USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку вимагають звільнити начальника управління транспорту

16 Березня 2017 22:29
Через критичну ситуацію, що склалася з транспортом у Луцьку, звільнити з посади керівника управління транспорту міськради Анатолія Миронюка просять у електронній петиції.

Петицію з закликом звільнити посадовця зареєстрував 16 березня Петро Лозика.

«Пропоную у зв`язку з критичною ситуацією, яка склалася з транспортом у місті Луцьку, а саме: нищення автобусної мережі, скасування міських автобусних маршрутів, нестабільна ситуація з маршрутними перевезеннями, незмогою налагодити співпраці з перевізниками та вирішити проблеми, які виникають, звільнити начальника управління транспорту Луцької міської ради Миронюка Анатолія Матвійовича з посади», - йдеться у петиції, підписи на підтримку якої збиратимуть протягом 14 днів.

Зауважимо, вимогу звільнення з посади Анатолія Миронюка висували також перевізники, які пікетували міськраду, вимагаючи підвищити вартість проїзду у маршрутках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 22:31
га-га-га !!!!!!!!!! бабло занесли, а результату нема . вішайтесь, ко"ли !!!!!!!!
2.50 Показати IP 17 Березня 2017 03:55
Це свыдчить про те,що цына на маршрутках повинна становити 2гр.50 коп.
Душманн Показати IP 17 Березня 2017 04:53
Середу сашу назад нармальний мен
Ага до Душманн Показати IP 17 Березня 2017 07:30
Ага, з ним буде легко добазаритися)
до душман Показати IP 17 Березня 2017 06:53
100 відсотків нормальний чоловік він хоч толк знає в перевезеннях
Вітя Показати IP 17 Березня 2017 09:26
Все би нічого от тільки ота зупинка на чорновола лишня. Зупинився а через 30 метрів знову зупинився на світлофорі і через 20 м знову зупинка біля там-таму. Де таке є? Щоб через 50 м зупинки причому всі і тролейбусні і маршрутні. А так це нормальний мужик. Купити не можуть то хочуть звільнити. Нехай перевізники розберуться з безладом в себе на підприємствах коли водії працюють по 18 год коли видають 2 шляхові листи. Коли автобуси їздять з іншими чужими номерами. А то получається автобус на ремонті кузова а його номером їздить інший автобус.
Вовочка Показати IP 17 Березня 2017 10:02
Зняти з посади Миронюка- це робота директора Санрайза Девіцького.