USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку інспектор поліції вчинив самогубство

2 Червня 2016 18:15
27-річний інспектор поліції Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області покінчив життя самогубством. Трагічна подія сталася у Луцьку вчора, 1 червня, близько 22 години в квартирі за місцем проживання, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції та керівництво ГУ НП у Волинській області. Поліцейські провели детальний огляд місця події та встановили, що інспектор поліції скоїв самогубство шляхом повішення. Його тіло направили для проведення судово-медичної експертизи. Згідно з висновком експерта, ознак насильницької смерті не виявили. Також не має підстав пов’язувати самогубство офіцера із професійною діяльністю в поліції. Він успішно пройшов атестацію та мав бути призначений на посаду інспектора поліції в постійному штаті.

Відомості за даним фактом поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (Вбивство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовуються усі обставини, які могли спонукати інспектора поліції до самогубства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Л Показати IP 2 Червня 2016 18:48
А фото його та імені чому не пишуть. Цікаво хто це. Кому жити не хочеться.
имя до Л Показати IP 2 Червня 2016 22:07
это цыцюра саша жалко
индіана джонс до Л Показати IP 4 Червня 2016 12:20
яке фото,яке ім"я,ти що тупа дура це сімейна трагедія.
Мельник В.М. Показати IP 2 Червня 2016 20:18
"...Він успішно пройшов атестацію та мав бути призначений на посаду інспектора поліції в постійному штаті...." Це наглядний приклад того ,як проходила переатестація....
Менти Показати IP 2 Червня 2016 20:19
Атестація імені Шпиги і 4 тисячі зарплата коли патрульний 8 ось і вся реформа . Лапін ти де?
Я Показати IP 2 Червня 2016 20:27
Ще фото хочуть. Люди трохи тронуті вже.
До Я до Я Показати IP 2 Червня 2016 22:15
Я хотіла не фото з місця трагедії а просто його фото. Я ж не нелюд. Не імені не вказують що за новини тепер.
Zarobitchanyn Показати IP 2 Червня 2016 21:33
понабирали після "перемог" "адекватних" міліціонерів.
анонім Показати IP 2 Червня 2016 21:44
Люди, звідки Ви знаєте, через які причини він це зробив!!!!! Дивіться за собою і будете жити щасливо. Дурна українська натура пообсирати когось, а за собою не слідкувати!
анонім Показати IP 2 Червня 2016 21:53
Звідки ви знаєте через що він так вчинив?? Дивіться за собою....Дурна українська натура, пообсирати когось, а за собою не помічають нічого.....Яка Вам різниця хто це був. Людини не має....Чи Ви хочете ще й понасміхатись над фотографією та говорити дурниці!???? Нелюди, ось хто Ви!!!!!
12345 Показати IP 2 Червня 2016 22:04
Це демократичний вибір. Це по європейськи. А якщо по нашому, по людськи і по православному... Бог знає що штовхнуло людину на такий гріх... Хоча в наш час глобальгного покращення рівня життя - ніхто не знає, скільки витримаємо ми всі. Крім олігархів і Лапіних, само собою.
укр Показати IP 2 Червня 2016 23:48
таке враження,що нормальних серед коментуючих вже не залишилось
Борода Показати IP 3 Червня 2016 01:27
Живих треба шкодувати!
7878987 Показати IP 3 Червня 2016 08:43
коментар було видалено
Наталі Показати IP 3 Червня 2016 09:20
Співчуття родині.....
волинянам Показати IP 3 Червня 2016 09:36
шпигу просто гнати треба, а то з лапіним аваковим сидять на бурштині , а шпига зовсім злочинами не займається, РОЗКРИТТЯ ПО ОБЛАСТІ МЕНШЕ 10 ПРОЦ, ПОРОШЕНКО - ОСЬ ТВІЙ АВТОРИТЕТ - ТАКІ ШПИГИ, ТА ТІ ЯКИМ ВІН СЛУЖИТЬ, ВЖЕ ПО МОДНОМУ ЗА КОРДОНОМ У ВІДПУСКУ
місцевий Показати IP 3 Червня 2016 15:40
Це треба питання Муковозу задати, як він довів до того, що його працівник вчинив таке?!?! а також психологам які сидять в управі і нічого толкового не роблять?! А де було його безпосенредне керівництво? Вони ж зобов'язані перевіряти його умови проживання та його сімейне становище?
Офіцер Показати IP 3 Червня 2016 20:27
Сашко, світла тобі пам'ять......! Ми завжди будемо пам'ятати тебе .... Спи спокійно.
Ось так Показати IP 3 Червня 2016 21:21
Муковоза потрібно відати під суд, по статті доведення до самогубства
Смл Показати IP 4 Червня 2016 00:31
Самогубсво не буде воскресиння Богови так не сподобалося
аноним Показати IP 5 Червня 2016 17:20
http://vk.com/id165609107
Юля Показати IP 14 Червня 2016 15:43
Вас *бе чуже горе нах взагалі це обговорювати він був хорошою людиною веселою. і яка тепер різниця чьо він це зробив!?!
Інна Показати IP 11 Грудня 2018 01:56
А хто коменти створює - спам-машина?
Олічка Показати IP 11 Грудня 2018 02:20
Хіба він не працював дільничним офіцером? Що він робив у Луцьку, і на якій вулиці жив..?