USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку вимкнули кабельне телебачення. ОНОВЛЕНО

22 Січня 2014 14:27
На екранах телевізорів лучан, які користуються кабельним телебаченням – сині екрани. Водночас ті, хто користуються іншими видами підключення до ТБ, доступ мають. Про це повідомляє ТСН.

Інформаційне агентство Волинські Новини перевірило інформацію. Опитані телефоном лучани підтвердили віддсутність сигналу. Зокрема, скаржаться мешканці 40-го та Привокзального районів міста, вулиці Стрілецької. В інших районах трансляція не переривалася.

Представник служби технічної підтримки абонентів компанії "ВОЛЯ", яка надає послугу кабельного телебачення, Сергій повідомив, що сигнал відсутній через аварію. Про деталі аварії розповідати навідріз відмовився.

У Волинській області всі центральні канали доступні, бо там користуються іншим способом передачі сигналу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
DED Показати IP 22 Січня 2014 14:31
Цікаво, а що тоді дивлюсь я?????? ТСН з глузду зїхали?
ppp до DED Показати IP 22 Січня 2014 18:06
Аверса нема з обіда на вул.Сухомлинського (р-он ТАМ-ТАМу )
Анонім Показати IP 22 Січня 2014 14:35
Датагруп працює
123 Показати IP 22 Січня 2014 14:41
"Інформаційне агентство Волинські Новини перевірило інформацію. Опитані телефоном лучани підтвердили віддсутність сигналу." до кого ви дзвонили ? в мене теж все працює
поліщук Показати IP 22 Січня 2014 14:41
По кабелю зранку дивлюся, ніяких проблем немає.
Олег Показати IP 22 Січня 2014 14:45
Не працює кабельне телебачення Воля і то тільки в деяких районах міста
FFFF Показати IP 22 Січня 2014 14:47
В нас не працює
майдан Показати IP 22 Січня 2014 14:52
Не розумієте для чого це робиться? Новини по радіо слухайте, почалась ВІЙНА!
майданутому до майдан Показати IP 22 Січня 2014 14:55
в тебе в голові війна почалась
вася Показати IP 22 Січня 2014 15:00
немає і в нас на 33 районі. да точно гаплик
Татьяна Лебедь Показати IP 22 Січня 2014 15:21
на Коновальца 1 тоже отключено телевидение. нет сигнала. что происходит?
Дмитро Показати IP 22 Січня 2014 15:34
По вул. Кравчука та Привокзальний район телебачення від Волля не працює вже майже годину.
Янукович і команда Показати IP 22 Січня 2014 16:10
Із достовірних джерел відомо , що ніякої аварії не має. Поступила чітка вказівка вимкнути сигнал.
Знаючий Показати IP 22 Січня 2014 16:16
З достовірних джерел мені щойно стало відомо, що в декількох районах міста, де не працює кабельне, трансляцію каналів Волі здійснює Корпорація "Аверс", і 99% що трансляцію було вимкнено саме на "Аверсі". Виходить Аверс сам вимкнув всі канали в тих районах, в тому числі і власний))))
Лучанин Показати IP 22 Січня 2014 16:17
В обід пропав сигнал, я телефонував на службу підтримки ВОЛІ, так там вони нічого не знають, ще й сказали, що це можливо у вас кабель перетерся і якщо це так то ви заплатити 40 гривень
МАЙДАН Показати IP 22 Січня 2014 16:21
люди, Ви що нерозумієтк, Вам хочуть закрити очі а потім і вуха, щоб Ви нічого не бачили і нечули, що робиться в Києві, а Аверс і Воля, Вам ганьба, Яники Ви ганебні Вас підкупили щоб Ви людям непоказували нічого, а ти Сергій з "Волі", дружина в тебе у 100 разів розумніша а ти ЧМО
ОУН до МАЙДАН Показати IP 18 Лютого 2014 21:14
Підритмує тебе, вони всі сволрти янековсткі, "ПЄТУХІ", яких треба тримати під нарами
Анонім Показати IP 22 Січня 2014 16:23
На Гордиюк не работает !!! Конякина тоже !!
Знаючий до Анонім Показати IP 22 Січня 2014 16:26
Стало точно відомо, сигнал виключив Величко на Аверсі.
Анонім Показати IP 22 Січня 2014 16:25
Не на Конякина а на Кравчука!
Луцьк Показати IP 22 Січня 2014 16:30
В районі ДПЗ також нема сигналу телевізори не показують
я Показати IP 22 Січня 2014 16:38
на Победы -не работает!!!
Без tv Показати IP 22 Січня 2014 16:51
Вот гади. xай подавляться своєю сревою. Аверс-сревА
Янукович Показати IP 22 Січня 2014 16:53
