USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку мітингують власники авто на іноземній реєстрації

25 Травня 2017 19:19
Під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися власники автомобілів на польській та литовській реєстраціях. Водії протестують проти введення податку для власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

До мітингувальників вийшов голова Волинської облради Ігор Палиця.

Як прокоментував Інформаційному агентству Волинські Новини керуючий справами Волинської облради Дмитро Дубняк, Ігор Палиця дав доручення підготувати звернення до ВР, Кабміну та Президента України, аби розібратися у ситуації. "Зокрема, йдеться про заборону введення податку у розмірі 2 євро на добу з власників автівок на іноземній реєстрації", - додав посадовець.

Нагадаємо, депутати Верховної Ради хочуть запровадити плату за кожен день перебування іноземного автомобіля в Україні на рівні 2 євро за добу.

Як повідомляє Львівський портал, якщо нардепи проголосують за цей закон, то ставка єдиного збору за проїзд автомобільними дорогами України автомобілями, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3,5 тонни, а кількість сидячих місць не більше дев’яти, що зареєстровані за межами України, встановлюються у таких розмірах: 1 день – 2 євро, 7 днів – 7 євро, один місяць – 33,8 євро, три місяці – 95,6 євро, пів року – 108 євро, а за рік перебування в Україні на автомобілі іноземної реєстрації доведеться сплатити 342,2 євро.

Тим часом, Президент України Петро Порошенко, перебуваючи з візитом на Волині вчора, 24 травня, наголосив, що схеми безмитного ввозу автомобілів та пересування ними по Україні на іноземній реєстрації будуть ліквідовуватися.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
Пєця Показати IP 25 Травня 2017 19:28
Мітингуй, не мітингуй, всеодно получиш ...й!
Патріот до Пєця Показати IP 25 Травня 2017 22:27
До чого тут податок у євро платити?Що в нас євро-валюта ходить?В нас гривні.Оце так депутати-патріоти хочуть закон прийняти.СОРОМ!
Розумний до Патріот Показати IP 26 Травня 2017 09:41
Тупаку, всі податки платитимуться еквівалентно курсу НБУ. Де ти в нас щось у валюті бачив? Всі просто знають це, а тобі не було б лишнім хоча б раз в руки книжки брати.
Не розумному до Розумний Показати IP 26 Травня 2017 17:47
Еквівалентно курсу НБУ до якої валюти? Євро? ТОюбто в законі пропишуть таки в євро (або виходячи із ЄВРО як валюта яка приймається до розрахунку)... А тепер Вам знову питання в нас ЄВРО в країні ходить?
Водій до Пєця Показати IP 27 Травня 2017 08:21
коментар було видалено
так Показати IP 25 Травня 2017 19:28
всі будуть їздити вічно на жигулях
Розумний до так Показати IP 26 Травня 2017 09:42
Жигуль не їздить, а пересувається)
порохобот Показати IP 25 Травня 2017 19:32
Гейропейці під знаком "зупинка заборонена".
Лучанин до порохобот Показати IP 25 Травня 2017 20:41
От і вся суть горе-власників цієї рухлі. А вони ще дивуються, чого вони всіх так бісять, а може того, що понтів більш ніж дах*я, і на дорозі царькі, якими вони себе певне вважають. І навіть тут, останнє фото все показує.
123 Показати IP 25 Травня 2017 19:49
Патриоты блин, флаг в машину засунули, а деньги в бюджет пусть другие платят...
Лучани Показати IP 25 Травня 2017 19:56
Мітинг контрабандистів....
сусід Показати IP 25 Травня 2017 19:58
хітро вимахані на закордонних номерах.......платіть і катайтесь....ми розмитнили все сплатили , як лохи, а ви самі розумні?....а їздите з порушеннями. мене тільки в травні три рази підрізали, бики з рагулями на польській реєстрації. нефіг. врач сказав в морг, значить в морг!
