USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку четверо хлопців через наркотики потрапили до реанімації

22 Лютого 2016 21:28
Життя молодих хлопців, які отруїлися наркотиками, рятували перехожі лучани, допоки приїхала «швидка».

На вулиці Лютеранській, поблизу "будинку химер", місцеві жителі побачили шістьох хлопців віком від 23 до 27 років, які неадекватно себе поводили, - інформує Волиньпост.

В одного з них з рота йшла піна. Люди викликали на місце «швидку» та поліцію. Поки ті їхали, намагалися самотужки врятувати хлопцю життя.

Зі слів очевидця Геннадія, в юнака почав западати язик, тож, щоб той не задихнувся, йому до рота засунули телефон.

Як сказали поліцейські, які прибули на місце події, п'ятеро хлопців перебували в стані наркотичного сп'яніння. Одного із них відразу забрала швидка допомога. Іншого медики намагалися привести до тями та з'ясувати, що вони вживали.

Зі слів поліцейських, хлопці курили речовину, схожу на так званий "cпайс".

Наразі ведеться розслідування.

За станом на 20:00 четверо хлопців госпіталізовані, двоє - в край важкому стані, всі знаходяться в відділенні реанімації Луцької міської клінічної лікарні. Медики борються за їхнє життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Читач Показати IP 22 Лютого 2016 23:13
Показали б фото тих ненормальних, нехай усі знають тих наркоманів.
123 до Читач Показати IP 23 Лютого 2016 09:01
Краще покажіть фото хто її ПРОДАЄ !
Вітька до Читач Показати IP 23 Лютого 2016 10:04
Братуха, та які то наркомани..... Бля вони від спайса повмирали.... Це атчаяні якісь... в натуре
Сам ти наркоман! до Читач Показати IP 24 Лютого 2016 23:08
Від органіки такого ніколи б не сталось! Чому у цивілізованих країнах легалізують маріхуану, а нас стравлюють хімією, і ще й посадити можуть!?? Чому?? Де логіка??? США, Нідерланди, Чехія, Бельгія, Португалія, Аргентина, Австалія і ще купа країн, де маріхуана легальна і її вільно можна придбати!! А не бозна де, доставати незнати що!! Я впевнений що хлопці хотіли просто розслабитись, посміятись, не пити горілку чи пиво, не вживати амфітаміни, не закидуватись марками і всяким лайном, а просто покурити травички!!! Маріхуана лікує рак, епілепсію, глаукому, склероз і ще величезний список хвороб, 26 серпня 2015 року уряд США признав це на офіційному рівні!! А такі д*біли як ти, які навіть близько не розуміють цінності цієї рослини, кричать наркомани!! ****** ***** ******
007 Показати IP 22 Лютого 2016 23:54
а нащо було рятувати? навряд чи він щось суспільно-корисне в цьому житті зробить
Ростик Показати IP 23 Лютого 2016 02:12
кінчені люди, батьки виховали л*но. ще скільки зла можуть зробити за чергову дозу
Абдула Шиферман до Ростик Показати IP 19 Березня 2016 04:55
коментар було видалено
Все той же Шиферман до Абдула Шиферман Показати IP 19 Березня 2016 05:46
коментар було видалено
Фен Показати IP 23 Лютого 2016 03:51
Да просто коноплю легализировать вот и все. И люди покупать всякую хрень не будут , и в бюджет налоги будут идти, коррупцию мы же побороли. А так ребята не виноваты, они просто отдохнуть хотели, а вы сразу наркоманы... С такими выводами возле подъезда сидеть нужно, и всех с соседками обсуждать, а не газеты читать
!!!!!! Показати IP 23 Лютого 2016 07:31
шановні!!! це біда всіх нас!!! через нашу байдужість. це хвороба, яку потрібно лікувати. а в нашій країні навіть немає нормальних медичних закладів для реабілітаціїї цих бідолах. а хто цим торгує, чому ніхто незаймається цим. чи можливо замість викриття йде всього-навсього кришування.
deranger Показати IP 23 Лютого 2016 07:42
коментар було видалено
Анрнім Показати IP 23 Лютого 2016 09:17
Такі правильні..не рятувати...кончені..ви спочатку на себе подивіться як ви себе ведете...ви подивіться на вік це вже дорослі люди які самі відповідають за свої вчинки...вон половина 15-18 жруть енергетикі і пють пиво та курять то для вас це нормально закриваєте очі...а як хтось захотів курнути то вже прям на багаття..."інквізиція" йоп-те
Павло Показати IP 23 Лютого 2016 09:18
А хто взагалі дозволяє в Україні наркотики повинні за таких людей відповідати. Це слабі люди які або в пияцтво ао в наркотики. Їм треа допомогти вирватись з такого життя. А батьки теж повинні не відмивати руки а бувало батьки навіть не знають де їхні діти що роблять з ким дружать і так далі
111 Показати IP 23 Лютого 2016 09:19
Це тільки початок!!!! Нехай активісти боряться!!!! БНОНу в місті вже немає!!!!!
123 Показати IP 23 Лютого 2016 10:41
Пенсіонерам не вистачає грошей на прожиття, а ви за те щоб витрачати кошти на рятування нариків. Самі вибирають свій кінець, хто їм винний? Людина яка все життя пропрацювала чесно на заводі - за мізер мусить існувати і ліки купувати, а ви хочете мільйони викидати на наркош. Закрити всі наркодиспансери - 10 не стане - 100 перестане колотися! Тільки так!
1654654 до 123 Показати IP 25 Лютого 2016 00:42
людина яка все життя пропрацювала на заводі сама вибрала свій кінець, хто їй винний
Абдула Шиферман до 123 Показати IP 19 Березня 2016 06:04
А хто цій людині заважав пробитись в люди, щоб не робити на заводі все життя за мізер а тільки жалуватись що їхні гроші тратять? І про які ви гроші на яке рятування в нас на життя грошей нема завдяки таким хитрим не наркоманам які сидять кнопкі тикають із за живота, ви навколо подивіться і в всьому винні не тільки наркомани стануть. ...Ну всьо пагналі мене об*ирать;)
нариків Показати IP 23 Лютого 2016 15:36
потрібно ізолювати ! дітям не вистачає ліків!! солдати помирають...капець! він втіче з лікарні і знов буде шукати ширку!! подвиг зробили....
Надоїло Показати IP 23 Лютого 2016 20:24
А незнаєте викрили точку які ширку продають на красному?наркобарон там помер недавно.
Наркоман Показати IP 23 Лютого 2016 20:50
4 з 6 траванулися спайсом отже хлопці планували покурити "травички". Називати наркоманами тих хто курить канабіс це бути далеким від цієї теми. В Україні легалізовано продається маса в рази шкідливіших речей
Катя Показати IP 24 Лютого 2016 00:08
Дуже велика кількість підлідків у віці 14- 17 років потрапляють у лікарні через цю бяку. А батьки ,подумайте, чи наступною не буде ваша дитина . І хоча б за такоі ситуаціі, не скандальте у лікарні з медиками і не робіть іх у чомусь винними. Коли, вони , колупаючись у блювотині ваших дітей іх рятують.Та й поліція наша славна чомусь спить, раз так легко,діти купують цю гадость.