Держвиконавця у Луцьку засудили за 300 доларів
Посадовця державної виконавчої служби засудили за вимагання й одержання неправомірної вигоди. Постановлено вирок головному державному виконавцю Другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.
Посадовця визнали винним у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. Нагадаємо, у лютому поточного року цей працівник ДВС вимагав та одержав від мешканця Луцька 300 доларів США за зняття арешту з автомобіля в рамках виконавчого провадження, яке перебувало в нього на виконанні.
Згідно з вироком Луцького міськрайонного суду, посадовцю призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку.
Його також позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та управління строком на 3 роки та
рангу державного службовця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Посадовця визнали винним у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. Нагадаємо, у лютому поточного року цей працівник ДВС вимагав та одержав від мешканця Луцька 300 доларів США за зняття арешту з автомобіля в рамках виконавчого провадження, яке перебувало в нього на виконанні.
Згідно з вироком Луцького міськрайонного суду, посадовцю призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку.
Його також позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та управління строком на 3 роки та
рангу державного службовця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
лучанка
Показати IP
1 Травня 2014 01:14
Там є така Марта це N1 вона контролює всі хабарі, чому всі знають і всі мовчати!
Читач до лучанка
Показати IP
1 Травня 2014 09:45
Бо має чоловіка прокурора
))
Показати IP
1 Травня 2014 12:44
то що якщо жінка прокурора то все можна?
123 до ))
Показати IP
2 Травня 2014 11:48
по ходу да...
розчарований
Показати IP
1 Травня 2014 12:48
так виглядає що сотня на майдані загинула марно, якщо досі хабарники і їх криша прокуратура на своїх місцях і люди це сприймають як реалію і норму(((
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.