USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку впала зупинка. Загинула жінка

15 Березня 2014 15:21
Сьогодні в місті стався нещасний випадок.

"На зупинці громадського транспорту,що знаходиться по вулиці Львівській, внаслідок поривів сильного вітру, конструкцією зупинки була важко травмована жінка. Від отриманих травм вона померла. Правоохоронними органами проводиться слідство", - написав у Фейсбуці Луцький міський голова Микола Романюк.

До слова, на місці зупинки, яка впала, ще донедавна стояла добротна мурована зупинка. Невідомо, чому її знесли та замінили на металеву.

Подібні нестійкі зупинки зараз стоять по всьому місту.

Цікаво, чи в курсі міський голова, чи проходили ці зупинки перевірки в управлінні архітектури, і хто саме підписував дозвіл на встановлення зупинок такого типу.

Окрім небезпечних зупинок, у місті чимало небезпечних біл-бордів. Отож лучанам варто задуматися над тим, чи можна ходити поблизу таких хитких конструкцій, які можуть загрожувати здоров’ю і життю людей.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 15 Березня 2014 15:45
На місці тієї зупинки ще донедавна стояла добротна мурована зупинка, не розумів нащо її їносили та замінювали на цю бляшану, певно комусь потрібно було освоювати кошти... СПОДІВАЮСЬ НАШ ЄВРО МЕР ПОСЛІДУЄ ПРИКЛАДУ СВОЇХ ЄВРО КОЛЕГ ПІДЕ У ВІДСТАВКУ.. ЧИ КРОВ НА РУКАХ НЕ ЗАВАЖАТИМЕ КЕРУВАТИ???? ЧИ НАЙДЕТЕ СТРІЛОЧНИКІВ???? ТО Є У ВАС ПАНЕ МЕР ПОЧУТТЯ ГІДНОСТІ???
лучанин Показати IP 15 Березня 2014 16:18
Прізвище того, хто дав дозвіл і тих , хто 'сконструював теэ 'чудо'- і посадити років на 5 з конфіскаціэю, щоб інші чінуші замислились. Тільки так !
Чермет Показати IP 15 Березня 2014 16:24
Зупинка зроблена з тонкостінної китайської труби яку декілька років назад луцький автозавод здавав на металобрухт в Волиньвтормет.Причина заміни зупинок на це китайське г*вно-треба витягнути гроші з металу який прикупили великою партією зацікавлені люди біля мера.
капец Показати IP 15 Березня 2014 17:09
посадити Того хто придумав такі зупинки !!!!! позносити їх нафіг!!!
да Показати IP 15 Березня 2014 17:13
Романюк прийшла пора йти разом з такими зупинками!!!!
конструктор Показати IP 15 Березня 2014 17:18
Такі "зупинки"-душегубки є не лише на околицях міста, а й в місті. Одна з них стоїть в "шанхайському" районі - на проспекті Відродження (навпроти 18-ї школи поруч з магазином миючих засобів "Бджілка"). На ній завжди людно.
Анонім до конструктор Показати IP 15 Березня 2014 19:40
та навпроти перлини є....
Кашмар Показати IP 15 Березня 2014 17:41
Головне щоб реклами побільше на ту зупинку можна наклеїти, а те що люди будуть гинути, нікого не цікавить, бабло одне бабло кругом... Співчуття родині померлої...
Анонім Показати IP 15 Березня 2014 19:45
ШАНОВНІ ПАНОВЕ НЕ ШУКАЙТЕ КРАЙНЬОГО СЛЮСАРЯ ІВАНОВА ЯКИЙ ВСТАНОВЮВАВ ТУ ЗУПИНКУ БО ВКАЗІВКУ ЯК СТАВИТИ І ЩО СТАВИТИ ДАВАЛО КЕРІВНИЦТВО МЕРІЇ, І НАВІТЬ ЯКЩО МЕР БУДЕ ЗАВТРА ВИБАЧАТИСЬ І СЛІЗНО РОЗКАЗУВАТИ ЩО ВІН НЕ ЗНАВ А ВСЕ ЗРОБИВ КРАВЧІУ ЧИ ЩЕ ХТОСЬ З ЗАМІВ... ТО ЦЕ ВСЕ БРЕХННЯ ВІН ЯК ПОСАДОВА ОСОБА ВІДПОВІДАЄ І ЗА СЕБЕ І ЗА ПРИЗНАЧЕНИХ ЗАМІВ І ЗА КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАНОЮ РОБОТОЮ СЛЮСАРЯ ІВАНОВА..... РОМАНЮК ХВАТИТЬ СМЕРТЕЙ.... ІДИ... ІДИ ПО ДОБРОМУ!!!!!
