USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку зупинилися всі тролейбуси через поломку одного

16 Травня 2015 10:18
У центрі міста ремонтники здійснюють відновлювальні роботи – поламалися «роги» у тролейбуса, який їхав маршрутом номер 10. Диспетчер каже, що все через те, що електротранспорт древній.

У редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини зателефонували обурені городяни, які нарікали на зупинку руху тролейбусів та неналежне поводження з ними кондуктора.

«Близько 9:15 в центрі зупинилися всі тролейбуси. Водій сказала, що таке буває, вчора довелося чекати півгодини. Тому я підійшов до кондуктора й попросив повернути гроші за квиток, адже проїхав лише дві зупинки, а мені виходити потрібно було далі. Втім, гроші повертати ніхто не захотів. Мені аргументували це тим що всі претензії до керівництва, а гроші вони повертають лише в тому випадку, якщо б я проїхав лише одну зупинку. Усі люди вийшли з п’ятнадцятки, й мені довелося знову платити за проїзд, але вже в маршрутці. Дурять наш народ!», - розповідає лучанин Віктор Папко.

Нагадаємо, що минулого літа директор підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук хвалився новопридбаними у Польщі тролейбусами. Однак нарікань на транспортні послуги побільшало: тролейбуси ламаються і відстають від графіка руху.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ ЧАСТО СТОЯТЬ ЛУЦЬКІ 15-КИ

Зв’язавшись із диспетчером, кореспондент ІА Волинські Новини з'ясував, що причина сьогоднішньої зупинки електротранспорту – поломка «штанги» (це підпружинений вгору металевий стрижень, що з’єднує тролейбус з контактною мережею, - ред.).

«Дійсно, зараз у центрі міста транспорт стоїть. Там відбуваються ремонтні роботи. Неподалік гімназії номер 4 їхав тролейбус за маршрутом 10, й у нього поламалася «штанга», вже древня, метал трухлявий, що ж тут зробиш», - розповіли в Луцькому підприємстві електротранспорту.

Як запевнив диспетчер підприємства, що це не є великою поломкою, й транспорт із 10.00 відновить рух згідно з графіком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Андрій Показати IP 16 Травня 2015 10:32
В одне місце їм ті штанги з польських зламків позапихувати
Анонім до Андрій Показати IP 16 Травня 2015 11:06
Твоє ЦЕ місце якраз підійде для цього.
Rfcz Показати IP 16 Травня 2015 10:40
А з чого зробили висновки, що польський тролейбус зламався. Транспортний парк зношений і тролейбуси ламаються. Таке трапаляється і не треба з цього робити сенсацію.
Вася Показати IP 16 Травня 2015 10:41
Знайшли про що писати. Кожен день якась маршрутка чи автомобіль ламається. То тепер про всі писатимете?
Ізя Показати IP 16 Травня 2015 10:44
На жаль, коштів нових тролейбусів придбати нема. Колись планували за державні кошти купити 30 нових тролейбусів, але через ситуацію в країні не вдалося цього зробити
Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 11:05
Питання до всіх дописувачів: Чому у Рівному, де також їздять б/в польські тролейбуси ніхто не скиглить і не жаліється на цей транспорт ?
петро до Корінний лучанин Показати IP 17 Травня 2015 21:50
згоден!Луцьку далеко до Рівного!В ПЛАНІ РОБОТИ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ!їздять регулярно -в салоні чисто.нема таких розвалюх як у Луцьку.хоча парк не новий
Туйво Показати IP 16 Травня 2015 11:53
Пропоную платити за проїзд в кінці .
Пасажир до Туйво Показати IP 17 Травня 2015 10:18
Гроші вони не повертають навіть за півзупинки - оссобисто перевірено.
х Показати IP 16 Травня 2015 12:19
Хай місцеві злодії-олігархи купили по траліку.Накрали с**ари ділітся.
лучанка Показати IP 16 Травня 2015 12:22
Пропоную ходити пішки. І для здоров"я корисно, і нерви не тріпатимете. Наприклад, мені від дому до автостанції - 25 хвилин пішки. Стільки ж часу - на транспорті, якщо він прибуде вчасно.
Пішохід Показати IP 16 Травня 2015 13:24
Ви хочете щоб білет коштував дешево і тролейбуси були комфортні і не ламались Так не буде Хочете іздити задарма - доведеться потерпіти.
Дмитро Показати IP 16 Травня 2015 23:53
треба купляти богдани і робота людям буде і тролейбуси нові одне но при прийомці дивитись добре хай вчаться працювати! а за хабарі прийомщіка розстрілювати!!!
Пасажир до Дмитро Показати IP 17 Травня 2015 10:20
все буде... не буде лише прибутків олігархам. тому ваша прекрасна ідея ідеєю і залишиться.