USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку продовжать подачу гарячої води до 23 години

26 Січня 2016 11:51
В обласному центрі, ймовірно, продовжать час подач гарячої води на годину.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 26 січня, повідомив перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Так, з його слів серед лучан є багато нарікань щодо існуючого графіку подачі гарячої води. Зокрема, за станом на сьогодні після 22 години в усіх квартирах міста припиняється гаряче водопостачання.

«Саме тому я пропоную хоча б святкові дні пропоную продовжити цей інтервал до 23 години», - зазначив посадовець.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що чимало лучан потерпають від відсутності гарячої води з 22 години, особливо такі, які працюють до 22 чи 23 години. Міську владу просять надати економічні обгрунтування, чому припинення гарячого водопостачання – саме о 22 годині. Про це йдеться у петиції, яку на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєструвала Наталія Гавриленко 14 січня. Наразі петицію підписали 7 осіб. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

Окрім цього, в травні цього року для лучан стала повною несподіванкою відсутність в кранах гарячої води, яку знову подали аж через 3 місяці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
МИШКА Показати IP 26 Січня 2016 12:05
ЦЕ ПРАВИЛЬНО!Всі будуть вдячні.
Ксенія Показати IP 26 Січня 2016 12:13
А деякі лучани страждають ще через відсутність холодної води вночі. Вибачте, ні в туалет сходити, якщо "швидка Настя " нападе. Як на мене, то це трохи знущання. Не надто багато вже тої води витратиться вночі, але інколи і справді є в ній потреба і вночі теж.
Анонім до Ксенія Показати IP 26 Січня 2016 13:17
Набирайте на ніч одне-два відра води, теж мені проблему знайшли...
читач Показати IP 26 Січня 2016 14:07
Між іншим, у Львові гаряча вода в кранах цілодобово. І це при майже тій же вартості, що і в Луцьку до 22.00 ...
Хвєдя Показати IP 26 Січня 2016 14:10
Досвід 2015-го року (відсутність гарячої води півроку) має навчити. Ставте електробойлери. При розумному використанні - це дешевше централізованого гарячого водопостачання. А холодна вода в мене цілодобово, а при наявності бойлера, і гаряча.
анонім Показати IP 26 Січня 2016 15:30
яких три місяці води літом не було??? середина травня і середина вересня це 3 місяці?
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 15:39
Тільки про те, що гарячу воду припиняють подавати після 22 ніхто не повідомляв. А тепер вони будуть кричати, що подовжили до 23 години
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 11:44
а зранку, поки холодна не стече, гарячої не буде, а в кого лічильники? платиш за гарячу - отримуєш холодну.