хохол до сусід Показати IP 25 Травня 2017 20:39
чому "як лохи"?...лохи ви і є,якщо підтримуєтє сплату такого розміру акцизів...подякували б краще хлопцям за те що піклуються про адекватні (європейського рівня) ціни на розмитнення авто...
ще не зовсім свідоми до сусід Показати IP 25 Травня 2017 21:02
люди, які мітингують, не бажають нічого марсіанського. Вони просто хочуть, щоб автомобілі в Україні вартували, як у Польщі, Чехії, Росії, Литві або інших адекватних країнах. Нічого зайвого.
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Травня 2017 21:40
Тобто ці хлопці самі розумні? Може протестувати з вимогою знизити мито? Бо виглядає це дійство приблизно так:ми нормальні пацани ухитрились купити тачки за "бросовою ціною", а тепер давайте опустим лохів, шо мито платили.
до лохів до Анонім Показати IP 26 Травня 2017 21:56
Цих "лохів" дерважа опустила, а не ці "пацани"
ПДл до ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Травня 2017 23:53
Нехай ті "люди" почнуть вести себе на дорозі пристойно а не бикувати от тоді можна буде поговорити про акциз, за дороге паливо чому роками не мітингуєте? чи за розбиті дороги? тарантаси вам тільки дешеві подавай щоб понти ночами колотити!!!
Луцьк до сусід Показати IP 26 Травня 2017 09:47
А де ж ти "дядя" на авто грошей назбирав, яке розмитнив? А не спи@@@ив чи ти часом у держави ? Ці люди набагато розумніші ніж ти! Тільки рагулі, які понакрадали грошей можуть купити нормальне авто і розмитнювати. Простий громадянин навіть на польський реєстрації не кожен може купити. А їздити на зламках Део і Шевроле - хай Бог милує.
Ю.С. до сусід Показати IP 13 Червня 2017 12:24
Ви думаєте тільки про себе. Сьогодні Ви купили автомобіль за 6000 дол (умовно). Часи міняються, завтра Ви купите своїй дружині чи батькові таку ж ,а може кращу, за 4000 .Але нашого українця жаба душить.Ввезення з-за кордону авто і дешевше розмитнення призведе до зниження цін на українському автопромі. Якщо Ви проти, то Ви не краще того сєпара, що мітингує за расєю.
Спостерігач Показати IP 25 Травня 2017 19:59
Усі повинні сплачувати податки. Чому для когось мають бути виключення. Треба лише звільнити від податків і зборів електромобілі.
теж спостерігач до Спостерігач Показати IP 25 Травня 2017 23:00
але чому ці податки в декілька разів перевищують вартість самої автівки?...виходячи з цієї логіки треба обкласти нашу з вами зарплатню податком не в 20% ,а,наприклад в 300-400%...вам би ця ідея була до вподоби?...
? Показати IP 25 Травня 2017 20:07
От хитрожопий народ,Розмитнюй ,як всі,чіпляй українські номери ,катайся не порушуючи правил.
Анонім Показати IP 25 Травня 2017 20:10
Хто ці всі люди? Чим особливі, видатні? Поглянеш на контингент - таке враження, що вся "гопота" Луцька та навколишніх сіл сіла на машинки! Дуже багато аварій з цими машинами! А що робити людям, які все-таки дотримуються законів і купують розмитнені авто! ???
вова до Анонім Показати IP 26 Травня 2017 09:46
тих людей,які купують розмитнені авто,треба більш ретельніше перевіряти на сплату податків,оскільки при середньому заробітку по країні в 6 тисяч гривень купити навіть нерозмитнену автівку досить проблематично
Віктор Показати IP 25 Травня 2017 20:11
Пацани я мито заплатив а вам шо слабо?ДВА ЄВРО В ДЕНЬ І ПОБАЧИМ ПРАВОТУ
миші Показати IP 25 Травня 2017 20:12
Ніхто не буде це терпіти!Це початок кінця влади
кіт до миші Показати IP 25 Травня 2017 20:58
Не піщи,котів більше.
