USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку активісти розбирають паркан навколо елітної забудови

22 Серпня 2015 12:16
Ветерани АТО розбирають паркан навколо віп-забудови у Луцьку. Про це інформує Район.Луцьк.

Неприємний сюрприз чекає на мешканців елітного мікрорайону депутата Луцької міськради Валерія Бондарука і депутата Волинської обласної ради Святослава Кравчука, яких немає вдома.

З самого ранку на Вишеньці кипить робота: активісти та члени організації “Волинське об’єднання учасників АТО та волонтерського руху” розбирають добротний паркан, який відділяє розкішні домівки від цікавих очей в районі проспекту Відродження (поблизу ресторану «Золотий дракон»). Але це не пограбування і не вандалізм: власник паркану Леонід Джулінський і його фірма «Домінанта» віддають паркан на будматеріали.

До такого кроку бізнесмена підштовхнуло небажання сусідів розрахуватися за спорудження огорожі. Зі слів Леоніда Джулінського, віп-сусіди від 2001 року не заплатили ні копійки. Тому, коли до бізнесмена звернулися колишні військові за матеріальною допомогою, той вирішив розібрати триметровий капітальний паркан і віддати на потреби ветеранів.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини писало про війни за клапоть землі у Луцьку. Так, історія елітного житлового кварталу “Вишенька” почалася в 2001 році, Луцька міська рада видала приватному підприємству ВКФ “Домінанта” державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,23 гектара на вулиці Загородній. На цьому колишньому пустирі постали 5 елітних будинків, в яких оселилися неостанні люди: власник фірми “Домінанта” Леонід Джулінський, тоді ще заступник міського голови (а нині депутат обласної ради) Святослав Кравчук, депутат Луцької міської ради Валерій Бондарук, родини підприємців Вовків та Янчуків.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Йух Показати IP 22 Серпня 2015 12:23
джулинский совсем берега потерял!
123 Показати IP 22 Серпня 2015 12:25
ламать-не стоить!
кукуся Показати IP 22 Серпня 2015 12:26
А зо Руслан Тимощук ветеран чи був в АТО??
!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 22 Серпня 2015 12:31
Molodci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанка до !!!!!!!!!!!!!! Показати IP 22 Серпня 2015 15:13
Це якась банда чи СІМЯ Кравчука там живе за тим парканом? Запускайте дрони.
Анатоль_ Показати IP 22 Серпня 2015 12:32
Це протизаконно! Оцінку діям "активистів" повинні дати правоохоронні органи. Пані Наталко Семенівна такої ж думки!!
Толік до Анатоль_ Показати IP 22 Серпня 2015 14:37
Дійсно,протизаконно такі маєтки за зарплату держчиновника будувати,потрібно перевірити природу таких надходжень.
Олесь Показати IP 22 Серпня 2015 12:52
Еліта! А Ви думали!
Еліта до Олесь Показати IP 22 Серпня 2015 13:26
Так. Вдавимося за копiйку...
дідо Показати IP 22 Серпня 2015 13:06
Кравчук на зарплату 4000 ₴ збудував?
Олег Показати IP 22 Серпня 2015 13:08
коментар було видалено
Ігор Показати IP 22 Серпня 2015 13:08
Де міліція?
муляр паркану Показати IP 22 Серпня 2015 13:09
А що, Кравчук не мав з чого заплатити? Пів-вулиці Лесі Українки приватизував собі і шваграм. Дрібязкова людина, плюшкін!
лучанин до муляр паркану Показати IP 22 Серпня 2015 17:15
сам ти дрібязкова людина і плюшкін. перш ніж щось писати треба мати докази а то за наклеп ще можна і по пиці получити.
Знаючий до лучанин Показати IP 22 Серпня 2015 18:11
Та всі знають що Кравчук кошмарив бізнес і має свою долю в лікарняних касах. Розумні люди бачать що бютоголова банда втрачає владу і лучани на наступних осінніх виборах відправлять Кравчука та Бондарука на політичний смітник. А там вже ними спочатку люстраційний комітет займеться а потім і правоохоронні органи. І навіть зять з прокуратури не допоможе.
