USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку хочуть змінити окремі маршрути громадського транспорту. Петиція

6 Вересня 2021 16:13
У зв’язку з початком нового навчального року і, відповідно, різким збільшенням пасажиропотоку окремі маршрути громадського транспорту в Луцьку доцільно змінити.

Петицію з пропозиціями змін у функціонуванні маршрутів громадського транспорту зареєстрував Андрій Сасюк.

Він запропонував автобусний маршрут №24 «Вересневе – КРЗ» зробити тролейбусним. Як нагадав, у 2009-2015 роках за цим маршрутом курсував тролейбус №6. Натомість автобуси маршруту №24 – перевести на автобусні маршрути №12 та №32, аби скоротити інтервал.

«Тролейбусні маршрути №4 та №4а необхідно вкоротити до кінцевої зупинки «Районні електромережі», як було до початку 2018 року, та забезпечити щонайменше п’ять одиниць транспорту для інтервалу до 15 хвилин. Нинішній інтервал руху – 44 хвилини – у Привокзальному мікрорайоні є неприпустимим, оскільки там розташовані багатоповерхівки, обласна лікарня та пологовий будинок, а на вулиці Львівській теж живе багато людей, зокрема пільговиків. Після 20:00 має бути щонайменше дві одиниці на маршруті», – зазначив автор петиції.

Також він висловив прохання відновити на маршруті №15а сім одиниць транспорту, які курсували містом до перекриття проспекту Волі через ремонтні роботи, оскільки на відрізку «Відродження – Молоді – Соборності – Перемоги» спостерігається великий пасажиропотік.

«Наявний інтервал (14 хвилин) є завеликим для центрального маршруту. Крім того, потрібно забезпечити інтервал руху після 20:00 не більш як 20 хвилин (мінімум мають бути три одиниці транспорту, які повинні курсувати до 23:30», – додав Андрій Сасюк.

Відзначимо, аби петицію розглянула Луцька міська рада, за 15 діб її мають підписати мінімум 300 осіб. Підтримати петицію Андрія Сасюка можна тут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 6 Вересня 2021 16:19
Руки геть від 24 маршруту.
Місцева мешканка Показати IP 6 Вересня 2021 16:22
Ні в якому разі такі зміни!!! Автор точно не живе у районі Вересневого, коли таке пропонує(
лучанка до Місцева мешканка Показати IP 6 Вересня 2021 16:48
треба ще водіїв нових автобусів навчити ними користуватись.а то так шарпаються, особливо при зупиненні, що люди падають.
ВОВК до лучанка Показати IP 6 Вересня 2021 18:28
А поручні для чого?
Ололо до Місцева мешканка Показати IP 6 Вересня 2021 19:36
Не бачу нічого поганого для Вересневого: 32 буде частіше їздити і тролейбус стане частіше. 24 зараз 2-3 машини на маршруті з півгодинним інтервалами. Пропонується вдвічі більше тролейбусів та на 2 автобуса більше на 32.
алоь Показати IP 6 Вересня 2021 16:46
а де 23 маршрутка знов?
Мешканка Показати IP 6 Вересня 2021 17:51
Хворий на всю голову. Тролейбуси не спасуть місто. Особливо коли прийде зима. Побачете як вони будуть збоку собі стояти або замерзнуть.ш
Ололо до Мешканка Показати IP 6 Вересня 2021 19:33
Побачите, як МАНи будуть мерзнути. А тролейбуси будуть їздити, особливо нові. 24 їздить зараз як мокре горить, пропонується тролейбус частіше і 32 частіше
Олеся Показати IP 6 Вересня 2021 19:16
З вокзалом точно треба щось робити..Транспорт ходить ужасно..Після 20 год.немає чим доїхатт
Лучанин Показати IP 6 Вересня 2021 20:26
А автор видно рахує що з Вересневого ніхто не хоче до вокзалу дістатися. Добре, нехай 24 замінять тролейбусами і то за умови збільшення одиниць, але де ж їх стільки наберуть? Чому взагалі зменшили кількість 24 та 32 на маршрутах? Тепер немає чим дістатися до роботи людям!
Підпільник Кіндрат Показати IP 6 Вересня 2021 20:40
Люди , не ведіться на ті придурошні питиції! Працює транспорт нормально,- ні, треба щось писати, писака хр........в, візьми лопату - йди копай картоплі, писун, - більше користі буде,- зимою якусь юшку звариш!
Тамара Показати IP 6 Вересня 2021 21:27
Продумайте маршрут Конякіна (риббаза)-Шевченка, Ковельська, Львівська.
Лучанка Показати IP 7 Вересня 2021 11:31
Дуже добре було, коли 32 біля дитячої поліклініки їздила!!!!
Хрен собачий Показати IP 8 Вересня 2021 17:58
В Струмівку запустіть маршрутки...