USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку опрацювали 99% голосів із дільниць: хто перемагає

26 Жовтня 2020 11:54
Станом на 11:00 годину 26 жовтня опрацювали протоколи на 107 зі 109 дільниць Луцької ОТГ, тобто 99%.

Про це повідомляє Конкурент.

Відповідно до паралельного підрахунку голосів, результати такі:

«ЗА Майбутнє» - 26,99% (13 депутатів)

«Європейська Солідарність» - 18,51% (9 депутатів)

Громадянський Рух «СВІДОМІ» - 9,89% (6 депутатів)

«Слуга народу» - 9,21% (5 депутатів)

ВО «Свобода» - 9,18% (5 депутатів)

ВО «Батьківщина» - 7,16% (4 депутати).
Загалом було 4,87% недійсних бюлетенів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Пилип Орлик Показати IP 26 Жовтня 2020 12:01
Кому треба такі провальні вибори в Україні, щоб 67% українських виборців не прийшли на виборчі дільниці та проігнорували голосування. Позор!!!
Лучанин до Пилип Орлик Показати IP 26 Жовтня 2020 12:24
"Позор" тим людям, які лінуються висловити свою думку на виборчій дільниці і піти проголосувати чи зіпсувати бюлетень. Зате вдома на кухні вони великі геополітики.
111 до Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 12:31
100 відсотків. А завтра кричатимуть - ЗРАДА.
Іван Мазепа до Пилип Орлик Показати IP 26 Жовтня 2020 12:38
Тих, хто не ходять позбавляти соціальних гарантій.
Джеки до Іван Мазепа Показати IP 26 Жовтня 2020 13:09
Может ещё конституционных прав лишать, гений?
Іван Мазепа до Джеки Показати IP 26 Жовтня 2020 15:01
Точно.
скептик до Джеки Показати IP 27 Жовтня 2020 11:25
а ще краще розстрілювати.
Тарас до Пилип Орлик Показати IP 26 Жовтня 2020 14:55
якби пішли то недійсних бюлетнів було б 4,87+67
скептик до Пилип Орлик Показати IP 27 Жовтня 2020 11:34
та ті виборці або за границею, а там вони переважно не голосують, або криві і не можуть ходити, або просто пох""сти
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2020 12:54
А що таке паралельний підрахунок голосів?
іван богун Показати IP 26 Жовтня 2020 13:08
Ніхто із цих кандидатів не підлягає вибору, просто іти та ставити галочку за кого не будь то не вибір
Луч до іван богун Показати IP 26 Жовтня 2020 13:20
То чому ти не пішов?
Він до Луч Показати IP 26 Жовтня 2020 13:47
А який смисл було йти в Луцьку та і на Волині?чи скаже ворона «да» чи «ні» всерівно останеться без сиру
скептик до Він Показати IP 27 Жовтня 2020 11:27
який сир !!!!! той сир дерибанять і будуть дерибанити слуги народу незалежно від партійного кольору.
турбо режим Показати IP 26 Жовтня 2020 13:49
як для Луцька то зе набрали забагато на привеликий жаль..
Так до турбо режим Показати IP 27 Жовтня 2020 01:31
Хто ті 4% за Пальчевського, ОПЗЖ та '' Наш край ''? '' Голос '' в інших регіонах зайшов на ура, а луцька команда '' Голос '' провалилась
Отакої Показати IP 26 Жовтня 2020 14:01
Паралельний,перпендикулярний...результати будуть 28 жовтня після обіду.Так повідомила виборча комісія,законний орган.Все.
Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2020 14:02
Які 99%? ще люди не поздавались
Остап Вакарчук Показати IP 26 Жовтня 2020 14:27
Що маємо то маємо. Яка нація, така і держава. Такі і 6-ть наших попередніх президентів України разом з нинішнім Зеленським, які за 30 років не спромоглися і зараз каліки нічого не можуть корисного зробили для цієї нації. Такі і вибори ці нікудишні. Скоро відчуваю виборів взагалі не буде, сенсу немає їх проводити, бо люди на ці вибори не ходять. Корупціонери-чиновники разом з парламентом перероблять під себе конституцію, закон про вибори. А призначати обласних голів чи сільських, міських мерів і не тільки будуть парламенським голосуванням та з допомогою президента. А робочий люд через 7-10 років банально виїде та перебереться жити і працювати за кордон: в Росію, в Польщу, інші країни ЄС. Залишуться тут в Україні: пенсіонери, інваліди, діти та купка чиновників.
Читач до Остап Вакарчук Показати IP 26 Жовтня 2020 15:03
"Робочому люду" впадлу вчити мови і адаптуватися до вищої цивілізації. Повертаються сюди королями і чавлять перехожих своїм авто-секондом.
скептик до Читач Показати IP 27 Жовтня 2020 11:30
бо вони справедливо вважають цю державу клоакою з хробаками, які плентаються під ногами
До розумника до Остап Вакарчук Показати IP 27 Жовтня 2020 01:32
Багато не прийшло із-за ковіду або через власне погане самопочуття
))) Показати IP 26 Жовтня 2020 14:28
Імпічмент слугам! Геть!! Ви чули що вони і заробітчан готують поборами обкласти??
Читач до ))) Показати IP 26 Жовтня 2020 15:04
Заробітчани слугам владу і дали.
Чиновник до ))) Показати IP 26 Жовтня 2020 15:15
Давно пора! Без податків нема видатків!
Читач до ))) Показати IP 26 Жовтня 2020 16:02
А заробітчани за слуг і голосували.
Василь Показати IP 26 Жовтня 2020 15:44
Все придумано до нас! Нам просто потрібно скористатись тим,що давно придумали люди. За неучасть у виборах-штраф.Для пенсіонерів і студентів достатньо 500гр.,а для працюючих-мінімалка.100% може не буде-але 95-97% прийдуть. Не може бути.щоб в Україні не найшлось декілька тисяч розумних людей.Просто потрібно шукати і висвітлювати в пресі.Просто відбір-може хтось придумає інше. Крадуть і будуть красти.Корупція поки-що буде.Поки не начнуть саджати і відбирати накрадене в батьків,в тещ,в коханок.Але для цього потрібна нова прокуратура,поліція ,податкова і т.д-а це неможливо зробити навіть за 5 років-Європа йшла до цього століття.А якщо нічого не робити-то нічого і не буде. Будуть тільки нарікання-все погано.
Наглядач до Василь Показати IP 27 Жовтня 2020 01:34
Деякі люди боялись ковіду, хтось розчарувався у всіх, хтось мав погане самопочуття, комусь всеодно і він ніколи не ходив. Так і живем