кіт до миші Показати IP 25 Травня 2017 21:22
хватить кататись як попало. пора працювати на роботу ходити ПДР вчити а то від вас одні дтп.
Aero Показати IP 25 Травня 2017 20:14
342 Євро за рік? Тю. Та цей мітингуючий контингент на контрабанді цигарок такі гроші за пару днів піднімає, могли би не жлобитися і заплатити. Військкомат за ними плаче.
Активіст до Aero Показати IP 25 Травня 2017 21:14
Реєстрацію машин пустити через військкомат. Черга бажаючих різко порідіє.
дідо Показати IP 25 Травня 2017 20:15
Тільки на шрот... хлопці... на шрот.... поки ціна на металобрухт висока.
Тю Показати IP 25 Травня 2017 20:22
Всі мають платити розмитнення, а ці ізбранні ні? В одну колейку, шановні! І теж, зібралися... пацанва! Навчіться пдр! А якщо підняти рейтинг ДТП, то ви, золоті, дорого обходитеся! Або заробляйте на хороше авто, або пішочком. І не має чого людей травити
Порошенко Показати IP 25 Травня 2017 20:29
Раз ви такі, розмитнення підніму ще у двічі і зроблю платними дороги. А тим, хто мене підтримує дозволю поцілувати мою...
??? Показати IP 25 Травня 2017 20:40
Не розумію, чому в євро? Живемо в Україні, зарплата в гривнях, а податок в євро. Знову абсурд від влади.
литовець Показати IP 25 Травня 2017 20:50
Жаба задушила)))))))))))))))))))))))))
Анонім до литовець Показати IP 25 Травня 2017 21:33
Ти купив нерозмитнену машину. Не їздиш ти раз в тиждень за кордон - ха, порішаю, якщо що! Любі мої, доки буде на усіх рівнях це "рішалово" - доти ми будемо в лайні! І не треба тут трясти державним прапором і совати вишиванку без причини!
дідові Показати IP 25 Травня 2017 21:01
Тобі з того шроту що буде?Схаменіться!!!! Приїхав Петьо і де був - може на ветсандаводі? На Полонці де смердить гамном? Може він щось покращив, врегулював, підвищив рівень? Литовські і польські машини женуть не від доброго життя. Не в тому завдання президента, щоб прилетіти на вертольоті....
сусіду Показати IP 25 Травня 2017 21:06
коментар було видалено
Петро Показати IP 25 Травня 2017 21:10
Бачу так звана "жаба" ще жива і так давить, так давить))) Хто не дає Вам, шановні чесні громадяни, купити авто на іноземній реєстрації. Є схема - користуйтесь. Навпаки хлопці добиваються якихось змін. Можливо це вплине, якось на розмитнення. А ні, краще хай їх задавлять і будемо далі купувати авто, яке в Європі коштує 2000$, а в нас 7000$. Тільки статки у людей, навпаки, там вищі. За Евро 5 я згідний, зробили добре. Тільки скажіть, скільки відсотків громадян нашої країни може собі це дозволити?
сусід Показати IP 25 Травня 2017 21:12
Слава Українському шроту!!!! Піднімемо шрот з колін !!!! Дайош на шроті все по 5 грн!!!! Владо , повернися до українського шроту лицем!!!! ..............Панове умнікі, знімайте номера і всі на лісапеди!!!!! Дайош екологію!!!!! З вас за ті "дручки" та на "корчах" на яких ви їздите треба ще, щоб за екологію та забруднення платити!
