USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку хочуть запровадити вечірній «сухий закон»

25 Березня 2014 11:56
Депутати Луцькради розглядатимуть питання про заборону продажу алкогольних напоїв після 22 години.

Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» учора, 24 березня.

«У нас проходить регуляторна політика. Під час сесії розглядатиметься питання про заборону продажу алкогольних напоїв після 22 години у будь-якій торговій мережі», - повідомив очільник міста.

Нагадаємо, раніше в Луцьку обмежили на нетривалий термін продаж алкоголю в магазинах, розташованих на деяких вулицях міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
лУЦЬК Показати IP 25 Березня 2014 12:09
ЦЕ ДУЖЕ ПРАВИЛЬНЕ І ГАРНЕ РІШЕННЯ. ТОМУ ЩО ЦЯ ЗАБОРОНА до 22-00 НІЧОГО НЕ ДАЄ. У луцьку на узпинці школа № 24 генделик. Там постійно продають цигарки дітям( хоч кругом вистяь оголошення, що нічого не продається) школи № 24 і ПТУ-9.Горілка продається круглосуточно,цілими ночами на зупинці пють пиво і горілку крики і вереск. Що то за власниця видно чиясь фарширована,нагла до беспередла.
Лучанин до лУЦЬК Показати IP 25 Березня 2014 12:38
Помимо запрета необходим контроль со стороны правоохранительных органов, с проведением контрольных закупок по итогам которых штрафы и лишение лицензий. А так это ничего не даст. Особенно в нынешней ситуации.
лучани Показати IP 25 Березня 2014 12:19
Потрібно заборонити продаж алкоголю в кіосках. Навпроти Опери кіоск всю ніч наливає відвідувачам .
Ттл до лучани Показати IP 25 Березня 2014 14:11
Убираєм конкурентів ))))
Лучанка Показати IP 25 Березня 2014 12:34
Потрібно заборонити продаж алкоголю та пива на автобусних зупинках та в 100 метрах від них взагалі, особливо весною та літом, тому що з восьмої ранку замість роботи чоловіки починають пити пиво і не тільки. Для чого ті бочки, палатки, невже в місті мало барів та кафе?
вова Показати IP 25 Березня 2014 13:10
ой всі ще напиваються до вечора той що любить випити найде
ілона Показати IP 25 Березня 2014 13:11
а зараз палатки тільки будуть по місту "складати" і будуть зранку до вечора а у вихідні взагалі люди немають чим зайнятися і сидять і дудлять пиво і так далі. треба тверезу націю а не спиваються українці
Anonymous до ілона Показати IP 25 Березня 2014 16:18
если я с коллегами после работы любим пропустить по 1 или 2 бокала пива то что мы алкоголики ??? Иллона ты что монашка ???