USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Гральні заклади у Луцьку вже не працюють. Фото

21 Грудня 2019 18:22
На території міста Луцька правоохоронці припинили діяльність низки гральних закладів.

Уже зранку 21 грудня гральні заклади не працювали в переважній більшості мікрорайонів Луцька, а їхні вивіски закрили.

Відзначимо, що операція із закриття гральних клубів розпочалася вночі 20 грудня. Її проводять працівники Управління стратегічних розслідувань у Волинській області департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

За останніми даними, на Волині вже припинили діяльність 193 гральних закладів, зокрема лотерей, які згідно з відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів відсьогодні втратили можливість працювати в законному полі. Такі заклади припинили діяльність, зокрема, в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Ківерцях, Іваничах, Маневичах та Горохові, проводять демонтаж обладнання та реклами.

Як обіцяють правоохоронці, зачиненим закладам не дадуть розпочати роботу вночі.
мікрорайон ЛПЗ
мікрорайон ЛПЗ
проспект Грушевського
проспект Грушевського
вулиця Винниченка
вулиця Винниченка
проспект Соборності
проспект Соборності
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 21 Грудня 2019 18:28
це генецид.
Ау до дідо Показати IP 21 Грудня 2019 19:56
При чьом давно пора. Ги-ги-ги Покровському трохи крила підрізали?
—— Показати IP 21 Грудня 2019 18:41
Раніше ніхто цього (безпредела) не бачив ???
факт Показати IP 21 Грудня 2019 18:57
Мало!!! Ще багато працюючих є, доопрацьовуйте!
мда Показати IP 21 Грудня 2019 19:27
Всьо кату під хвіст,що на тих промінях заробиг
11 Показати IP 21 Грудня 2019 19:51
А Порох не міг такого зробити????
Заробітчанин Показати IP 21 Грудня 2019 20:00
А позаклеювали, щоб потім легше відкриватись було, занавіску зняв і все?
Ось Показати IP 21 Грудня 2019 20:37
Один розчерк пера уряду і все... А Яценюки, Гройсмани і інші папєрєдніки не могли такого зробити? Хай ідуть тепер в політичну бездну з їх тріпологією.
бритва оккама Показати IP 22 Грудня 2019 08:11
тепер уся шваль міста вночі повилазить на вулиці...