USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку вантажівка забруднювала дорогу жомом

6 Жовтня 2016 14:40
Вантажівку, яка забруднювала проїжджу частину, помітили патрульні на вулиці Полонківській у Луцьку сьогодні, 6 жовтня.

З’ясувалось, що автомобіль був перевантажений жомом, який розсипався по дорозі.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька у Фейсбук.

Інспектори порадили водієві накривати продукцію, а також склали на нього протокол за статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Протокол розглядатиме адміністративна комісія міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Загризун Показати IP 6 Жовтня 2016 14:49
Розкриття цього резонансного злочину заслуговує щонайменше на Державну нагороду.
віра до Загризун Показати IP 6 Жовтня 2016 18:11
А до чого ваш сарказм?! Що , мають з..ти дороги?! Коли вже перетворитеся в цивілізованих....,,,,
ЕЕЕ Показати IP 6 Жовтня 2016 15:11
Краще на Ківерцівській би ловили тих хто щебінь по всій дорозі розсипає!
Сергій Показати IP 6 Жовтня 2016 15:20
Чоловік розкидав корм для худоби, яка порушує ПДР.
Розумовський Показати IP 6 Жовтня 2016 15:59
Наплодили ди...лів, тепер що маємо те маємо......
gcfg Показати IP 6 Жовтня 2016 17:04
все відносно
))) Показати IP 6 Жовтня 2016 17:40
А ви не думаєте що люди просто виконують свою роботу. Доречі це було звернення таких же самих громадян, а точніше скарга про те що грузові машини їдуть з сел та забруднюють дорожне покриття. Чи ви гадаєте що комусь було в кайф стояти і виловлювати цих "злісних" порушників. Вас люди не зрозуміти, не реагує влада чи певні структури - погано, а реагують то ще гірше!
Вася Показати IP 6 Жовтня 2016 22:52
Діб...и бл....ь ! Там кожні 15 хв виїжджає перевантажена машина і кожна друга з них засирає дорогу, 5ть разів вже бачив як поліцаї кладуть на ту картину
вітька Показати IP 8 Жовтня 2016 12:31
це славік. я його знаю.