USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.90

У Луцьку – ДТП на Київському майдані, водій у важкому стані. ОНОВЛЕНО

27 Січня 2016 15:32
На перехресті вулиці Задворецької та Київського майдану приблизно о 4:50 годині трапилась ДТП з постраждалими. Водій, 33-річний лучанин, потрапив до реанімації.

Про це повідомляють у прес-службі поліції області.

Автомобіль Renault Scenic рухався в напрямку вулиці Рівненської. Навпроти будівлі ДФС водій вирішив з крайньої лівої смуги перелаштуватися в крайню праву, авто занесло, розвернуло, внаслідок чого транспортний засіб врізався в електроопору та зніс частину огорожі.

В машині було четверо осіб: водій і троє пасажирів. За кермом автомобіля «Renault Scenic» перебував 33-річний лучанин.

Патрульна поліція прибула миттєво, забезпечила охорону місця події, викликала швидку.

Зі слів лікарів, травма водія вкрай тяжка, він перебуває в критичному стані.

Інші пасажири отримали легкі тілесні ушкодження. Також довелось викликати і службу надзвичайних ситуацій, щоб розпилити машину й витягнути водія.

На місці події працювала слідчо-оперативна група.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують всі обставини пригоди. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2016 11:14
Якщо в 4.50, значить з Версаля їхали...
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 14:20
Не з версалю!
ха Показати IP 26 Січня 2016 14:35
може з опери?
Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 20:52
Я приблизно в цей час їхав на роботу. І уявіть собі, тверезий! Не варто судити не знаючи ніякої інформації!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 00:25
Хочу дуже сильно подякувати не байдужим людям,які зупинились і витягнули нас звідти та викликали швидку!Дуже вдячні жіночці яка намагалась привести нас до почуттів!Я б хотіла подякувати особисто але не мала такої змоги!ДЯКУЮ!!!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 10:36
Ніякої різниці немає звідки їхали...дякую небайдужим людям, які допомогли!!!так дійсно хотілось би подякувати особисто,але річ у тім,що ми не знаємо як вас знайти...тому будь ласка по можливості,якщо це читатимете відпишіться!
Настя Показати IP 27 Січня 2016 15:53
А справді куди їхали і чому так сталось
Людмила до Настя Показати IP 27 Січня 2016 18:09
Яка різниця? Комусь стане легше, якщо дізнається, куди їхали? Має більше хвилювати, що люди постраждали!
Я Показати IP 27 Січня 2016 17:18
Як почуває себе водій?
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 18:18
Сталось усе суто через слизькі дороги!Водій у тяжкому але стабільному стані!
Степан до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 20:46
Не через слизьку доргу, а через те що водій не вибрав безпечної швидкості на слизькій дорозі
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 18:20
Водій у реанімації,але лікарі кажуть що все буде добре...куди і звідки їхали це не важливо,але важливо одне що всі були тверезі!!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 19:16
прошу вас вистачить обговорень..... Так важко...... Вже немає різниці хто , з ким і куди їхали. Головне щоб все було ДОБРЕ!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 19:39
Та до дому ми їхали!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 19:50
Да і на дискотеці ні на якій ми не були
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 20:20
Усе,що можу це попросити у небайдужих лише помолитись за Олега і вірити у краще!
До анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 22:40
Хай видужує. Будемо надіятись на його ангела охоронця!!!! Олег обовязково поправиться!!!!! А все решта неважливо.
гаи Показати IP 28 Січня 2016 00:42
Судя по фото,все боковые подушки безопасности сработали.значит передний пассажир был не пристегнут,и влетел всей массой макитрой в висок.при боковом ударе.
Анонім до гаи Показати IP 28 Січня 2016 15:18
Водій?
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 01:28
Біда для рідних
Анонім до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 15:28
Так!Велика біда!Але один ангел врятував життя усіх і дай Боже ,аби тепер допоміг вижити Олегу його ангел!!Надіємось на краще!
Ааа Показати IP 28 Січня 2016 16:01
Цілу ніч вони путались в городі то на вокзалі то на рівненській...
Анонім до Ааа Показати IP 28 Січня 2016 18:44
Таке відчуття, що це персона номер 1 в Луцьку і всі знають хто де був і коли...... Це аж смішно, ви їздили за ними цілу ніч ..... Слідчий все знає, рідні все знають, якщо Вас так цікавить я можу дати номер телефону до рідних, вони вам розкажуть.... Будьте людьми!!! Помолиться за життя постраждалого!
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 17:21
На рівенській не були
Анонім Показати IP 30 Січня 2016 21:23
Видужуй водій! Знаю тебе як порядну і добру людину.