USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.90

Центр патріотичного виховання у Луцьку не створять через погрози активістів?

30 Березня 2016 15:01
Питання про створення у Луцьку Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді вирішили зняти з розгляду депутати Луцької міськради.

Про це йшлося під час 5 сесії Луцької міської ради 30 березня.

Як зауважив автор проекту рішення Павло Данильчук, йому відомо, що депутати не планують голосувати на підтримку цього проекту рішення, тому що головам фракцій начебто погрожували активісти патріотичних громадських організацій. Отже, він пропонував зняти питання з розгляду. Цю пропозицію депутати підтримали.

Нагадаємо, що під час сесії міськради у лютому цього року під час обговорення проекту рішення у сесійній залі були присутні громадські активісти. Тоді ініціативу створення Центру депутати не підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
бе Показати IP 30 Березня 2016 15:04
У депутатів всі надіі на тітушок! патріоти заважають ім жити!
Опа на! до бе Показати IP 30 Березня 2016 17:30
Це Данильчук патріот?Не смішіть...
Анонім Показати IP 30 Березня 2016 15:36
Спочатку треба визначитися з фінансуванням,а потім піаритися....на ППТУ гроші з боем видаються
українка Показати IP 30 Березня 2016 15:49
Чого не вистачає так сильно Україні, того не буде. А не вистачає патріотизму! Увіковічуйте й надалі память "слугів народу" регіоналів! Сором!
Сераховичі Показати IP 30 Березня 2016 16:33
Цікаво .скільки депутатів-патріотів в МР Луцька? якщо такі взагалі існують?
Ого до Сераховичі Показати IP 30 Березня 2016 17:31
Жодного!
УКРОП до Ого Показати IP 30 Березня 2016 21:37
А ми?
українка Показати IP 30 Березня 2016 17:56
патріотизм треба виховуати з народження ще вдома, потім в дитсадку, школі і т.д. Хто тільки сьогодні ним ще не займається? гуртки, студії, маленькі школи, акції, волонтерство, фестивалі - чого тільки нема!!!!!А створювати ще один центр "під когось", щоб тільки гроші відмивати - дурня! треба ж штат, директора, бухгалтера, прибиральницю, сторожа, комунальні витрати ....
333 до украынка Показати IP 30 Березня 2016 21:18
а вы так уверены что все родители воспитывают детей так как вам хотелось -бы забывая о том что многих вообще не воспитывают .а за них это делает улица! Пусть власть ворует меньше и деньги найдутся для сторожа(из ваших слов)! а детей необходимо забирать от улицы и от комп.тоже! и чем их занять не подскажете?