Лучанка Показати IP 15 Березня 2014 21:44
я повнітю підримую попередніх дописувачів, проте попередня зупинка була сорокарічної давності.... Страшнюча..... Такі ще за СССР стояли. Думаю цьому нещасному випадку на 90 % посприяв сьогоднішній ураган із сильним вітром!
Анонім до Лучанка Показати IP 15 Березня 2014 23:19
я неподалік живу і бачив як ту "страшну" зупинку будівельники розбити не могли... тому там її потрібно було елементарно побілити відро краски=50грн+шітка 10грн. та зробити капітальний дах ще 1000 грн. .... а вітер так звичайно вітер винен як у вас в квартирі затопить ви певно дощ звинуватите....є така річ як ІНЖЕНЕРІЯ де проводять елементарні розрахунки а так це ХАЛАТНІСТЬ!!! ЗЛОЧИНА ХАЛАТНІСТЬ Яка призвела до смерті людини!!!! романюк іди....
ру ру Показати IP 15 Березня 2014 23:02
пора микола пора .....
Люди Показати IP 16 Березня 2014 00:01
Відмивання грошей.Романюк сам говорив по ВТ,що така зупинка коштує 17000 грн.От і судіть самі,що дорожче зупинка чи людське життя.
знаючий до Люди Показати IP 16 Березня 2014 13:06
за такі гроші повинен бути (дорогінний) кольоровий метал в пибалтиці коли завалився торговий центр уряд пішов у відставку, а у нас до виносу ТІЛА
765 Показати IP 16 Березня 2014 07:12
Бабло побеждает зло, Романюк і зупинку за драмтеатром переніс в небезпечне місце, аби з вікна голови суду не видно простолюдинів, гнати таке керівництво
Українка до 765 Показати IP 16 Березня 2014 09:08
Настали часи владолюбства і грошолюбства. Всі хочуть все і зразу. Про совість, чесність, гріх, встид, культуру позабували. Ми всі смертні і нічого з собою не заберемо. Один одного обманюємо, обраховуємо і подумки думаємо, який (яка) я мудрий, діловий. Для чого торгуючи робити такі накрутки захмарні - 100-200 %. Бідний з бідного здирає. Виробник дешевше в 2-3 рази отримує, ніж ті, що торгують, чи не так. Творімо добро!!! Все таємне стає явним. Бога не обманим. Влада обрана народом (чесно обрана, без всяких афер), хоче , щоб добре народу жилося. Чому А.Меркель в простому костюмі ходить, і не страдає. В невеликій квартирі живе і не комплексує. Вона давала слово, а не одне говорить, а друге робить. Працювати на користь громади, людей чесно не кожний зуміє. Одне говорять чиновники, друге роблять, третє думають. Такі ми тепер.Позабріхувались.
Цікаво Показати IP 16 Березня 2014 10:15
А де стояла ця жінка в момент трагедії?
мэр Показати IP 16 Березня 2014 12:57
путин су*а во всем виноват!
Я Показати IP 16 Березня 2014 13:08
Цікаво??? І хто знову буде "стрілочником", тепер вже по зупинках, так як по Рівненській 109 винного знайшли майстра. Хоча всі служби дають погодження, а винних нема!
Українка до Я Показати IP 16 Березня 2014 17:38
Співчуття рідним. Бардак і безнаказаність.Самі себе обманюємо. В Німечинні все роблять якісно, а в нас з лайна роблять карамельку. І так в усьому. Гнила система. Почнімо з себе. Не берімо хабарів, не даваймо також. Кожен знає на яку зарплату йде працювати. Хочемо все і зразу, а потім біди, трагедії. Немає дрібниць. Ні ХАБАРЯМ І ХАБАРНИКАМ. Немає дрібниць.
Мешканець району ДПЗ Показати IP 16 Березня 2014 22:27
Кілька місяців тому аналогічна зупинка була перевернута біля "Лаванди" ............