USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Луцьку на Північному ринку викрили продаж алкогольного сурогату

6 Липня 2023 10:13
Працівниками департаменту муніципальної варти 4 липня в одному з контейнерів ринку «Північний» у місті Луцьку було зафіксовано факт продажу алкоголю з рук.

Про це інформують у департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.

Порушницею виявилась громадянка, яка вже не вперше притягається до адміністративної відповідальності.

Інспектором департаменту складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 156 КУпАП, яка передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від 13600 до 23800 грн.

Рішенням Луцького міськрайонного суду цю громадянку в червні цього року за торгівлю алкоголем із рук було притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч. 3 ст. 156 КУпАП та накладено штраф 6800 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Уася Показати IP 6 Липня 2023 11:33
Її штрафували - разів 10, якщо не більше. Навіть адміністрація погрожувала закрити магазин, але як бачимо - торгувати паленою горілкою - вигідніше ніж чаем та кавою.
Олена Показати IP 6 Липня 2023 13:11
Закрити такий заклад . І хіба тільки вона там торгує ? Там стільки п'яниць за базаром вічно ходить , там спираються люди бо продають горілку! Чому поліція не може розібратися з такими і тих хто там хоче випити не відправити рови копати і ТД. Безпорядок в місті
Уася до Олена Показати IP 6 Липня 2023 14:23
На території самого ринку - вже жодної точки, тільки в неї, і всі це бачать .як процес вживання так і продажу - поряд сама популярна точка з побутовою хімією та памперсами, тому багато лідей це бачило. Все інше - "за парканом" між супемаркетом і північкою, там такий штин стоїть. як в колишньму туалеті біля фонтанів, але, муніципали - туди не дійдуть ))
Лучанка Показати IP 6 Липня 2023 14:27
На базарчику біля " Лучеська " ще зробіть рейд, там прямо на вході продають і нікого не бояться.
Поліцаям Показати IP 6 Липня 2023 14:32
Чому дільничі поліцейські, отримуючи зарплату від платників податків(тобто нас), дозволять існувати "крапкам"?!
Лучанка Показати IP 6 Липня 2023 14:33
На базарчику біля " Лучеська " ще зробіть рейд, там прямо на вході продають і нікого не бояться.
Коля Показати IP 6 Липня 2023 15:38
Біля північного ходять п'яні постійно . А там люди живуть і діти ходять чому поліція не наведе порядок? Чому не має законів для пяничок?!!
Уася до Коля Показати IP 6 Липня 2023 16:39
Це не поліція, а муніципали повинні реагувати, принаймні за фактом незаконної торгівлі на базарах (навіть не в квартирах) - це поліція має заморочуватись? Тоді - нафіга муніципали?
Правда Показати IP 7 Липня 2023 08:43
Це виключно морально-етичні порушення.Законодавство розмите і притягнути майже неможливо на відміну від законодавства про заборону паління.Так що будемо охати і ахати,і спостерігати цю сумну картину,на жаль.