знаю , що сервера знаходяться на вул.Рівненській 76 а на "пластмасовому" заводі.
Алекс Показати IP 22 Січня 2014 16:56
На Кравчука, на Конякина, на Гордиюк не работает!
Мешканець Луцька Показати IP 22 Січня 2014 16:57
ЧУЄМО! БАЧИМО! НЕ ПРОБАЧИМО!
Лучанка Показати IP 22 Січня 2014 17:00
на вул.Гулака Артемовського теж не працює жоден канал
луцьк до Лучанка Показати IP 27 Січня 2014 14:43
Просто не можливо,на Грушевського вже кілька днів не працює
Воля Показати IP 22 Січня 2014 17:23
"Волю" відключили ! Газ, світло, тепло, воду і ліфти пока не відключили ! Дякуемо!!! З святом Соборності Вас !!! ,
перешожий Показати IP 22 Січня 2014 17:38
чорновола також не працюэ.
Супутникове ТБ Показати IP 22 Січня 2014 17:48
Підключайтесь більше до різних ВОЛЯ чи Т2 і платіть фіг зна за шо, зараз найважливіші події відбуваються в країні і половина міста має їх дізнатись через Сарафан ФМ!
Має бути правда Показати IP 22 Січня 2014 17:51
Однозначно сигннал відкючений Паном Величком
гордіюк Показати IP 22 Січня 2014 17:58
Нема сигналу 40кв "неволя кабель".
гість Показати IP 22 Січня 2014 20:44
Невже ви не розумієте, корпорація Воля не наближеною до головної сім"ї в країна. До чого тут Аверс і пан Величко. Така ситуація на сьогодні корисна виключно владі. Шукати винних? А мозок на що????????
ВОЛЯ Показати IP 22 Січня 2014 22:07
Один із працівників телекомпанії сказав , щоб блокувати сигнал...................а далі вигадуйте що хочете
2 Показати IP 23 Січня 2014 07:58
Бойкотуємо волю і аверс
Serg Показати IP 23 Січня 2014 10:46
навіщо вам той зомбоящик? Є ж інтернет ;)
Має бути правда Показати IP 23 Січня 2014 11:22
Люди добрі скільки можна терпіти знущання пана Величка
Спостерігач Показати IP 23 Січня 2014 11:25
100 відсотків це діїї Величка . Таким чином він хоче заставити Волю підписати кабальний договір оренди.
брем Показати IP 23 Січня 2014 11:41
З компетентних джерел давно відомо, що Величко насправді ніякий не Величко, а загримована під людину рептилія, яка ще в 80-х вивелася в теремнівському ставку, а на початку 90-х користуючись загальним безладом вибралася, зжерла справжнього Величка і привласнила його особистість (це називається identity theft). Якщо дивитися на цього псевдо-величка зблизька, можна помітити луску під бородою.
Оленка Показати IP 24 Січня 2014 15:33
На Гулака-Артемовського вже тиждень увечері Воля виключає на 1,5-2 години починаючи з 19,00 (орієнтовно)).
Каріна Показати IP 27 Січня 2014 13:41
Сьогодні 27 січня знову немає телебачення!!!
ЛЮДМИЛА Показати IP 27 Січня 2014 14:30
На вул.Гордіюк немає телебачення.
Админ Показати IP 28 Січня 2014 11:11
ТВ відключає Величко (офіс на Конякіна 19).
Тетяна Показати IP 28 Січня 2014 14:26
Немає телебачення на вул. Степана Бандери!!!((( І це дуже часто....шо за х...???((
ВОЛЯ Показати IP 28 Січня 2014 15:36
Сьогодні, внаслідок несанкціоновано го втручання третіх осіб в роботу телекомунікаційної мережі “Воля” в Луцьку, частина абонентів знову не має доступу до телепрограм. Ці втручання в роботу мережі компанії почалися 22 січня 2014 року, і хоча завдяки зусиллям компанії робота послуги кабельного телебачення оперативно відновлювалася , - повідомляє відділ зв'язків із громадськістю компанії. “Воля” звертається до своїх абонентів за підтримкою: ми розуміємо, що подібні злочинні дії ускладнюють телеглядачам отримання інформації, у першу чергу про актуальні події, що відбуваються в країні та світі. Однак, як законослухняна компанія, ми не маємо права самостійно затримати та притягнути до відповідальності винних у цих діях осіб. Компанія переконана, що незаконні дії не залишаться безкарними навіть під час драматичних подій в країні. “Воля” звернулася в правоохоронні органи із заявою щодо припинення незаконних дій третіх осіб і притягнення до відповідальності тих, хто вчинив правопорушення у вигляді втручання в роботу телекомунікаційної мережі компанії та обмеження прав абонентів у доступі до інформації.