я до Знаючий Показати IP 23 Серпня 2015 09:20
серьожо ти що персиків обївся
я до муляр паркану Показати IP 22 Серпня 2015 17:24
у кравчука швагрів не має
люся Показати IP 22 Серпня 2015 13:39
Янчук - це банкір? Який поєднав свою дочку з іншим банкіром? І... які теж стали банкірами? А тепер "Західінкомбанк" накрився, а в них МАЄТКИ? Це ті самі?
Ги Показати IP 22 Серпня 2015 13:42
Бондарук і кравчук корупціонери. ****
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2015 14:21
Був на місці події . Добре що приїхала мілІція. Зупинила ці дії. Хто правий не знаю, але все було спокійно. Розберуться не втЯгуйте міліцію в конфлікт
Хамер до Лучанин Показати IP 23 Серпня 2015 06:39
Місцеві мешканці аплодували активістам і висловлювали підтримку. Казали що Кравчук і Бондарук задовбали всіх феєрверками
dfkz до Хамер Показати IP 24 Серпня 2015 08:23
от якраз феєрверки пускає джулинський йому їх дарує ринок
Vadim Показати IP 22 Серпня 2015 14:23
Я б на екскурсію сходив... таке собі міні-Межигір'я по-Луцьки)))
підскажіть Показати IP 22 Серпня 2015 15:04
де саме воював руслан тимощук.ато крім світлин як він у масці наминае ковбасу та щось ламае нічого не бачив
Волинянин Показати IP 22 Серпня 2015 15:10
Журналісти і волонтери, пора відкрити сайт і показати майно рекордсменів хто скільки накрав, а то вони знову лізуть на вибори. Щоб кожен зміг туди скинути фото маєтків злодія до виборів.
ВОВК Показати IP 22 Серпня 2015 18:07
ЯКАСЬ БІДОТА ТАМ ЖИВЕ. ВОРОТА З БЛЯХИ ХАЛУПИ ЛЕДЬ ДВА ПОВЕРХИ ОДНИМ СЛОВОМ ГОЛОДРАНЦІ ШО В НИХ ЗАБИРАТИ ?
василь Показати IP 22 Серпня 2015 18:20
Кравчук професійно займався корупцією на державних посадах. Потім, побоюючись люстрації втік з посади. Адже накрав дуже багато. В місті має більше десятка магазинів, переважно на або біля зупинок та два ресторани. В нормальній країні порівняли б його доходи, витрати та власність. Спитали б чому величезна розбіжність в статках та офіційних доходах. Потім судили б як корупціонера, а майно б конфіскували б на користь держави ...
Анонім до василь Показати IP 23 Серпня 2015 09:27
які магазини та ресторани назви цікаво
Карнеги Показати IP 22 Серпня 2015 18:42
Срочно! Продам кирпич на забор б/у не дорого. Опт 4 грн шт, поштучно 5 грн шт, в районе спорткомплекса Колос. Есть еще обьекты.
отож до Карнеги Показати IP 23 Серпня 2015 12:14
мда...Колос...це об*єкт...на голову тече ,стіни обвалюються, все осувається, цвіте . І діти, майбутні спортсмени- переможці, там займаються щоденно!СОРОМ
Віктор Показати IP 22 Серпня 2015 19:52
тут свої законі шість соток неможна добитись, а т*арюки такий кусок землі в міста викрали. Де справедливість?!!!!!!!!!!!!!!
Памятаючий Показати IP 22 Серпня 2015 21:53
"на вулиці Загородній. На цьому колишньому пустирі " - далеко не пустирь, бо було поле радгоспа. Хутора та частину будинків на Загородній знесли! ВОн як виплило! Які спритні хлопці з Вишеньок! Той "пустирь" як би мав задовільнити потреби міста. А кого він задовільнив? Якщо тіх ВІПів знесуть разом з їх мєтками то буде зовсім не жаль. Дуже прикра історія!
