USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку представили нових керівників

24 Березня 2015 08:17
Начальника міського управління юстиції та заступника начальника Луцького міськвідділу міліції представили у мерії.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови 24 березня.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, на посаду начальника міського управління юстиції призначена Наталія Флішаровська. На посаду заступника начальника Луцького міськвідділу УМВС України у Волинській області, начальника міліції громадської безпеки призначений Віктор Пархомчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Знайка Показати IP 24 Березня 2015 09:15
Вітаю, Наталочка - толковий юрист і чудова людина!!!
ага до Знайка Показати IP 24 Березня 2015 09:30
як саму себе не привітаєш наташка - то ніхто не відгукнеться
ОГО Показати IP 24 Березня 2015 09:31
і що ж те Флішаровське буде там робити???
поля до ОГО Показати IP 24 Березня 2015 10:06
те, теє-во - культура
ого 2 Показати IP 24 Березня 2015 09:50
тепер нічні гулянки перенесуться з Опери і версаля в управління юстиції
да до ого 2 Показати IP 24 Березня 2015 09:51
головне вхід платним зробити. юстиця не має бюджету
ТАК до ого 2 до ого 2 Показати IP 24 Березня 2015 11:12
Напевне сам гуляєш в Опері і версалі, що так впевнено говориш про людину, яка гідно буде займати цю посаду.
млля Показати IP 24 Березня 2015 10:19
а де фото міліціонера чи він ДАРТ ВЕЙДЕР
яна Показати IP 24 Березня 2015 10:43
Як можна судити про людину яку тільки призначили! Чому в нас такі злі люди!
Юля до яна Показати IP 24 Березня 2015 13:40
Злі люди від заздрощів, а заздрість до добра не доводить
АНОНИМ Показати IP 24 Березня 2015 11:01
А где же краткая биография,кем они работали раньше.где фото ?
рожа до АНОНИМ Показати IP 24 Березня 2015 11:08
глаза открой.
Адвокати Показати IP 24 Березня 2015 11:17
Наталя Романівна, а коли за посаду проставлятись будуте?
я до Адвокати Показати IP 24 Березня 2015 11:21
всіх чекаю на обід в... Ну самі знаєте де.
gjnthgsks! потерпілі Показати IP 24 Березня 2015 11:25
коментар було видалено
Юля Показати IP 24 Березня 2015 13:43
Вітаю Управління юстиції із ДОСТОЙНИМ НАЧАЛЬНИКОМ!
Анонім до Юля Показати IP 24 Березня 2015 13:54
добридень Наталі)))
Юля до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 14:58
Помиляєтесь ))), шановний Анонім
МВ до Юля Показати IP 24 Березня 2015 13:57
шановна Юліє, щоб сказати чи начальник достойний принаймі треба з ним( НЕЮ) ПОПРАЦЮВАТИ))....напишіть статтю через рік.. і буде картина на лице, що зробила.. як зробила і який керівник ?? а заодно у працівників провести опитування
Юля до МВ Показати IP 24 Березня 2015 16:45
З Наталею Романівною я працювала. А тому можу ствердно сказати, що керівник вона чудовий. Бажаю їй такого ж колективу.
вівторок Показати IP 24 Березня 2015 14:45
Чьо вчепились до жінки? Хай працює, а там буде видно.
Андрій Показати IP 25 Березня 2015 11:22
Наталія Романівна! Я впевнений, що Ви найкращий фахівець в юридичній справі. А тому вірю у Ваші успіхи в майбутньому. УДАЧІ !!!!!!
Ігор Показати IP 25 Березня 2015 11:23
Наталка, ти супер. Я за тебе.
Міля. Показати IP 25 Березня 2015 11:27
Головне, щоб не було у нас війни. А з Вашою хоризмою, Вашою наполегливістю та ентузіазмом всі вершини будуть взяті в найкоротші терміни. Вітаю і бажаю наснаги в роботі та успіхів в житті.
Знайомий Показати IP 25 Березня 2015 12:55
З Наталкою не працював, але знаю її як людину: порядна, добра, терпляча. Колективу повезло однозначно. Успіхів тобі, Наталю!