USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку доповнили список дворів, які відремонтують цьогоріч

28 Квітня 2016 16:16
Двір багатоповерхівки у центрі міста та будинку на вулиці Рівненській включили до списку прибудинкових територій, які ремонтуватимуть цьогоріч.

Про це йшлося під час сьомої сесії Луцької міської ради 27 квітня.

Доповнити перелік прибудинкових територій, капітальний ремонт яких передбачений у 2016-2017 роках, вирішили двома об’єктами: шістнадцятиповерхівкою на вулиці Словацького, 12 та будинком №111 на вулиці Рівненській.

Як пояснив міський голова Микола Романюк, під час ремонту вулиці Словацького виконали роботи на половині двору шістнадцятиповерхівки, тож варто завершити ремонт доріжки на прибудинковій території. Щодо будинку №111 на вулиці Рівненській, він зауважив, що дорожнє покриття у дворі було понівечене будівельною технікою, що працювала після трагедії на Рівненській, 109. Ремонт цієї прибудинкової території планують здійснити пізніше, ніж ремонт на вулиці Словацького.

Депутати підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанка Показати IP 28 Квітня 2016 16:45
До Романюка, а коли буде ремонт дороги у дворі пр.відродження 12? 14?.
ася до лучанка Показати IP 28 Квітня 2016 19:29
коли комсомольця вижинуть тоді і буде ремонт...
Читач Показати IP 28 Квітня 2016 17:04
колись буде. згідно черги
Галина Показати IP 28 Квітня 2016 17:05
А коли буде ремонт дороги на Замковій???Вродіби заповідник а дороги немає скільки років!!!Безлад!!!
Віталій Показати IP 28 Квітня 2016 17:44
А кравчука 8, 4, 10? Роблять Гордіюк лише.
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2016 17:54
Да у дворі на відродження 12 дуже давно пора облаштувати двір
жителька Показати IP 28 Квітня 2016 18:42
Ой ви хочете щоб вам повністю двори зробили, а що вже нам говорити...коли робили капітальний ремонт двору на Писаревського 9 і стежину до Загородні 4 не доробили. А залишили тих 30-40 метрів як "*уй зна що" ніби на Загородні люди не живуть. Тут як піде дощ болото таке, що не пройти. Але це ще раз доводить,що у керуючих органах нашої влади працюють розумово відсталі люди!!! Бо розумний керівник чи "прораб" так діло не зробив би.
По типу Показати IP 28 Квітня 2016 20:07
На вул. Словацького розкопали люки, поставили табличку, що відбувається ремонт -- і покинули. Напевно стоянка за драмтеатром -- нагальніша :)
ківерцівська Показати IP 28 Квітня 2016 20:48
то коли там згідно плану ремонт прибудинкових територій по іверцівській?
Мама з коляскою Показати IP 28 Квітня 2016 21:53
Двори потрібно ремонтувати,але коли можна пройти нормально від Фокстроту до Київської по пр.Волі.???
лучанка Показати IP 28 Квітня 2016 23:38
на відродженні від Кодака до дитячої обласної бруківка коли буде?
василь Показати IP 29 Квітня 2016 21:41
З будинку по пр.Відродження 9 вивозили покійника з 4 підїзду то катафалк практично по бордюрах обїжджав ями і канави залишені після ремонтів водогону. Коли буде ремонт пане Романюк.