USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

У Луцьку оштрафували водіїв за неправильну парковку

25 Березня 2018 18:44
Небайдужий громадянин 25 березня звернувся до луцьких патрульних та повідомив, що в районі центрального ринку і ЦНАПу велике скупчення хаотично припаркованих автомобілів, що заважає руху інших ТЗ.

Екіпажі відреагували та навели порядок на вулицях, повідомили у патрульній поліції Волині.

Кілька десятків водіїв притягнули до адміністративної відповідальності за порушення ПДР.

"Потому громадянин висловив вдячність патрульним, зателефонувавши на 102, бо сам проїхався і перевірив роботу", - інформують патрульні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Я Показати IP 25 Березня 2018 19:27
Гг тоже мені молодці, побачю що завтра буде)))) в понеділок
Водій Показати IP 25 Березня 2018 20:15
Зробіть раніше стоянкии,а потім штрафуйте. Ото подвиг,героїзм,людина приїде з села щось за за гроши купити,то знеї вишкребуть,немов лишнє. Совісті не має, людяності тимпаче. Херої пласмасові.
Я до Водій Показати IP 25 Березня 2018 22:54
Хто не має за шо купляти туди на машині не їде))) думаю ти якийсь або рішало в центрі або додік з апаратів які там розташовані
невірюбрехунам Показати IP 25 Березня 2018 20:15
привіт стукачу
ТТ Показати IP 25 Березня 2018 21:00
Сам приїхав, забрав своє авто і поїхав! Ото лучани доброзичливі і привітні.
Ін Показати IP 25 Березня 2018 21:01
А це фото з північної кореї?
Vic Показати IP 25 Березня 2018 21:02
Жодного адекватного коментаря. Свідомому громадянину повага.
Anonymous Показати IP 25 Березня 2018 21:27
До 4 школи зранечку хай їдуть у будні дні, де клухи на Лексусах, Кайєнах та Крузаках своїх личинок переводять через дорогу, заблокувавши рух транспорту, паркуючись на зупинці, а то й просто біля огорожі, через яку їх чада скачуть з дуповозок, чи слабо, бо в власників і власниць машинок СТАТУСУ забагато? Остобридло стояти в маршрутці по дорозі на роботу, щорранку чекаючи, поки панські дітки в школу потраплять!
67 Показати IP 25 Березня 2018 21:32
А чому призвіще свідомого і небайдужого громадянина приховали?
Я Показати IP 25 Березня 2018 21:51
Вихід один з цієї ситуації, заборона ( парковка, зупинка) окрім спец транспорту. Купив машину думай де її поставити, я також водій але врешті решт треба чимось жерьвувати заради благоустрою нашого міста
Артист Показати IP 26 Березня 2018 09:06
Це проблема не водіів , а бездіяльності поліціі. Постійне ігнорування порушників, тягне за собою ігнорування ними ПДР. Коли наші люди іідуть в Європу, то там всі правильно паркуються. А вдома можна і порушити...
Пересічний Показати IP 26 Березня 2018 11:38
Водії вчіть правила і не дайте себе облапошити. Як я переконувався не раз - поліцейські теж слабенько знають правила.Цікаво чим вони аргументували заборону стоянки на першому фото.
Микола Показати IP 27 Березня 2018 21:36
Ага, ото коментарі. Всі хочуть, щоб був порядок і боротьба з корупцією, а як тільки заставляють паркуватися нормально і дупу 50 метрів пронести на двох, так всі недобрі один я молодець, бо де парковки? Ау... хто там про селян? Вони якраз і нормально паркуються. Ви гляньте на бидло біля Буратіно, коли щоб проїхати на зустрічну потрібно виїхати. Або біля майдану на всіх тротуарах. Паркуйтесь чемно і буде вам щастя і світ стане кращим)))