USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку бракує коштів на медичну і освітню галузі

13 Січня 2016 17:17
Освітньої та медичної субвенцій з держбюджету не вистачить на функціонування закладів освіти та медицини.

Про це стало відомо під час спільного засідання постійних комісій міськради з питань соціального захисту і охорони здоров'я, з питань торгівлі і підприємництва, з питань міжнародного співробітництва щодо обговорення бюджету 13 січня.

Як повідомила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, коштів медичної та освітньої субвенцій цього року не вистачить на забезпечення функціонування закладів.

Так, медична субвенція зменшилася порівняно з минулим роком. До освітньої субвенції додають 38,6 мільйона гривень (на заробітну плату, харчування, енергоносії). Ще 28,7 мільйона спрямують з міського бюджету додатково до медичної субвенції. З них 4,35 мільйона передбачать на забезпечення пільговими медикаментами.

Окрім цього, за пільгові медикаменти платитимуть через департамент соцполітики у складі видатків на соціальний захист (2,5 мільйона гривень).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 17:21
"Освітньої та медичної субвенцій з держбюджету не вистачить на функціонування закладів освіти та медицини." - Так в чому справа? переводимо освіту на самофінонсування. Хто спроможен - той навчає своїх діточок. А іншим - зась, бо інші і скакали на майдані, завдяки чому і нема фінансування.
Вова Показати IP 13 Січня 2016 17:45
Дивно, а ось тут http://www.volynnews.com/news/economics/osvitiany-y-medyky-volyni-ne-vykorystaly-mynulorich-100-milyoniv/ кажуть що забагато?
АС Показати IP 13 Січня 2016 17:55
Якщо не будуть фінансувати освіту-то освіту отримуватимуть в Карабас-барабасах і тоді образовані пулішуки запісуняють і закакуняють навіть церкви і попів бити будуть скажуть нас так в барі навчили
Іринка Таран Показати IP 13 Січня 2016 18:12
Нічого не розумію. На пам'ятник Бандері 200 тис. є, а на освіту з медициною не має?
Анонім Показати IP 13 Січня 2016 18:20
так на освіту і медицину у дермократичній УРкаїні завжди нема грошей, зате на вистачає на мєнтуру і прокуратуру
Лучанин Показати IP 13 Січня 2016 19:53
"Про це стало відомо під час спільного засідання..." Опа! Про це стало відомо?!! А до того минулий, позаминулий, поза-позаминулий поза... не було відомо? Колумби, йопрст! А не можна без випендрьожу відразу правду сказати?
ку до анонім Показати IP 13 Січня 2016 22:40
А ви як хтіли? Адже був майдан який хотів реформ от тепер їжте, тільки акуратно, нові реформовані поліцію і прокуратуру, яким на зарплати 100 % гроші будуть бож реформи мадану по ним пройшлися, а до освіти і медицини ще майданівські реформи не дійшли от і платити їм нема чого.
АС до ку до анонім Показати IP 13 Січня 2016 23:29
Майдан тут ні до чого просто нехай вийдуь всі лікарі з мед.персоналом і викладачі з студентами......через 15 хвилин хворі підтянуться тоді і гроші знайдуться
Фотін Показати IP 13 Січня 2016 23:05
Тобто в бюджеті є гроші для зарплати , премії для 5-ти заступників, на памятники гроші є на непотрібну реконструкцію пр-ту Волі є. А от на ЗП медикам і вчителям немає. Совісті в Романюка немає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За справедливість Показати IP 14 Січня 2016 08:23
Їжте, людоньки, те що хотіли!
Анонім Показати IP 14 Січня 2016 10:28
Зато на памятник бандері є,!!!!!!!!!! Абсурд,позор,!!!!!
Олекса Вільний Показати IP 14 Січня 2016 15:04
Не мер, а доктор ЗЛО