USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку хочуть зробити маршрут №17 тролейбусним

7 Березня 2017 09:59
Луцьк хоче купити б/в тролейбуси в польському місті Гдиня, якщо депутати міськради виділять кошти на сесії. Цим транспортом планують замінити декілька автобусних маршрутів, де дозволяє контактна мережа.

По це стало відомо під час прес-конференції заступників міського голови 7 березня.

Сергій Григоренко повідомив, що Польща готова віддати Луцьку старі тролейбуси. Їх можуть придбати за 2-3 місяці, якщо відбудеться сесія міськради та депутати виділять кошти.

Зокрема, на тролейбуси планують перевести маршрут №№ 17 та 17а, про що перевізника повідомили ще торік. За можливості це зроблять і з іншими маршрутами, де дозволяє контактна мережа. Зі слів посадовця, тролейбуси хочуть придбати в місті Гдиня. Ціна одного – 10 тисяч доларів.

Уже є попередні домовленості з керівництвом міста, а згодом мають підписати широку угоду, в якій визначать точну кількість тролейбусів.

«Це не 2 і не 3 тролейбуси, а набагато більше. Їм Євросоюз виділяє великі гроші на те, щоб замінити Мерседеси, випуску кінця 90-х років на нові тролейбуси Соляріси, які можуть їздити на акумуляторах. Старі тролейбуси вони продають нам. У Луцьку вже є 2 такі тролейбуси, це 234 і 235. Вони низькопольні, тихі», - повідомив Сергій Григоренко.

Нагадаємо, в Луцьку планують оформити кредит і на нові тролейбуси за підтримки Мініфраструктури. Щоправда, деталі будуть відомі ближче до літа.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Петро Показати IP 7 Березня 2017 10:06
Тролейбусам по 20 років! Григоренко вози на них свою тещу, якщо вважаєш її за ск*тиняку!
Мешканець до Петро Показати IP 7 Березня 2017 10:37
Якщо ти такий хороший зять, то вози свою на таксі і помовкуй. Що слабо, чи тьоща не заслужила.
крутий пацан ? до Петро Показати IP 7 Березня 2017 12:03
які проблеми ? оформляєш підприємця, купуєш нові траліки і займаєшся бізнесом
хтось Показати IP 7 Березня 2017 10:31
А чому не згадують про 233 тролейбуса з Гдині, який після прибуття в листопаді 2015р досі не виіхав?
Ололо до хтось Показати IP 7 Березня 2017 12:45
Він на капітальному ремонті.
123 Показати IP 7 Березня 2017 11:14
а свої нові не можна придбати
було Показати IP 7 Березня 2017 11:26
Вже заміняли маршрути 15 та 15а ні тролейбусів ні автобусів не видно.
Ололо до було Показати IP 7 Березня 2017 12:45
Тролейбуси їздять, по 5 штук на кожному.
Aaa Показати IP 7 Березня 2017 14:21
Оба-на!! Наша влада почала думати?? Чудеса. Звісно, хотілось би, щоб ті тролейбуси були принаймні наполовину молодші, але хоч щось. Якщо це все не заглохне на етапі ідеї, а розвиватиметься, то "ріспект і уважуха" чиновникам.
# Показати IP 7 Березня 2017 14:39
Не треба нічого придумувати.По маршруту маршрутки за пустити тролейбус хай люди виберають чим іхати.І забастовкі будуть нестрашні.Колись 15 і15а були самі прибуткові маршрути До поки його під своє крило невзяло бездарне керівництво тролейбусного парку.Кончіть ще 17 і17 а
ен Показати IP 7 Березня 2017 17:46
Власники маршруту 28 потирають руки)) Менеджмент на ЛПЕ нульовий! Чекати по 30хв тролейбуса 17А ніхто не буде, який би то новий Мерседес не був. Навчіться якісно управляти та доглядати за наявним парком (а не ремонутвати молотком і кувалдою), тоді рипайтесь дальше.