USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку відбувся передноворічний турнір з важкої атлетики

23 Грудня 2024 08:27
Передноворічний турнір на призи президента федерації важкої атлетики у ДЮСШ «Колос» проводиться уже багато років і став чудовою нагодою для юних спортсменів не лише показати свою силу і витривалість, а й отримати нові знання та навички. Цьогоріч змагалися більше 100 дітей з усіх громад Волині.

Про це повідомляє Волинська обласна рада.

Вболівали і привітали юних важкоатлетів голова Волиньради, очільник обласного відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад, народний депутат України Вячеслав Рубльов та президент федерації важкої атлетики Волині Олександр Лазорко.

«Такі турніри – це кузня кадрів для спорту, шанс для дітей проявити себе та вибороти можливість у майбутньому стати олімпійським чемпіоном. Насправді, мені дуже хочеться, щоб на найпрестижніших світових змаганнях нашу Україну представляли саме волинські спортсмени. І я впевнений, що серед цих, ще зовсім юних важкоатлетів, уже є ті, хто принесе визнання усьому українському народу», – зазначив Григорій Недопад.

Читати ще: Волинські футзалістки зіграли у жіночому чемпіонаті України: результати першого етапу

Вячеслав Рубльов подякував керівниці «Колосу» Олені Лейкіній та директору школи вищої спортивної майстерності Андрію Авраменку за те, що зберегли традицію проведення передноворічних турнірів, і підкреслив: такі змагання – чудовий шанс для атлетів з усієї області проявити себе.

«Пишаюся кожним з вас і вірю, що ви досягнете великих успіхів у цьому виді спорту. Перед кожним із вас – шлях здобутків та особистих перемог. Будьте наполегливі у досягненні своєї мети, і омріяні п’єдестали неодмінно будуть підкорені», – звернувся до учасників змагань Вячеслав Рубльов.

За результатами змагань усі спортсмени отримали відзнаки та солодкі подарунки.

Читати ще: У Луцьку відзначили найкращих спортсменів та тренерів року. Фото
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus