USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вже сьогодні у Луцьку виступить львів'янка Ірина Федишин

31 Жовтня 2016 15:07
Співачка зі Львова Ірина Федишин виступить з концертом у Волинському академічному театрі імені Шевченка 31 жовтня.

"Краса і талант, запальні пісні і неповторний український народний мелос, вражаючі танцювальні постановки і розкішні костюми - раз побувавши на концерті Ірини Федишин, ви назавжди станете її відданими шанувальниками!" - обіцяють організатори.

Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу, на концертах, зі слів організаторів, разом зі своїм шоу-балетом влаштовує незабутнє шоу, та все ж головною у її творчості залишається неймовірна душевність і щирість.

"У кожній пісні, яку виконує Ірина Федишин, є душа і невимовна ніжність, якої так не вистачає людям у сучасному шаленому світі. Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди повні зали", - йдеться на сайті співачки.

Виступ відбудеться 31 жовтня о 19:00. Вартість квитків запитуйте у касі театру.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини розповіло лучанам про культурні і розважальні події, які очікують їх цього тижня: від четверга до четверга.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
PopSa Показати IP 19 Жовтня 2016 15:13
Який мелос? :) Попса у стилі 90-х! :)))
Лучанка Показати IP 19 Жовтня 2016 16:00
Тут думаєш за що хліба купити, а не якусь федишин слухати полуголу.Хай паяє собі у Львові на вулиціа в Луцьку кому вона тра
Торі до Лучанка Показати IP 19 Жовтня 2016 16:07
Ну то менше сидіть в інтернеті і йдіть заробляти гроші
галина до Лучанка Показати IP 24 Жовтня 2016 06:12
Мені тра
Машка Показати IP 19 Жовтня 2016 16:03
Вже винник приїхав і що? Нащо зараз ті концерти? заробляють гроші , хай як хочуть співати дають безкоштовні концерти бо зараз такі часи як зиму перезивувати і дітей берегти щоб менше хворіли а їм песні, хай військовим поспівають
Анонім до Машка Показати IP 23 Жовтня 2016 17:32
А що Винник? Менше думайте Чому, а більше думайте ЯК? І зможете теж концерти відвідувати. Той нещасний білет 200 грн аби коштував
Просто до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2016 09:25
Від 350...
вуйко з полонини Показати IP 19 Жовтня 2016 16:23
Жуть! Якби ввечері виглянула у вікно, то собаки три дні гавкали б. Страхіття!
Катя Показати IP 19 Жовтня 2016 17:04
Два притопа і три прихлопа - це мелос, душевність і щирість? Колись про цю пєвічку на Рагу.лях читала - хіба щось змінилось?
Невідома Показати IP 19 Жовтня 2016 18:38
За такі гроші можна співати цілу ніч
+++ Показати IP 19 Жовтня 2016 20:10
але ж люди повні жовчі, ВН - будь-ласка, фільтруйте трохи коменти! Федишин це гарна українська співачка, пісні, які лунають по всіх радіостанціях
f Показати IP 28 Жовтня 2016 09:17
це дочка львівського мільйонера Федишина, який є власником найбільшого ринку західної України Шувар. Він їй проплачує мега дорогі концерти
007 Показати IP 28 Жовтня 2016 09:37
Не люблю лемків
Марія Показати IP 28 Жовтня 2016 11:25
Хто це?Як Насті і Потапу не дали виступити ,а співачкам про яких нічого невідомо прошу,байкотувати концерт в Луцьку не можна виступати.Майдаун повний
А Показати IP 31 Жовтня 2016 09:52
А хто піде на концерт, той рагуль! Свій до свого по своє: запальні пісні і неповторний український народний мелос.
1941—45 Показати IP 31 Жовтня 2016 19:49
А що -краше слухати цих Д*БІЛІВ русомовних які жиє на УКРАЇНІ не розуміють ?
волиняка Показати IP 1 Січня 2017 13:32
люди не будьте чванливими підтримуйте Українське !!!!!!!!!!!!!