USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку чоловік підкидає сміття до чужих прибудинкових територій

8 Березня 2018 10:05
Муніципали Луцька опублікували світлину, на якій чоловік на дорогій автівці викидає сміття обабіч дороги - до прибудинкових територій іншим людям.

"Місто має знати своїх героїв. Це ті, хто смітять щодня у нашому місті. Це той, хто заробив на гарне авто, а сміття возить і підкидає іншим людям до прибудинкових територій

У цього чоловіка в авто було двоє діток, які будуть чинити як тато. Не виховуйте дітей, ВИХОВУЙТЕ СЕБЕ", - йдеться у дописі муніципалів.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
опа Показати IP 8 Березня 2018 10:13
Таких хитрод#упих вилупків дуже багато. Воно гроші на дорогі авто має, а на контейнер для сміття та на оплату вивозу жме. Це "нова еліта"(((
лучанин Показати IP 8 Березня 2018 10:21
зекономив на вивозі сміття той має на бобіка)))
о_О? Показати IP 8 Березня 2018 10:33
Ще б пику тата показали, ну щоб дійсно "в лице" всі знали...
Іван Показати IP 8 Березня 2018 10:57
Ви його хоч не лякайте сильно, а то з перестраху ше переплутає і замість мішка з сміттям дітей в смітник повикидає ! Після такого виховання власних дітей його старість забезпечена - доживе свій вік в будинку престарілих .
Може тоді дійде Показати IP 8 Березня 2018 11:17
Взяти до відома, що в таких випадках дозволяється: бовтун розчавити в салоні, вмістиме нічного горшка вилити йому на пасажирське сидіння, відро гноївки - на капот, сміття з контейнера висипати в багажник, га&ном обмазати руль і т. д. і т. п.
Хай знають! Показати IP 8 Березня 2018 11:27
Адміністративно-територіалька реформа в в дії. На відміну від позиції голів сільських рад елєкторат сам знизу почав їніціювати об'єднання - сміття з сіл об'єднує з луцьким сміттям .
Михаил Показати IP 8 Березня 2018 12:28
Ничего страшного. Главное - чтобы по-русски не разговаривал.
русс до Михаил Показати IP 8 Березня 2018 13:15
в точку
1111 до Михаил Показати IP 9 Березня 2018 10:17
Дурілка ти. Воно якраз "па рюцкі разгаварівало", точно така свиня як і ти.
На пренгір Показати IP 8 Березня 2018 12:30
Доцільно започаткувати флеш-моб. Фотофіксацію дійств з мордами і марками авто для широкого висвітлення. Нехай міська громада, селяни, колеги по роботі, батьки в школах, садочках познайомлятся з їхніми мордами - засирателями Луцька. В центрі міста поставити стенд, як колись "Колючку" і нехай усі бачать, шо за бидло засирає місто, Створимо їм обструкцію - дератизуємо місто від нечисті !
! Показати IP 8 Березня 2018 12:37
Пусти його в Європу - то воно вже в двох поколіннях ЄС за**ре !
Лучанин Показати IP 8 Березня 2018 12:57
Дибіли. Спіймали порушника.... В четвер по Ковельській всі ставлять сміття, яке забирає сміттєвоз. Найбільше вивозять самі мешканцв Ковельської. В інші дні там чисто.
ігор луцький Показати IP 8 Березня 2018 13:04
Колись писали ,що на укрбляхах їздять законослухняні українці,платники податків,патріоти України ітд..Наразі бачимо типове волинське б%дло.
Муніципал Показати IP 8 Березня 2018 13:12
При виявленні даного автомобіля на території міста, або автомобілів, водії яких вчинили подібні дії, - можна гасити недопалки в капот і плювати на лобове скло .
Ага Показати IP 8 Березня 2018 13:41
А де фото з Володимирської?
Олександр Показати IP 8 Березня 2018 13:42
https://www.facebook.com/grachov.d -наш герой!!!!!
TR Показати IP 8 Березня 2018 13:46
Був свідком як такий самий "моднявий" у відповідь на зауваження водія сміттєвоза почав розмахувати пістолетом.
666 Показати IP 8 Березня 2018 13:47
Ви всі диванні експерти! Я бачив що він його забирав!!!
333 до 666 Показати IP 9 Березня 2018 10:18
... і їв.
!! Показати IP 8 Березня 2018 14:11
То він тільки в нас так може. В єс він би такого не зробив. Там штраф 500 євро а в нас по) (.... Й
Луцьк Показати IP 8 Березня 2018 14:11
Ви ще не забувайте що не кругом забирають мусор тому перш розберіться де він живе
666 Показати IP 8 Березня 2018 14:47
Ото роздул дибіли!!!!! На Мазепи так само виставляють мусор і смітевоз його забирає!
Микола до !! Показати IP 8 Березня 2018 15:28
Та коли він почує, шо такий штраф у нас ввели - то він картоплю в лушпайках,сосиски в целофані ,варені яйця в шкаралупі і шоколад у фользі буде гризти, як кінь зимою мерзлі буряки, але ні контейнер не купить, ні договір на вивіз сміття не підпише !
Не 666 ... Показати IP 9 Березня 2018 01:00
Для розумово бідових : якщо на Мазепи так само роблять то вимагайте встановлення у потрібних місцях сміттєвих баків . А не чекайте поки порохно прибере за вашими сусідами на бобіку. І взагалі можна довезти до найближчого баку...
Я в шоці Показати IP 10 Березня 2018 09:04
Ой даладно шо тут такого я впевнений шо більшість хоть раз в житі викидав смітя не в свій бак і нічого всі живі і здорові несталося апокаліпсу.
Я теж до Я в шоці Показати IP 10 Березня 2018 16:38
Розмова про узбіччя і тротуари . Пакети собаки розтягують , вітер роздуває... А в бак так будь ласка...