LT Показати IP 25 Травня 2017 21:26
Ви хоть законопроекти читали, слідкуєте за ситуацієї. Налетіли гопота в коментах. Хлопці і хочуть сплачувати гроші в казну і мати розмитнення як у Європі. Якого *** люди мають переплачувати надумані акцизи? Подивитсья що у Грузії. там розмитнення 500Eur. Вони за це і борятся. А ви тему вникніть чим ваняти тут.
ПАДл до LT Показати IP 25 Травня 2017 23:58
Вас за кермо через психіатра пускати треба, чого одне соціальне лайно їздить на таких номерах??
Єврономера Показати IP 25 Травня 2017 21:36
Як заробити на нормальне авто яке коштує 7 тисяч євро (в європі 2 тисячі) людині яка заробляє 6 тисяч гривень? Првильно ніяк, це або дипутати або шахраї які обдурюють людей, ті які пишуть що нормально платити такий акциз на автомобілі. В нас що зарплати як в європі? Люди стараються боротись з владою, щоб кожен мав змогу купити авто і поставити її на укр номера за адекватною ціною, а ви пишете тут х"йню якусь. Змість того щоб тут балкати, беріть приклад!
Анонім до Єврономера Показати IP 25 Травня 2017 21:57
Той хто на нього заробив - його цінує і береже, а не кідає на місці ДТП
Дядько Василь до Єврономера Показати IP 25 Травня 2017 22:33
Зараз 6000 грн зарплата - це суто поїсти, заплатити за комуналку і вдягнутися на секонді. Це самому, а якщо ще й сім'я... Із такою ЗП яка же може бути машина, і з ціною на бензин 1$/літр. Це діти будуть їсти мівіну і ходити в обносках, зате тато буде їздити на машині. Жити треба по доходах, якщо заробляєш - то без питань, хоч майбах купуй. А якщо напозичався, щоби купити корча на бляхах, на утримання якого немає грошей, зате хочеться показати себе крутим із тачкою - то це вже діагноз. Так що перефразую Вас: замість того щоб балакати, ідіть працювати і заробляти гроші, а не шаро#0битися на мітингах і майданах, сподіваючись що влада халяву підкине. Чому в розпал робочого дня здорові жлоби вештаються містом, кричать і махають прапорами? Бо бідні і грошей не мають? А на машину грошей вистачило? Так що не розповідайте тут казок про бідних борців за правду, знаєм ми таких, весь польський кордон забитий ними і їх цигарками, нормальній людині по пів доби стояти приходиться, щоби проїхати.
робітник до Дядько Василь Показати IP 25 Травня 2017 23:35
та чи ви не один із представників тої самоі влади,котра постійно якусь "халяву" людям підкидає?))))....
Лт Показати IP 25 Травня 2017 21:48
Законопроект 4932про 2євро передбачає сплату за в'їзд кожного автобуса та фури від 5до 15 Євро кожен раз та сплату за кожен кілометр 0,4 євро а це в середньому 30-40євро щоразу незалежно від номерів на авто і ми сьогодні добилися відміни своїми діями. А де ви були шановні коментатори???
Я Показати IP 25 Травня 2017 22:04
Давно пора було це зробити,а то дороги не можна перейти,кожен бомж на іноземних номерах їздить,халява кінчилась
Луцьк Показати IP 25 Травня 2017 22:09
Маю авто на литовських номерах. Я готовий заплатити 350 євро в рік аби все було законно. Всеодно за в'їзд- виїзд щорічно прийдеться заплатити 200 євро. Нехай краще ці гроші підуть в бюджет , а не на руки рішалі. Тому не розумію чому мітингувати.
