USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку пограбували жінку, яка поверталася з церкви

21 Вересня 2016 21:01
Двоє невідомих вирвали у жінки сумку і втекли на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку.

Жінка розповіла, що саме йшла з Монастиря Святого Василія Великого, де молилася за здоров'я свого чоловіка. Той – важкохворий і перебуває в реанімації Волинської обласної клінічної лікарні, повідомляє "Волинь24".

У сумці було 1300 гривень.

Поліція обшукує район, вистежуючи зловмисників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 21:13
на 55 кварталі міліції нема :( от і ріст злочиності....
я не знав Показати IP 21 Вересня 2016 21:34
Що не можна обкрадати жінку, якщо вона іде з церкви
Лучанин до я не знав Показати IP 21 Вересня 2016 22:33
Прид*рок
Мирон до я не знав Показати IP 21 Вересня 2016 23:25
Можливо ти не знав , що красти взагалі не можна?
vor до Мирон Показати IP 22 Вересня 2016 02:17
Pachemy nelzia?
Бог Показати IP 21 Вересня 2016 23:28
Для чого в церкві попам гроші давати? Мені гроші не потрібні,Я і так допоможу без грошей якщо захочу....
Надія до Бог Показати IP 22 Вересня 2016 07:45
Гроші були на лікування чоловіка а не для "попа".
Анонім до Бог Показати IP 22 Вересня 2016 08:16
А за що батюшка матушці купить машинку чепвону? Та й самому батюшці треба їздити на машинці, ну не на "Ланосі" ж йому їздити.
Смл Показати IP 22 Вересня 2016 00:39
Вдень поліція неіде після 19:00 уже іде поліція по місто но цілий день не іде дуже багато порученя нема поліціі
Я Показати IP 22 Вересня 2016 08:15
Знову все перепутали. Потерпілу не обікрали а пограбували. Одне діло- тихенько залізти в карман і зовсім інше відкрито забрати . За це - зовсім інший термін покарання.
До Смл Показати IP 23 Вересня 2016 15:15
Тел*пню, ти сам зрозумів що написав? Як такі тупі бовдури можуть залишати коментарі? Люди!!!! Українці! Коли ж ви навчитеся грамотно писати і зрозуміло викладати свої думки? Модератор, чому такі слова, як "йолоп" або "дурень" ти не пропускаєш, а цю нісенітницю, правильніше сказати "пронос", без розділових знаків і будь-якого змісту спокійно друкуєш? Це стосується і інших постів.