Борець за справедлив Показати IP 23 Серпня 2015 11:14
Будинок Кравчука зовсім не маєток, а скромний одноповерховий будинок, як для екс заступника міського голови.
борцу до Борець за справедлив Показати IP 23 Серпня 2015 11:42
Ну оооочень скромный домик, в элитном месте. И вообще Кравчук оооочень скромный мужик, ну с оооочень скромными аппетитами.
Марічка Показати IP 23 Серпня 2015 11:47
Ветерани АТО, ви продалися дуже дешево і цим зкомпроментували себе перед лучанами, і найобразливіше, нічого не заробили.
@@@@ Показати IP 23 Серпня 2015 13:11
Дійсно дуже прикро за тих АТОвців, хлопці, які зараз на передовій, прийдуть та порозбивають ім пики за те, що за пару рублів х* вих благодійників полізли в це лайно! Члени спілки! (Чи які ви ... "члени") Розбудіть свою СОВІСТЬ та робіть те, на що підписалися, а то хотіли дещо дати, то хер вас найти можна. Тільки лізете, де крик та шкандаль якийсь. Як взялись допомагати ветеранам та бійцям, то робіть це. ХОЧЕТЬСЯ ВІДПОВІДІ, КУДИ ВИ ПОДІНЕТЕ ТИХ ПАРУ НЕЩАСНИХ КВАДРАТІВ БРУКІВКИ І ПОШКОДЖЕНУ ЦЕГЛУ? А ВОРОТА НЕ ДАЛИ? ЧЕКАЄМО ВІДПОВІДІ ВІД ПРОДАЖНОІ СПІЛКИ! Руками таких продажних людей і робляться чорні справи, причому за пару копійок, а хтось, тихенько посміхаючись, кладе мільйони до кишені....
народ Показати IP 23 Серпня 2015 13:20
боротися з такими, як Кравчуки-бондаруки треба та іскоріняти їх. Люди, кому не байдуже майбутнє нашої країни і зокрема міста, завтра в 15.00 збираємось біля маєтків!!!! починати треба щось робити!!!! хай знають, що прості люди думають про таких депутатів!!
народу Показати IP 24 Серпня 2015 00:27
борітесь з кравчуком а на наступний день жулинській вам праску на пузо поставить як у 90х
Ром Показати IP 24 Серпня 2015 09:10
Кравчук, це дуже маленька частина покарання, яке тебе чекае в майбутньому, так що прийми цю частку з подякою і чекай наступної чаші
рому до Ром Показати IP 24 Серпня 2015 13:02
тобі в пазуху ти вже маеш і будеш мати
стб Показати IP 24 Серпня 2015 20:23
потрибно почати з суддии филюка та инш
Родич учасника АТО Показати IP 25 Серпня 2015 11:42
Це не один маєток Кравчука та його родини! Брутально відповідають і захищаються його дружина та їх діти-багатії! Джулінський, можливо, і не зовсім порядний, але заробляв гроші своєю працею.Ваші ж "хазяї " сиділи в "конторах ", вимагаючи великих взяток за все, навіть, державне! Оце- ЗЛОДІЇ І БАНДИТИ!!!! Нічого, ви ще "своє" отримаєте! Люди, не бійтеся цих облюдків! Наші хлопці віддають своє життя за нас, а ми, мов ті миші, поховалися і мовчимо! Слава Україні! Героям Слава!
нюся Показати IP 27 Серпня 2015 10:54
видно що Джулик проплатив,взялися тільки за Кравчука,а Джуинський своєю непорядністю та проплатами нікого не турбує.... Це людина яка немає ні совісті ,ні честі. Мені шкода його дітей ,бо за все треба відповідати
Гамнюся до нюся Показати IP 28 Серпня 2015 22:28
Ти за себе нюся хвилюйся. А те що нарешті вся правда про наших депутатів повилазила, то хоч люди знатимуть хто біля керма стоїть, і кого не треба на наступні терміни обирати. А Джулік благородні справи робить! Що ти ,нюся, для дітей сиріт зробила?