USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали 70-річного збоченця

17 Жовтня 2016 21:08
Затримали 70-річного чоловіка, який привселюдно займався рукоблудством в парку.

Про це повідомляють луцькі патрульні у Фейсбуці.

Сьогодні, близько 18 години, екіпажу надійшов виклик про те, що в Центральному парку, біля дитячого майданчика, людина привселюдно займається рукоблудством.

На місці події чоловік, на якого вказали заявниці, зробив вигляд, що розмовляє по телефону і намагався втекти.

Інспектори затримали особу та доставили до міськвідділку.

Зясували, що 70-річний пенсіонер вже неодноразово притягувався за різними статтями через те, що займався подібними діяннями на людях.

Чоловіка передали слідчому, йому може «світити» кримінал за розбещення неповнолітніх, якщо такий факт доведуть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Ніна Показати IP 17 Жовтня 2016 21:17
каструвати при*рка
Кожаний серп Показати IP 17 Жовтня 2016 21:21
ОГО.Рукоблуд зі стажем-професіонал своєї справи
Дід Опанас до Кожаний серп Показати IP 17 Жовтня 2016 21:50
Да, рідко в кого в 70 років ще встає...
лучанин Показати IP 17 Жовтня 2016 21:38
о, какое "розбещення"? Человек больной, да еще в 70 лет - безобидный, вызывающий сочувствие и смех. Сейчас на нем общую статистику улучшат. Пусть лучше с реальной преступностью борются. А этого и так жизнь наказала больным извращением, - всю жизнь в позоре проходить.
криворожанин до лучанин Показати IP 17 Жовтня 2016 21:44
твій товариш по нещастю?
Дід Опанас до лучанин Показати IP 17 Жовтня 2016 21:52
Правильно, держава йому повинна призначити доглядальницю яка буде кожен день йому д*чити до кінця його життя!
маха до лучанин Показати IP 17 Жовтня 2016 22:33
а з дітьми де гуляти по твоєму ?
do maxi до маха Показати IP 18 Жовтня 2016 00:20
Ya tebia znay:)
Дід Опанас Показати IP 17 Жовтня 2016 21:49
Хто де хоче там і др*че...
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2016 21:50
В центральному парку часто таке буває ((( Прикро, що таких людей багато!
Дід Опанас до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2016 23:14
То може пора перейменувати його в "Центральний парк рукоблудія і відпочинку імені діда Онаніста"?
Фідель Показати IP 17 Жовтня 2016 21:53
Наші неповнолітні ще дадуть фору будь-якому збоченцю. Відчипіться від діда!
Волинянка Показати IP 17 Жовтня 2016 22:47
В зоопарку його посадити в клітку до мавп
x до Волинянка Показати IP 18 Жовтня 2016 00:16
сама до них 3,14здуй
ол до Волинянка Показати IP 18 Жовтня 2016 12:38
тебе жаба давить що сама не подивилася?
ТТ Показати IP 18 Жовтня 2016 00:14
Про яке затримання йде мова, Заяв немає, просто виклик небайдужих, відео-фото фіксація відсутня, про щось далі писати ? Ліпше підтвердіть неодноразовість таких діянь з боку дідуся, коли, де і хто фіксував, які вжито заходів реагування, а то порожняк прогнали про неодноразовість... доведіть правильність Вами написаного!!!
катя до ТТ Показати IP 19 Жовтня 2016 09:37
По перше: заява поступила від двох мешканок м. Луцька, я одна з них Така ситуація відбулася в парку Лесі Українки, на дитячому майданчику там де гуляють маленькі діткі Все відбулося на міні замку, там де дитячі качелі По друге: Я все бачіла на власні очі Відео є, якщо цікаво перевірити докази, будь ласка я покажу із легкістю Спеціально воно зняте шоб були докази А ображати Луцьку поліцію не потрібно
555 Показати IP 18 Жовтня 2016 00:45
підсрачників треба було надавати...одному із татусів...
месник Показати IP 18 Жовтня 2016 04:03
А то шо підор.ів гуляє чого не пишите? Під.ота, педофілія, ото надбання
коля до месник Показати IP 18 Жовтня 2016 14:23
тебе хтось засік, що ти гуляв?
я до месник Показати IP 19 Жовтня 2016 12:49
Чоловіки, ви ж найбільше виступаєте в коментарах , а це ж ваша чоловіча хвороба, признайтеся хоча б раз (собі),чи ви ніколи не займалися рукоблудством, але таємно,чи в ванні-закрившись,чи під ковдрою, чи побачивши гарну жінку - в кущах і т.д. А цей чоловік уже хворий, його збуджують тільки діти і ніхто його не вилікує, навіть пісня відповідає цій ситуації (тихо сам с собою, я ночной порою, я веду беседу)
Серп і молот Показати IP 18 Жовтня 2016 19:03
Чого розчірікались збоченці,дид посцяти захотів,а руки тримтять в похилому віці,а в нових поліцаїв розуму ще нема за станом віку, щоб збоченця від сцикуна відрізнити.
St Показати IP 18 Жовтня 2016 23:11
Шо ви до діда вчепились!))
123 Показати IP 19 Жовтня 2016 00:58
Де встав, там і родіна хD
Хатія Показати IP 19 Жовтня 2016 17:36
З цими новими патрульними хоть поржати можна.на їх місці мені було би стидно таке в новини закидати.ржуть не з діда а щз патрульних.