USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вандали розмалювали «розумну» зупинку: просять упізнати

10 Березня 2021 15:23
У Луцьку двоє невідомих осіб на зупинці громадського транспорту «ЦУМ» по вулиці Винниченка розмалювали скло нової «розумної» зупинки.

Про це повідомив луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Інцидент трапився 8 березня о 05.43. Цей момент зафіксували на камерах відеоспостереження «Центру безпеки міста Луцьк». Своїми діями особи порушили Правила благоустрою міста Луцька, а саме п. п. 2.5.5.1.12.

За це правопорушення передбачена відповідальність згідно зі ст. 152 КУпАП. Порушникам загрожує штраф від 340 до 1 360 грн. Також вони повинні очистити зупинку від надписів та привести її до належного стану.

Звернення з відповідним відеозаписом направлено в поліцію.

Небайдужих громадян просять упізнати вандалів, які це зробили, та повідомити дані про них в поліцію або в департамент муніципальної варти Луцької міської ради.
У Луцьку вже встановили декілька «розумних» зупинок. Такі зупинки є на вулиці Винниченка та біля Братського мосту та на Київському майдані. До слова, «розумну» зупинку громадського транспорту встановлять і на проспекті Соборності, 38а.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 10 Березня 2021 15:58
Через таку "бидлоту" ніколи не буде порядку... шкода, що не має законів як в Сінгапурі... (вкласти по сраці по 20-дцять палиць кожному і на перший раз, накласти штраф, 1000$). Думаю, тоді відпаде бажання займатись х*рнею...
Олег до Анонім Показати IP 10 Березня 2021 16:34
Я б такий "мусор суспільства" розстріл.вав
Євген Показати IP 10 Березня 2021 16:42
І так б*дло терпіло два тижні.Чекаємо на початок випробувань чи зможе воно розбити скло.На жаль такі реалії.
Лучанин Показати IP 10 Березня 2021 17:00
Треба починати карати з одного пальця, потім ще одного, потім кисть і так далі... Після другого пальця бажання робити х#рню зникне назавжди!
Нано Показати IP 10 Березня 2021 17:38
Якщо вона дійсно розумна - то вона сама впізнає !
Alex Показати IP 10 Березня 2021 18:02
Роздрукувати збільшене фото з відео та розіслати по закладам освіти міста, а там питання часу...
Народна прокуратура Показати IP 10 Березня 2021 19:07
Чергове підтвердження "талановитості і креативності" нашої молоді. Неандертальці. Ті теж печери розмальовували
Богдан Сташинський Показати IP 10 Березня 2021 20:19
Млять ублюдки !!! Цей у жовтій курточці з явними ознаками, має плоскостопість судячи по ході. Дайте мені його на один день - він забуде як рідну маму звати !!!
Клава Показати IP 10 Березня 2021 20:57
Це явне замовлення, схоже на те, як нищили лавки у парку. Або бізнес - або політика ...
Руслана Показати IP 11 Березня 2021 12:43
Тільки зроблять шось гарно то прийде якесь бидло насцить, насре, попише все аж пратівно, це ж для всіх зробили а не для тебе одного.Якщо хочеться малювати то купи собі кольорових олівців, альбом і малюй.