У Луцьку провели забіг на підтримку ЗСУ
У центральному парку Луцька відбувся фізкультурно-оздоровчий забіг до 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних силах України. До заходу долучилися школярі, студенти, викладачі навчальних закладів, спортсмени та представники влади.
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Мета забігу – підтримка наших військових, популяризація здорового способу життя та підвищення рівня національно-патріотичного виховання. Також під час дійства охочі мали можливість задонатити Збройним силам України.«Сьогодні ми долучаємося до всеукраїнського забігу на підтримку ЗСУ. Ми завжди пам’ятаємо, завдяки кому і якою ціною отримуємо кожну перемогу і на спортивній арені, і в інших галузях. Тому присвячуємо всі здобуті результати нашим Захисникам і Захисницям, – сказав директор департаменту культури, молоді та спорту ОДА Олександр Хвіщук. – Такі забіги сьогодні проходять по усій Волині та загалом Україні. Тож бажаю кожному успішно пройти дистанцію та отримати від цього задоволення».Читати ще: У Луцьку парком бігали 150 школярів-легкоатлетів. Фото
У спортивній події взяли участь більш як двісті жителів міста. Спочатку відбулася масова розминка, опісля – пробіжка центральною алеєю парку і назад. Дистанція забігу – 1000 метрів.
Організатор заходу – Волинський обласний центр «Спорт для всіх».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Мета забігу – підтримка наших військових, популяризація здорового способу життя та підвищення рівня національно-патріотичного виховання. Також під час дійства охочі мали можливість задонатити Збройним силам України.«Сьогодні ми долучаємося до всеукраїнського забігу на підтримку ЗСУ. Ми завжди пам’ятаємо, завдяки кому і якою ціною отримуємо кожну перемогу і на спортивній арені, і в інших галузях. Тому присвячуємо всі здобуті результати нашим Захисникам і Захисницям, – сказав директор департаменту культури, молоді та спорту ОДА Олександр Хвіщук. – Такі забіги сьогодні проходять по усій Волині та загалом Україні. Тож бажаю кожному успішно пройти дистанцію та отримати від цього задоволення».Читати ще: У Луцьку парком бігали 150 школярів-легкоатлетів. Фото
У спортивній події взяли участь більш як двісті жителів міста. Спочатку відбулася масова розминка, опісля – пробіжка центральною алеєю парку і назад. Дистанція забігу – 1000 метрів.
Організатор заходу – Волинський обласний центр «Спорт для всіх».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
Діяли на замовлення російських спецслужб: двоє 19-річних мешканців Рівненщини у Луцьку підпалили банк і суд
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48
























Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.