USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

У Луцьку пропонують позначити 30-ти метрову зону зупинки маршруток

25 Грудня 2015 14:33
Збирають підписи на підтримку позначення 30-ти метрової зони зупинки маршрутних транспортних засобів у Луцьку, що сприятиме кращій орієнтації водіїв під час паркування, а для поліції спростить виявлення порушення.

Таку петицію зареєструв Ігор Адамчук на сайті Єдиної системи місцевих петицій 24 грудня.

«Згідно з ПДР 15.9. (е ), зупинка забороняється )ближче 30 метрів від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 метрів від дорожнього знака такої зупинки з обох боків.

Тому пропоную: позначити закінчення такої 30-ти метрової зони з обох сторін вертикальними лініями (можливо жовтого кольору) для кращої орієнтації водіїв під час паркування, та для поліції, для виявлення порушення (стоянка в 30-ти метровій зоні зупинки маршрутних транспортних засобів)», - написав автор петиції.

Нагадаємо, як зазначав очільник луцьких патрульних поліцейських Антон Цюцюра, підбиваючи перші підсумки роботи у Луцьку,

найчастіше порушення у місті – це неправильне паркування. Так, за перших 5 днів патрулювання зафіксували вже 104 таких порушення.

Як відомо, у Луцьку електронні петиції приймаються на розгляд міської ради у випадку, якщо вона набирає 300 голосів.

За станом на 25 грудня петицію підписали 27 осіб з 300 необхідних. До кінця сбору підписів залишилось 13 днів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Аня Показати IP 25 Грудня 2015 14:41
Зробіть щось з цими паркуваннЯми біля міської ради та на поворті до площі Возз"єднання.Там неможливо прохати тролейбусом-це просто жах.Машини по обох боках,тролебусники матюкаються це просто неможливо. І це ж саме при спуску до міської ради
Зайчик до Аня Показати IP 25 Грудня 2015 15:04
Та! Зробіть щось! Поставте там знаки,що паркування дозволено,аби аня не дратувалась розглядаючи машини з вікна тролейбуса.
водій Показати IP 25 Грудня 2015 15:44
Потрібно зробити 60 метрів щоб взагалі неможливо було припаркуватись. А ще краще парковку в місті заборонити і автомобілі залишати на вїзді у місто для іногородніх отак то.
Отто Показати IP 25 Грудня 2015 16:26
Спочатку необхідно зменшити вдвічі кількість зупинок.
УУУ до Отто Показати IP 25 Грудня 2015 17:25
То правда. Оптимальна відстань між зупинками - 400м. У нас від загсу до варшавки ( 1км) - 5 зупинок . А поворот на В Інтернац- головна біль для водіїв. бо хтось з будуна впер на перехрестя зупинку.
Водій 2 Показати IP 25 Грудня 2015 19:39
Та всіх на велики. А шо. І нікому не буде обідно. А то одні зі злості що не мкють авто,а другі черещ заздрощі....В 5ас все через навпаки робиться. Давай зробимо так!А як треба, потім побачимо...Дибілізм та й годі...Чогось як я арипаркував Чері,повісили папір на скло. Як ткм само поставив Х5 новий,ніхто й не підійшов. Хоча і був пан поліцейський біля неї. Хто і яким чином вибирає.??Покажіть приклад,почніть з голови а не з хвоста. Покажіть як біля СБУ блокуєте і чіпляєте папірці. Або біля поокуратури...
анонім до Водій 2 Показати IP 25 Грудня 2015 21:04
Та в них очко грає.Для них краще дєда біля ринку з мішком картоплі оштрафувати,таксиста,розігнати авторинок.А колегам навіщо штраф писати?
Роман до анонім Показати IP 25 Грудня 2015 23:12
Та ніфіга не грає. Сьогодні був свідком я к прокурори на кривого валу перепарковували свої мерсики.
надя Показати IP 27 Грудня 2015 00:23
Заберіть тролейбусну зупинку від "Зміни". МАЛО місця !