0000 Показати IP 25 Травня 2017 23:02
а Яник до такого закону чомусь не додумався, от диктатор
Ліберал Показати IP 25 Травня 2017 23:11
Тобто я, маючи 2000-3000$, щоб придбати автомобіль - повинен ще заплатити 3000$, аби мені моя держава, Україна, дозволила на ньому пересуватися у моїй же державі. Що це взагалі за дурня? Яке нафіг мито на автомобіль? Окей, якщо за рахунок цього наповнюється бюджет, так ось питання, а ви тільки вдумайтесь, які кошти за останні 15-20 років прийшли в бюджет (мілліарди долларів), де ці кошти, на шо пішли? Я не бачу нормальних доріг, інфраструктури і т.д. Ясно одне, ці гроші нагло виведені з бюджету, тобто вкрадені. За рахунок такого мита, заробили просто величезні статки працівники митних органів. А, якшо наша влада за рахунок такої протекціоністської політики підтримує екокономіку, то їх не те, що потрібно гнати в шию, а взагалі посадити. Це одне знущання над людьми. Ті хто не підтримає хоча б таку схему обходу сплати мита (литовсько-польська) - просто боягузи, які поховалися і ждуть моменту, коли тут обрубиться, а вони повилазять із вигуками: "Ага, я знав, ось так вам треба і не зря не купував я машину". Ось такий ми народ, замість того, аби стати всім разом і боротися проти свавілля влади, ми тупо злорадствуємо і думаємо про свою користь. Я сам не маю автомобіля ні на польській, ні на литовській реєстрації, однак планую придбати. Найбільш обурює, що мене можуть позбавити такої можливості, а так не повинно бути.
ааа Показати IP 25 Травня 2017 23:14
На хороших машинах іздять бариги і скоробагатьки які зуміли обікрасти державу і простий народ а прості трудяги навіть не спроможні купити авто на іноземній реестраціі!!!
Олег Показати IP 25 Травня 2017 23:52
На шрот корчi навiть не хочуть брати
111 Показати IP 26 Травня 2017 01:35
Просто в шоці з наших людей,тут порох гнида і так скрісь і всіх прижав,але і тих хто ще якось бореться наші ж люди поливають брудом.Дограється наша бл*довлада і бл*досеруни що вся молодь звідси просто виїде....
Жабасуканедаєжии до 111 Показати IP 27 Травня 2017 02:46
+5000+млн
краще так Показати IP 26 Травня 2017 08:16
1. два євро це норм, а 300 євро в рік - то мало, хай щоденно і платять, скільки наїздив - стільки заплатив. 2. номери іноземні нехай здають і отримують тимчасові українськи, щоб машину можна було ідентифікувати з конкретною особою, а видача номерів - 50 баксів, виїхав - втратив номер, заїхав знову - все по новому і отримав новий номер. 3. штрафи водіям таких ТЗ за порушення ПДР виключно по максимальній межі.
Власник Показати IP 26 Травня 2017 08:57
Як почитаєш, то аж смішно. Люди боряться за зняття розмиьнення, щоб ми могли їздити не на ланосах, а ви в кожній статті тільки гамселете..як пасат на українцях то це хороша машина, а як на іноземці так це шрот? Вас просто жаба давить що нове покоління купить його за 3 а не за 6 як купили ви. А на разунок дтп, так є придурки які гасають незнаючи правил, але стільки само і українців. Всі за те щоб це легалізувати і можна було знаходити тих хто їздить. Я сам керую авто на іноземці. І попав в дтп на початку весни. І винна людина на укр реєстрації!! І я не втікав! А дочекався поліцейських, а людина на українських бляхах бігала і кричала що понакупляли тут на іноземці і їздити не вміють, хоч і в дтп винен він!! Так само і тут..гарандую що половина з тих хто писав шо іноземці їздять як бидло, сам їздить в 100 раз гірше.
Дядько Василь до Власник Показати IP 26 Травня 2017 22:00
Ну так ти ж того і не тікав, що не винен був, і тобі нічого не загрожувало. А якби не дай Боже ти би на своїй блясі збив людину насмерть, то кинув би той металолом і втікав, поки ніхто не бачить, аж п'яти би блимали. Багато вже таких розумних "борців за правду" було.
