USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Луцьку обікрали Храм Всіх Святих Землі Волинської

1 Листопада 2020 21:38
В обласному центрі Волині обікрали Храм Всіх Святих Землі Волинської. Зокрема, злодій поцупив з території храму мідний кабель на понад 10 тисяч гривень.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, протягом двох днів, 22 та 27 березня, неодноразово судимий чоловік проникав на територію Храму Всіх Святих Землі Волинської, що на проспекті Соборності, звідки крав мідний кабель. Загальна сума викраденого – 11 тисяч 140 гривень.

У суді крадій свою вину визнав, розкаявся та просив суворо його не карати.

Тож суд призначив йому покарання у виді 3,5 року позбавлення волі, змінивши на два роки умовного.

Нагадаємо, що Інформаційне агентство Волинські Новини вже повідомляло про крадіжку у Храмі Всіх Святих Землі Волинської, однак тоді з храму вкрали гроші та ювелірні вироби на суму майже 50 тисяч гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Яків Показати IP 2 Листопада 2020 00:19
Ого, злодій вкрав у бородатих злодіїв))
Християнин до Яків Показати IP 2 Листопада 2020 09:10
Вкрасти у злодіїв - це не злочин.
Експерт Показати IP 2 Листопада 2020 00:45
Коли її вже достроять?
Тато Васі Показати IP 2 Листопада 2020 08:29
Айяяяй це Порошенко.
Дяк Показати IP 2 Листопада 2020 12:32
Відсидить, вийде і стане попом.
монтана Показати IP 2 Листопада 2020 14:15
Вкрав на 1000 а попяри намутили на 11 !!
Юрій Показати IP 2 Листопада 2020 14:17
Свої у своїх взяли! А може Порошенко вкрав? Соррі, забув, Порошенко в їхню церкву не ходить! Та просто ПіП взяв, бо йому ж треба заправляти Аудіо Q7! Але ви не переживайте, прихожани ще принесуть!!!
Лучанин до Юрій Показати IP 2 Листопада 2020 16:38
А деталі можна? У якого священика Audi Q7?
Лучанин Показати IP 2 Листопада 2020 15:18
Що за сатанинські коментарі.антихристи їх писали.
Анонім до Лучанин Показати IP 2 Листопада 2020 16:32
Нормальні коментарі, написані нормальними людьми.
Лучанин до Анонім Показати IP 3 Листопада 2020 10:13