USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку погодили внесення змін до плану території району Набережної та Шевченка

20 Грудня 2023 21:11
В обласному центрі Волині погодили проєкт внесення змін до детального плану території району вулиць Набережної та Шевченка.

Рішення ухвалили під час засідання сесії Луцької міської ради.

Як ідеться в пояснювальній записці, внесення змін до детального план території району вул. Набережна – вул. Шевченка розроблений КП «Волиньпроект» Волинської обласної ради. Звіт про стратегічну екологічну оцінку до проєкту та повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території були викладені на сайті Луцької міської ради.

Пропозиції та зауваження, надані управлінням екології та природних ресурсів Волинської ОДА, були враховані у звіті про стратегічну екологічну оцінку та в проєкті детального плану території.

Читати ще: 500 мільйонів на ЗСУ, освіта, здоров’я та соцзахист: у Луцьку затвердили бюджет на 2024 рік

На громадських слухання 8 грудня минулого року було вирішено підтримати проєкт внесення змін до детального плану території та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Таким чином обранці громади вирішили погодити проєкт внесення змін до детального плану території району Набережної-Шевченка. Це рішення дозволить впорядкувати забудову мікрорайону.
Нагадаємо, у травні затвердили проєкт детального плану території в межах вулиць Ковельської, Шевченка та річки Стир. У цьому районі передбачається будівництво 21-поверхового будинку.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ви що робите ? Показати IP 20 Грудня 2023 22:51
А хіба можна давати дозвіл на будівництво 21- поверхового будинку, якщо в луцьких пожежників нема пожежної драбини, щоби дістатися самим та евакуювати жильців з такої висоти у випадку надзвичайної ситуації ? Ви ж майбутніх покупців і власників такого житла свідомо наражаєте на небезпеку ! Нести відповідальність будуть усі !
?! до Ви що робите ? Показати IP 21 Грудня 2023 11:48
Верхнім поверхам видати парашути, от і вся проблема.
Джек до Ви що робите ? Показати IP 22 Грудня 2023 19:01
А в києві в будинках по 30 поверхів є драбина на 30 поверх? Шо за бред. Сциш-не купляй. Висотність економить територію
Марія Показати IP 20 Грудня 2023 22:57
Що таки зліплять ще один крейсер аврору,який закриє весь краєвид на Старе місто?На болоті,на лузі чи де?Гей,авторе,конкретика де?
Ууууу до Марія Показати IP 21 Грудня 2023 11:49
Обійдешся.
Анонім Показати IP 20 Грудня 2023 23:14
Київська хвороба, скоро в Луцьку на роботу добиратися треба буде 2 години і з роботи 2 години. Забудуйте вже все що можна....Вже замку за висотками не видно.....
Лучанка до Анонім Показати IP 21 Грудня 2023 06:29
Будинок на болоті.Напроти висотки потрохи розсовуються. Третя школа скріплена металевими щитами. Запамятаємо прізвища на проекті для суду...
Клава Показати IP 21 Грудня 2023 03:23
..не треба й плану, аби знести старі, хворі, заквітчані омелою дерева в районі Набережної-Франка..
Were Показати IP 21 Грудня 2023 04:58
Шанхай....будівельна дурка триває...ЖК 'Бетонні свічки на болотіє
Хз Показати IP 21 Грудня 2023 07:23
Гроші все вирішують
Oleksandr Показати IP 21 Грудня 2023 08:20
А місцева влада не хоче змусити забудовників будувати бомбосховище біля тих висоток?
Ще не зовсім свідоми до Oleksandr Показати IP 21 Грудня 2023 11:47
Яке ще бомбосховище? Під міс біжи !!!
Підпільник Кіндрат Показати IP 21 Грудня 2023 19:26
Знищити завод і зліпити черговий мурашник,- це сильно, дуже сильно !!)) А хазяїн того чєловєйніка в ньому буде жити чи в Іспанії ??!! Що ж ви робите трутні, тобто слуги ??!!
Андерсон Показати IP 22 Грудня 2023 10:51
І як так одним дозволи на будівництво видають, а іншим - ні?!