робітник до Дядько Василь Показати IP 27 Травня 2017 10:35
та ви і людей давите,і не тікаєте,і до відповідальності вас не притягнеш!..бачили вже і не раз таких от зі знахабнілими пиками на 5-літрових джипах вартістю в декілька сот тисяч долларів - ні ПДР для них не писані,ні навкруги вони нікого не помічають...от таких дійсно знімати прямо з машини серед дороги - і на передову!...6000 гривень для нього,бачите,не гроші!
Народ Показати IP 26 Травня 2017 09:57
Треба податок в 5$ в день в кого квартира більше 1 кімнати і у власності, а не орендована, бо понакуповлювали тут нерухомості, геть @&їли! І на труси тож податок, тікі одні носити можна і то українські - з марлі! Бо це Україна, нах!
Олександр Показати IP 26 Травня 2017 10:42
Тут в форумі, хто проти мітингувальників, то або боти, або тупі примати! Як можна дотримуватись закону, якщо розтаможка в 2-3 рази більша за авто??? В голодомор теж закон був забирати зерно!!! Теж, по закону!!! То такі олігархічні закони треба виконувати ? Стадо баранів???? По районах ще не бачили як на жигулях їздять, де поняття бокового зеркала є не обов'язкове! Всі хто проти дешевої розтаможки то або корупціонери самі, або примати безмозглі, у кого жаба в п'ятій точці!
Олександру Показати IP 26 Травня 2017 15:00
Читай законодавство "пята точка".Його приймали депутати ВР України.І ми їх обирали.То чого скиглиш,"разтаможка".Мову вивчи спочатку,лапоть...
водій Показати IP 26 Травня 2017 16:57
Підтримую тих хто за нормальне розмитнення !!! Годі вже слухати скиглення невдах бздунів, які цього боятьтся !!! А для тих хто проти цього --- побачиме що скажуть коли їхні "законні" авто попадуть в аварію і виникне потреба у придбанні іншого авто !!!
Ігор Показати IP 26 Травня 2017 21:19
... читаючи коменти я в шоці.За що вбито тисячі українців?По моїх скромних підрахунках 60-70 тисяч? За терпіл ,які кажуть - нема грошей ,ходи пішком?Та вам завтра повітря перекриють і що,ти здохнеш,бо такий закон влада придумала?
Сашко Показати IP 27 Травня 2017 10:42
Читати коменти усіх тих, хто виступає за подібні податки просто бридко. Товариші, та ви просто РАБИ! Чому у Європі автомобіль коштує 2-3 тисячі доларів, а у нас такий самий має бути 7-8? Вас це влаштовує? Вас влаштовує те, що в Україні лобіюють інтереси недолугих виробників, автівки яких коштують шалені гроші не зна за що? Завдяки цій схемі в Україні змогли придбати машини тисячі людей, у яких нема грошей на щось більше. Це погано? За кого стараєтеся? Вас сношають, а ви й раді? Скільки заздрості у тих, хто мусив платити за розтаможку, до тих, хто уникнув цього. Справжні українці - мені погано, то чому йому має бути добре. Ця держава вас розводить 25 років, а ви ще називаєте розводилами тих, хто прагне уникнути несправедливості. Якщо ви так ратуєте за державні інтереси, то не кажіть про те, що всі мають платити, а вболівайте за реальну ціну розтаможення - 10-20%
Кіммі Показати IP 27 Травня 2017 14:22
Фуцини безмозглі, їздіть далі на своїх розмитнених аносах і жигулях, а людей які боряться за правду не трогайте! Тєрпіли і раби!!!
всім Показати IP 31 Травня 2017 09:08
Будьте людьми ,машина то брухт ,згниє .Думайте про майбутнє наших дітей.А не нам зараз добре ,маю,то навіщо мені і так добре.вдумайтесь найнижчі зарплати а машини для українців щоб на неї заробити,треба добре повкалувати абсу́рд.мітинги були і будуть не будьте сторонніми .