USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку всю ніч прибиратимуть сніг

5 Січня 2019 20:53
Дев’ять очисних машин, трактор і навантажувач, а також 12 одиниць малої техніки працюватимуть у Луцьку для очищення доріг і тротуарів протягом ночі, а також зранку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Працівники підприємства працюватимуть усю ніч, згідно із затвердженими графіками очищення вулиць, – зауважив Григорій Недопад. – Залучено максимальну кількість наявної техніки. Надалі будемо розширювати автопарк. Цьогоріч було придбано ще один солерозкидач і одна машина з відвалом».

Як повідомлялося, у суботу протягом дня більше 20 одинь техніки були задіяні в Луцьку для прибирання снігу.

На підприємстві «Луцькспецкомунтранс» показали, як відбувається навантаження снігоочисних машин сольовими та щебеневими розчинами, а також перезміна працівників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Хм Показати IP 5 Січня 2019 21:19
Для чого ви ці статті пишете, ніхто не буде чистити, лише центр почистять і все, а околицях міста навіть і ніхто за день не чистив
Сніговик Показати IP 5 Січня 2019 21:27
З такою технікою та такими хлопцями нам нічого не страшно
Олег Показати IP 5 Січня 2019 21:45
По фотографували , ховайте назад в гараж))))
567 Показати IP 5 Січня 2019 21:54
Завтра при`iхати на тi вулицi де живуть начальники спецкомунтрансу та, перевiрити чи впорались з задачею робiтники ,чи все за нiч прибрали
Бандера Показати IP 5 Січня 2019 22:21
А навіщо??хай буде сам ростане
Лучанин Показати IP 6 Січня 2019 00:27
"На підприємстві «Луцькспецкомунтранс» показали, як відбувається навантаження снігоочисних машин сольовими та щебеневими розчинами, а також перезміна працівників"а, далі ви думаєте люди будуть чистити лопатами самі чи як??????
Лучанка Показати IP 6 Січня 2019 01:02
То нічого що сніг почав зранку йти, а вночі ще не було чого прибирати. Треба було прибирати перший сніг який тиждень лежав
007 Показати IP 6 Січня 2019 01:24
Коли були гори снiгу не одно`i машини не було ,а от коли порох мае прибути то вiдразу по три машини одна за другою прибирае , можливо ще ями в асфальтi закидають.хоть якийсь толк вiд гаранта )))
лучанин Показати IP 6 Січня 2019 09:43
Снігоприбиральної техніки в Луцьку я вже не бачив років з 10 а то і більше. Все що в Луцьку залишилось, то техніка з лопатами. Але вона не очищає, а розчищає тільки проїзджу частину дороги. Шкода, що депутати не відчувають різниці.
123 Показати IP 6 Січня 2019 14:32
Як завжди все всім не так. Точно в Луцьку живете, якщо ніколи техніки не бачили? Дуже часто зранку біля 6-ої години біля Глобуса катаються снігочисники, така сама ситуація і в районі 2-ої лікарні.