У Луцьку хочуть розірвати договір із забудовником
На розгляд сесії Луцької міськради пропонується проект рішення про розірвання договору оренди землі між міською радою та підприємцем Оксаною Кушнір.
Про це йшлося під час засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту сьогодні, 18 грудня.
Нагадаємо, в Луцьку вже не вперше обговорюється питання будівництва торгово-офісного приміщення, яке заважає місцевим мешканцям у дворі житлових будинків по проспекту Відродження, 26, 26а, 26б, 28, 28а, і на вулиці Писаревського, 4.
Свого часу на громадські слухання з цього приводу представник забудовника привів чимало хлопців спортивної статури, так званих «тітушок». А самі мешканці мікрорайону скаржаться, що будівництво ведеться і у вихідні дні, вони переймаються, аби на тому місці не виріс новий бар чи нічний клуб і вони хотіли, аби забудовник пообіцяв облагородити прилеглу ділянку. Нині там виритий котлован.
Сама підприємець і її представники, каже депутат Андрій Осіпов, поводяться агресивно, не поважають місцевих мешканців. Відтак, він пропонує розірвати договір за порушення правил добросусідства.
До слова, Оксана кушнір, каже він – сестра Наталії Кушнір, яка була головним свідком по справі хабарництва екс-депутата міськради Дмитра Москвича. А потім Наталія Кушнір опинилася в центрі кредитного скандалу. Зі слів сімох постраждалих, вона понабирала на їхні імена кредитів на мільйони гривень, за рахунками яких змушенні платити вони.
Андрія Осіпова підтримав і депутат міськради, член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук.
«Я двічі був присутній під час засідання земельної комісії, коли розглядали питання надання їй землі в оренду. Вона просила ділянку для будівельного майданчика, вдвічі більшу за саму ділянку будівництва і не могла пояснити навіщо їй така ділянка, якщо будує лише 2-поверхове приміщення, а не багатоповерхівку. Вона і тоді поводилася агресивно, виявляла неповагу. Тому проект рішення підтримую. Крім того, це земля під багатоповерхову забудову, тому й будувати там 2-поверховий офіс недоцільно. А підприємець, можливо, планує приватизувати ділянку», - зауважив він.
Відтак, депутати вирішили підтримати проект рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту сьогодні, 18 грудня.
Нагадаємо, в Луцьку вже не вперше обговорюється питання будівництва торгово-офісного приміщення, яке заважає місцевим мешканцям у дворі житлових будинків по проспекту Відродження, 26, 26а, 26б, 28, 28а, і на вулиці Писаревського, 4.
Свого часу на громадські слухання з цього приводу представник забудовника привів чимало хлопців спортивної статури, так званих «тітушок». А самі мешканці мікрорайону скаржаться, що будівництво ведеться і у вихідні дні, вони переймаються, аби на тому місці не виріс новий бар чи нічний клуб і вони хотіли, аби забудовник пообіцяв облагородити прилеглу ділянку. Нині там виритий котлован.
Сама підприємець і її представники, каже депутат Андрій Осіпов, поводяться агресивно, не поважають місцевих мешканців. Відтак, він пропонує розірвати договір за порушення правил добросусідства.
До слова, Оксана кушнір, каже він – сестра Наталії Кушнір, яка була головним свідком по справі хабарництва екс-депутата міськради Дмитра Москвича. А потім Наталія Кушнір опинилася в центрі кредитного скандалу. Зі слів сімох постраждалих, вона понабирала на їхні імена кредитів на мільйони гривень, за рахунками яких змушенні платити вони.
Андрія Осіпова підтримав і депутат міськради, член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук.
«Я двічі був присутній під час засідання земельної комісії, коли розглядали питання надання їй землі в оренду. Вона просила ділянку для будівельного майданчика, вдвічі більшу за саму ділянку будівництва і не могла пояснити навіщо їй така ділянка, якщо будує лише 2-поверхове приміщення, а не багатоповерхівку. Вона і тоді поводилася агресивно, виявляла неповагу. Тому проект рішення підтримую. Крім того, це земля під багатоповерхову забудову, тому й будувати там 2-поверховий офіс недоцільно. А підприємець, можливо, планує приватизувати ділянку», - зауважив він.
Відтак, депутати вирішили підтримати проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
тол
Показати IP
18 Грудня 2014 14:07
та, блін, там та будівля ні в тин ні в ворота. Скрізь житлові багатоповерхові будинки, а тут між ними, бац, і якийсь ТЦ. І жильці правильно побоюються, що будуватись буде ТЦ, а в кінцевому результаті стане ще один генделик
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.