USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку продавчиню магазину вчетверте оштрафували за продаж алкоголю вночі

13 Березня 2021 14:14
У Луцьку муніципали знову виявили факт продажу алкоголю в нічний час, з 22.00 до 08.00 год.

Про це повідомили на сторінці Департаменту муніципальної варти міськради у Facebook.

Порушення зафіксували у магазині «Вишенька», що по вул. Домни Гордіюк. Варто зазначити, що в 2020 році та сама продавчиня, отримала 4 протоколи про адміністративне правопорушення за порушення ч. 2 ст. 156 КУпАП, за результатами розгляду яких була оштрафована на загальну суму 11 900 грн.

Своєю чергою, продавчиня висловила своє обурення в соцмережах щодо перевірки дотримання заборони продажу алкоголю в невстановлений час працівниками департаменту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Сенсація Показати IP 13 Березня 2021 15:04
Ужас
Це до Сенсація Показати IP 13 Березня 2021 17:22
Це була провокація правопорушення.
Анонім Показати IP 13 Березня 2021 15:45
товар "гарячий", штрафи помiрнi...
Лучанка Показати IP 13 Березня 2021 15:47
Це ж скільки треба заробляти на нічній торгівлі, щоб не каятися.
Ганьба Вишенці Показати IP 13 Березня 2021 16:08
Ту вишеньку взагалі закрити треба! Постійно там п'янь района ошивається і горланять до ранку!
Дата Туташкія Показати IP 13 Березня 2021 17:48
Свята жінка.Респект.
Анонім Показати IP 13 Березня 2021 19:42
Тому що зупинку розмалював морду замазали,а цю жінку фото показуєте,яке маєте право?На її місці,я б вас засудив,особливо того,хто поблікує продажні новини.
Док Показати IP 13 Березня 2021 21:30
сталинисты и дикие людишки! закрыть, расстрелять, обмазать, оштрафовать!!!
Юра Рабон Показати IP 13 Березня 2021 22:09
Дійсно, навіщо фото і ця писанина? Вже такий злочин що капець просто? Маршрутники без масок возять пасажирів і битком набиті, де тут влада?? Слабо, а тут до жінки причепилися!
Бараболя Показати IP 13 Березня 2021 23:35
Перевірте інші нічні заклади, чомусь їх не штрафують
Закони не для нас Показати IP 14 Березня 2021 00:21
Дивують люди, які вважають що правильно робила. Яка там вам в ср@ку Європа. Фото дійсно можна було "замазати", та походіть но і поперевіряйте, хто 11-12 дівчатам пиво продає? Правда у дозволений час. Чи це не так важливо, коли діти в арках бухають оковиту запивають ривком, а потім навіть не в силах утікати з під'їду, чи навіть побратися зі сходів.... Тут вже не подвійні стандарти а Хз, в степіні мабуть.
ABC Показати IP 14 Березня 2021 01:51
Скільки ж тоді торгівля бухлом приносить доходу, якщо їм простіше платити штрафи і продовжувати його продавати незаконно?
Анонім до ABC Показати IP 14 Березня 2021 11:49
прибуток з наркотикiв мiнiмум 300% + постiйне збiльшення клiентiв.
Всезнайко Показати IP 14 Березня 2021 02:30
Прикинулись нормальними людьми і скориставшись людяностю продавця,підвели жінку під правоморушення.Нічого дивного,звичайні працівники поліції,псевдопатріоти із викривленим почуттям справедливості.
Добавлю Показати IP 14 Березня 2021 08:36
...і взагалі це компот на ранок ,а не алкоголь)!
Куні до Добавлю Показати IP 14 Березня 2021 14:21
Абсолютно вірно, на ранок цей напій оживив мене після гарного вечора "в дрова"
Kolyan Показати IP 14 Березня 2021 11:22
Який жах!
Микола П. Показати IP 14 Березня 2021 15:13
Муніципальна варта, грубо порушує права працівниці публікуючи її фото без ретуші. Хлопці читайте нормативну базу бо як потрапите на хорошого юриста то вже на вас будуть складати відповідні протоколи)
Freedom Показати IP 14 Березня 2021 15:46
А ніхто ніколи не думав для чого працюють магазини вночі по будням, у святкові дні, наприклад на Паску. Чи так багато громадян ходять вночі в магазин по молоко і хліб?! Якщо і є такі , то це одиниці, а більшість приходять саме за спиртним, якого зазвичай не вистачає веселій компанії. А продавчиня зі своєї кишені не платить, а платить господар. Бо якби протоколи оформляли на господаря, то у нього б забрали дозвіл на торгівлю і точку закрили. А так можна безліч протоколів складати, то на одного продавця, то на іншого. Не думаю, що виконавчі органи не знають цього. Просто як зазвичай це комусь вигідно!