USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку загорівся будинковий лічильник. ОНОВЛЕНО

9 Березня 2017 16:58
Під час робіт з будинковим лічильником у Луцьку виникло загоряння.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці лучанка Ірина Мордик.

«Газовики ставлять тепловий лічильник! Курять, п'ють каву – результат на фото! Вогнегасника немає!» – обурюється жінка.

Також жінка зауважила особливості підходу до роботи: «двоє працює, десять контролює».
Зауважимо, слова лучанки прокоментував керуючий луцьким відділенням «Волиньгазу» Руслан Сахарчук.

«Роботи зі встановлення лічильника здійснювала фірма-генпідрядник «Газпроектмонтаж», оскільки «Волиньгаз» таких робіт не проводить», - розповів він.

Також, зі слів Руслана Сахарчука, загоряння могло відбутися не через куріння працівників, а через залишки газу, які були в трубі, - робітники почали зварювати, коли газ ще не встиг вийти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанка Показати IP 9 Березня 2017 17:03
А в нас так завжди.
Пишіте правильно Показати IP 9 Березня 2017 17:08
І де там загорівся лічильник? Горить кран!
невірюбрехунам до Пишіте правильно Показати IP 9 Березня 2017 17:42
Пишіте - це як?
Бобер Показати IP 9 Березня 2017 18:39
Це не тепловий лічильник, а газовий! Не зрозуміло, чому газовий лічильник ставить якійсь підрядник? Лічильник належить волиньгазу, а з людей гроші по ньому бере волиньгаззбут? Смердить банальним відкатом: бабло через таких підрядників виводиться з волиньгазу в готівку і потім готівкою повертається знову в волиньгаз (тільки окремим діячам).
Смл Показати IP 9 Березня 2017 21:56
Де цей вулиця згорило
Бебі Показати IP 9 Березня 2017 23:43
Як казала моя бабця: с**ть,п**дить і тріска летить! І взагалі, це не газівники, а учасники фаєр-шоу репетицію бандерштадту проводили.
Лучанин Показати IP 10 Березня 2017 07:14
А ті су....и волиньгазовські далі незаконно ліплять лічильники на будинки.
С...ка волиньгазівсь до Лучанин Показати IP 10 Березня 2017 19:05
Нас зупинить тільки куля в лоб!!!! І пендаль під ср..ку.