USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку під колесами авто загинула жінка

27 Червня 2023 10:02
У Луцьку на проспекті Соборності зранку 27 червня під колесами авто загинула жінка.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в поліції.

Як зазначається, водій Mercedes допустив наїзд на пішохідку 1968 р.н., попередньо, поза межами пішохідного переходу. Жінка загинула від отриманих травм.

На місці працює поліція. Відомості будуть внесені до ЄРДР.

Фото: ІА Конкурент та 12 канал
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Оксана Показати IP 27 Червня 2023 11:13
Я іхала через кілька хвилин після аварії. Дуже жаль. Бережіть себе люди і наголошуйте своїм діткам про безпеку переходу через дорогу.
пндрій Показати IP 27 Червня 2023 11:35
цікаво водій автомобіля не малолітній гімнюк зі струмівки?
Ira Показати IP 27 Червня 2023 12:00
Брехня. Шла по переходу. Сволота летів та не зупинився, коли інші рядом уступають , от і все- там перехід в двох метрах. Мабуть, летіла людина , як має бути, від удару. А коли , " попередньо поза переходом", це вже відмазати хочуть то чмо. Розстріл на місці. Без суду. За законом воєнного часу. Може, тоді до тих сволочей та мерзоти почне щось адекватне в мозку доходити. Скільки ще треба гинути людям на дорогах в мирних містах, щоб, нарешті, бидло не давило педаль газу в пол?! Суки
Ads до Ira Показати IP 27 Червня 2023 13:29
ти ж теж дтп не бачив, тому поки - їх версії vs твоя версія. не газуй
Ira до Ads Показати IP 28 Червня 2023 09:17
Дві помилки в тексті і вже засланець?!- ой, дядько, та ви шизофренік. Бачити всюди ворогів- пийте щось заспокійливе, наприклад, коньячку 50 г. Легше стане
Ita до Ira Показати IP 28 Червня 2023 09:18
Сорі, цей комент був для Дикого
Дикий до Ira Показати IP 27 Червня 2023 14:39
Тебе до стіни, ти навіть говорити українською не можеш, "сволочі", "воєнного". Кулю в лоба, певно засланець.
кравчука Показати IP 27 Червня 2023 12:58
ну як жe в Польщі водіі пeрeд пішохідним пeрeходом за дeкілька мeтрів змeньшують швидкість та всі зупиняються....., зупиняються, а нe пролітають пeрeд людиною або за спиною майжe по п'ятках, що іх навчило, можe трeба в поляков навчитися поважати людeй
Ги до кравчука Показати IP 27 Червня 2023 14:40
В "поляков", точно. Чомусь впевнений що Іра і Кравчука одна і та ж людина.
Олександр Показати IP 27 Червня 2023 13:45
Є баби які ще не дивляться по сторонам що робиться, лізе як худоба бо треба пройти
Від діда до Олександр Показати IP 27 Червня 2023 22:31
А мужики ангели у всіх відношеннях, і по сторонам дивляться і швидкість не перевищують, і на обгін на поворотах і під гору не йдуть і ніколи бухими за кермо не сідають! Виходить,що статистика винуватців дтп в обличчі чоловіків брехлива і надумана. Тому, ще треба розібратись шановний, хто худоба
Йййо Показати IP 27 Червня 2023 13:55
Це до речі погане місце. Років 20-25 назад авто збило насмерть також жінку. Місце те ж саме. Там діти-студенти з гуртожитку завжди поспішали на пари на тролейбус. Тоді ще була міліція, то вона відразу зачинила того водія в себе в машині. Пам'ятаю, що прибіг дорослий син тієї жінки і дві сусідки через 10 хвилин піся випадку (хтось їм сказав). Це було десь 07.45-50 ранку. Просто чорне дежавю....
Анонім Показати IP 27 Червня 2023 14:52
людина відлетіла від удару, а кажуть, що поза межами переходу. Знов заплатять і все порішають, людей давлять на пішоходах вже безцеремонно.
Зоряна Показати IP 27 Червня 2023 15:40
Я там ходжу кожного дня з дитиною і не раз спостерігала за тим як виходять люди на пішохідний і не зупиняються, і часто люди перебігають не на пішохідному… Там рівна дорога тому водії люблять натиснути на газ. Так, якби він їхав повільно то встигнув би, але винен не тільки водій. Завжди винні двоє учасників руху. Але в цьому випадку буде розплачуватися, а може ще й сидіти водій (водійське посвідчення точно заберуть)
Правда Показати IP 27 Червня 2023 16:06
Тобто на швидкості 50 км/год(місто), воно не встигло загальмувати і на цій швидкості завдало смертельної травми???
777 до Правда Показати IP 27 Червня 2023 19:36
Умножь скорость на массу автомобиля.Вычислишь силу удара.зная вес тела.легко узнаешь на сколько может откинуть пешехода. Скорее всего он не тормозил или тормозил поздно.а асфальт мокрый.вот и все.Всем удачи на дороге.
Бляха Показати IP 27 Червня 2023 20:54
Кущі треба зрізати, вони закривають пішоходів і автомобілі Там нічого не видно, за ними
лучанин Показати IP 28 Червня 2023 09:38
Друзі! не сперечайтеся! На Соборності взагалі чорт зна, що коїться! Машини, особливо мотоцикли, просто літають! Поліції до них немає діла! Задаюсь собі питанням, А ЧОМУ? відповідь - вони просто бояться, роблять вигляд, що не бачать...От зупинити і штрафувати бабусю -це їхнє!!!!Колись був свідком: три поліціянти тримали одну жіночку, щоб виписати їй штраф за перехід у невстановленому місці! (це, безперечно, треба робити)... В цей самий час повз них просто пролетів мотоцикліст!!! І абсолютно ніякої реакції! Пора поліції взятися за наведення порядку на дорогах міста!
Мама Показати IP 28 Червня 2023 20:55
Поставте саме там світлофор (повно студентів і не тільки), заберіть нафіг ті кущі, по всій лінії, і зробіть забор, щоб не бігали мимо переходів. Жіночку і водія дуже шкода.