USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькі автомайданівці будуть тиснути на владу

13 Січня 2014 16:50
Луцькі автомайданівці знову зберуться гуртом і поїдуть «в гості» до високопосадовців у суботу, 18 січня.

Про це повідомили 13 січня під час презентації обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Майдан».

Організатори кажуть, що поїдуть до будинків голови Волинської ОДА Бориса Клімчука, голови облради Володимира Войтовича, прокурора області Андрія Параки та начальника УМВС України в області Олександра Терещука.

Так євромайданівці хочуть, щоб до них дослухалися і закрили кримінальні справи щодо активістів мирних протестів у Луцьку.

Також мітингувальники розповіли, що цього разу готові до протистоянь з боку правоохоронців: «У нас є співпраця з хорошими юристами, є номери «гарячих» телефонів до київських адвокатів, будемо відстоювати свої законні права».

Громадські активісти закликають усіх долучатися до мирної акції протесту. Збір учасників автомайдану запланований на Театральному майдані Луцька о 12:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
диспетчер Показати IP 13 Січня 2014 18:45
Краще майдаунам їхати в Ліпіни.
вн Показати IP 13 Січня 2014 20:46
хто б говорив про законність.
квн Показати IP 13 Січня 2014 20:49
що можете запропонувати крім геть, гамба?
Посадовець Показати IP 13 Січня 2014 20:52
Чекаю їх з нетерпінням... Собаки вже тиждень не годовані... Рушниця змащена і заряджена
Проти Показати IP 13 Січня 2014 23:10
Згідний з усіма вище підписаними. Я не розумію яка нормальна людина ще може поїхати на той довбаний майдан? Так звані лідери майдану давно вже сидять у теплих кабінетах, а ці майдауни мерзнуть. Заради чого....?
автомобіліст Показати IP 14 Січня 2014 07:52
Зібратися і пікетувати будівлі автомайданівців. Автомайданівцям не подобається влада, а мені подобається. Давайте адреси і будем пікетувати.........
лучанин Показати IP 14 Січня 2014 08:21
Пробачте, м* даки, хто ви такі, щоб диктувати, закривати провадження чи ні? Якщо зберуться десять злодіїв, і будуть їздити до Параки і Терещука, то що, закрити провадження щодо одинадцятого їх товариша-злодія і випустити його на волю, нехай далі краде? Така ваша логіка?
майданутим Показати IP 14 Січня 2014 08:38
ідьте під вікна своіх пророків і там верещіть.в людей які через бовдурів виспатись не можут терпець урвеця і будете бігти за допомогою до міліціі яку зараз брудом поливаете