USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку сімейного лікаря покарали за «липовий» лікарняний

2 Вересня 2014 16:05
Працівники прокуратури спільно із працівниками Управління Служби безпеки України викрили недобросовісного сімейного лікаря, який за подарунок виписав лікарняне, - повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, сімейний лікар Комунального закладу "Луцький центр первинної медико-соціальної допомоги №3" скоїв адміністративне корупційне правопорушення. Медик, за подарунок у вигляді алкогольних напоїв та продуктів харчування, безпідставно виписав листок непрацездатності громадянці, яка у той момент перебувала за кордоном у власних справах.

Постановою Луцького міськрайонного суду лікаря притягнули до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень з конфіскацією незаконно одержаних дарунків у дохід держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Дмитро Показати IP 2 Вересня 2014 16:15
Жесть повна. Прикол в тому, що вирок недобросовісному лікарю, винесли "Добросовісні" судді) П.С., паходу на лікаря хтось елементарно настукав.
103 Показати IP 2 Вересня 2014 16:22
Чому такий малий штраф? Має бути хоча дві зарплати... щоб навчити. І того, хто дає теж ОБОВ’ЯЗКОВО карати. В першу чергу винні ті, що ДАЮТЬ.
лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 16:24
Це типу не стьоб? Тобто зараз працівники прокуратури і СБУ не мають чим більше зайнятись, як ловити сімейних лікарів, які п'ють коньяк? Всі решта проблем вже вирішені?
мда... Показати IP 2 Вересня 2014 16:32
"...з конфіскацією незаконно одержаних дарунків у дохід держави." Смішні чи що....
Лучанин до мда... Показати IP 2 Вересня 2014 17:44
Це хтось має випити коньяк і закусити замість лікаря?
Ваня Показати IP 2 Вересня 2014 16:37
Це не новина-це закономрність наших хабарників-лікарів.Всі лікарі дають липові лікарняні всі.Такса-300 грн 10 днів.Особливо-це стосується бюджетних організацій. Бо у комерційних лікарняні не проходять.Два рази пішов, а на третій тебе попросили з роботи гарно і вежливо.Хто в бюджеті ці лікарняні перевіряє?Перевірте,хто ходить три рази на місяць на лікарняний,от вам і вся схема.І таких на роботі держать,все на лицо,як то кажуть.А,що в бюджеті сидять один на одному і сплять,там невідчутно,що нема людини на роботі,бо нічого самі не роблять.
Анонім до Ваня Показати IP 2 Вересня 2014 16:46
Ну от, 850 грн - це всього-навсього ТРИ хабаря, а потрібно в лікаря за це забрати ТРИ ЗАРПЛАТИ.
ось так до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 23:23
зроби людині добре а вона на тебе настукає.
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 16:48
у нас воєнкоми беруть 1 тис баксів за відмазування від мобілізації, а прокуратурі і сбу зовсім нема до того діла, підозріла бездіяльність
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 16:50
Та його гнати треба в три шиї і назавжди.Це,що перишй чи останній раз.Ото наказали не смішіть людей, бо вже не смішно , а болячев цій непвраді жити.
ЗАВАЛ Показати IP 2 Вересня 2014 16:56
Прокуратура ,СБУ і суд зловили терориста в білому халаті!Прочитав декілька раз і досі не розумію суті цього злочину в сучасних умовах!Це ж опера, прокурори, судді і слідчі займаються херньою!Описують ковбасу і коньяк!На фронт всіх разом з ковбасою!Там всі однакові!
DJYJ до ЗАВАЛ Показати IP 2 Вересня 2014 17:00
так вони ж ризикують, а опробувати чи не отруйний коньяк і чи свіжа закуска? це ж яку хоробрість треба мати
вася Показати IP 2 Вересня 2014 23:48
А бідолаха пацієнт, не повірив у діагноз нашого лєкаря, виїхав проконсультуватись до іноземного (це канєшно ж його особиста справа, не в стаціонарі ж лежить). Підтвердив діагноз (із здивуванням) привіз лєкарю спасіба. Може лєкарь гобидився, як розпорядились його гонораром і вимагав більшого? Тада да ...
Анонім Показати IP 3 Вересня 2014 09:37
А ви ще субсидії перевірте там масово всі за кордононм, а субсидії одержують не задарма звичайно
Вол-р -- аноніму Показати IP 3 Вересня 2014 12:04
Не тільки субсидії, а й пенсії! А тут приїжджають і хочуть все даром отримати. За бугром не налікуєшся!