова, Лисенка..там взагалі можна втопитись
Тарас Чурило Показати IP 22 Січня 2016 20:51
До Романюка вже й ніхто й не звертається, бо знають, що нічого не зробить
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 22 Січня 2016 22:12
А що може зробити Романюк, якщо сьогодні облрада скулила - замініть нам в нашому приміщенні водогін!
злий Показати IP 23 Січня 2016 08:41
Зробити в цій калюжі змагання по плаванню серед депутатів міськради
Об'єктивний сусід Показати IP 23 Січня 2016 10:08
Даньшина, 5! Власник-Гамонін! Товарний склад, незаконна торгівля без документів! Друк, поліграфія, станки! Шановна поліція, зверніть увагу!
Мер Показати IP 23 Січня 2016 11:37
Одягайте собі і дітям гумові чоботи