USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Знайшли молодих мам, які крали в центрі Луцька квіти. Їх покарали

29 Червня 2022 10:47
У Центральному парку Луцька 27 червня компанія жінок, які гуляли з візочками, викрали з клумб квіти. Завдяки камерам відеоспостереження та небайдужим лучанам їх вдалося впізнати та покарати.

Про це повідомили у Департаменті муніципальної варти Луцької міської ради.

"Безпечне місто в дії! Дякуючи працівникам Луцького РУП, камерам відеоспостереження Центру безпеки міста Луцька та небайдужим до свого міста лучанам, викрадачів квітів оперативно встановлено та притягнуто до відповідальності.

Ними виявилися двоє молодих дівчат 2000 та 2004 років народження, одна з яких є внутрішньо переміщеною особою з міста Луганськ. На обох жінок інспектором департаменту було складено два адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП.

Читати ще: Камери-роботи, 50-кратний zoom і величезна відеостіна. Як у Луцьку шукають порушників

Також працівниками поліції складені матеріали за ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна) та вже станом на сьогодні дівчата сплатили відновну вартість завданих збитків в міський бюджет.

Щиро дякуємо всім, хто був причетний до пошуку та притягнення до відповідальності даних осіб", – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
читач Показати IP 29 Червня 2022 11:05
мало сплатити за завдані збитки - нехай квітники в парку місяць полять під наглядом муніципалів )) !!!! "яжемать" позорище!!!!!!
Ксенія Показати IP 29 Червня 2022 11:09
А чому двоє, якщо їх троє? Чому про третю не пишете??
Крилов до Ксенія Показати IP 29 Червня 2022 12:09
І було три сестри, і третю звали Іван.
Лучанка Показати IP 29 Червня 2022 11:34
Назад хай їдуть. З таким менталітетом
Анонім Показати IP 29 Червня 2022 12:26
і нащо вже фото тих мам виставляти? як п.янчуга який то закриють фото . чи хабарник який .не покажуть а тут виставили. якщо всіх то всіх ,а не слабших ...
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 29 Червня 2022 18:10
От якраз фото і потрібно виставляти. Це найкращий профілактичний захід подібних порушень. Раз осоромились на все місто - вдруге добре подумають
Тарек до Анонім Показати IP 30 Червня 2022 07:13
Я б хотів би побачити, як би тобі та "слабша," луганда,будучи вагітною на 1-2 місяці, ходила з подібними собі 2х-3є-4ро і під версальом вичисляла кого би у.бати, та гроші з телефоном віджати.. Були випадки...
Василь Показати IP 29 Червня 2022 13:27
Дикуни
Мама Рая Показати IP 29 Червня 2022 13:54
Вибачте мою дочку вона не виноватая ЇЇ заставили......
Юхим. до Мама Рая Показати IP 30 Червня 2022 07:07
Тваю дочку не нужна заставлять,)) вона сама вміє! ,)))
Жора до Мама Рая Показати IP 30 Червня 2022 14:22
Это не женщины и не мамы,Это АУЕ самки!..
Бульба Показати IP 29 Червня 2022 14:28
Преступлєніє розкрито!!! Ура! І слава муніципалам!
санітар Показати IP 29 Червня 2022 14:57
Дуже "інтелектуальні" обличчя. Особливо у тієї, що в жовтій майці.
Анонім Показати IP 29 Червня 2022 16:10
при чом тут обличчя. деколи якійсь диб..л щось вкраде чи хабарника зловлять на гарячому то фото не показують а тут мам зловили злісних. і фото виклали усі які були видно От молодці автори тексту ! мами квітку вкрали. .
Міщанка до Анонім Показати IP 29 Червня 2022 16:43
ключове слово тут - ВКРАЛИ
Сергій Показати IP 29 Червня 2022 19:09
Кипишу більше ніж з качкою..."біда страшна" ..
вова Показати IP 30 Червня 2022 00:43
Це місцеві обезяни???
Юхим до вова Показати IP 30 Червня 2022 07:04
Та да
Стас Показати IP 30 Червня 2022 21:37
К О Н Ч Е ... Далі думаю знаєте
Ганна Показати IP 30 Червня 2022 23:09
МенІ їх жаль.
Микола Показати IP 1 Липня 2022 11:03
Безсоромні мілфи, покарати їх!