USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку - знову ДТП з вини дідуся. ФОТО

15 Липня 2014 13:43
Дорожньо-транспортна пригода з вини 75-річного водія трапилась у Луцьку на вулиці Львівській учора, 14 липня, о 10 ранку.

Як повідомили в ДАІ, рухаючись вулицею Потебні автомобілем Renault Scenic, водій 1939 року народження не пропустив автомобіль, який їхав вулицею Львівською. Як результат, 27-річний водій мікроавтобуса Renault Traffic не зміг уникнути зіткнення.

Внаслідок аварії мікроавтобус отримав пошкодження передньої частини, в легковика – пом’ятий лівий бік.

Нагадаємо, це далеко не перша ДТП, яка трапилась з вини водіїв поважного віку. Щоправда, тоді не обійшлось без постраждалих.

Так, 11 липня автобус наїхав на легковий автомобіль, троє людей загинули. Зі слів очевидців, водій автобуса - пенсійного віку, йому в дорозі стало погано. Він за 3-4 хвилини до ДТП навіть зупиняв свій транспорт та виходив попити води.

А 2 липня білий Opel, з 82-річним водієм за кермом, врізався в дитячу коляску та «протягнув» на капоті близько 12 метрів няню, яка гуляла з дитиною. В результаті ДТП дівчинка отримала дві тріщини в черепі та забій на обличчі. Свідків ДТП мама постраждалої дитини шукає і понині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
І до чого Показати IP 15 Липня 2014 15:18
тут вік. Просто дідусь забув що соплячня з купленими водійськими посвідченнями їздить по місту на швидкості кілометрів сто на годину. Для них що компютерна гра, що дорога - жодної різниці. От і не встиг завершити маневр. Дебілів навіть червоне світло не зупиняє. Учора спостерігав двох таких на квадрациклах у районі "Епіцентру". Дай бог щом їм на трасі трапився одинокий дідусь, а не багатодітна сімейка. А ще краще, бетонний стовп.
Лучанин до І до чого Показати IP 15 Липня 2014 21:53
А ви по місту їздете за кермом??? Сильно в нас розженесся: кожні 20 м. перехід, зупинка, світлофор і основне Я М И !!!! І для того там знак стоїть "поступитись дорогою"!??? І ще, якби 1,5 тн. летіли 100км/год то дідусь точно зробивби декілька кульбітів!!!
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Липня 2014 23:47
Я живу в тому районі і там не те що уступи дорогу стоїть - там СТОП проїзд без зупинки заборонено !!!! І пробачте,якби водій буса їхав 100 км за год., то пошкодження обох авто були б набагато серйозніші.
Лучанин до Анонім Показати IP 17 Липня 2014 20:39
Я ж про те саме! Уважніше читайте!
Іван Показати IP 15 Липня 2014 15:38
Абсолютно згідний, водії старшого віку дуже обережні на дорогах. Якби той придурок на мікроавтобусі не гнав, як скажений, то зміг би притормознути і уникнути аварії. А, крім того, бачу, його фірма запчастинами приторговує, де, як правило, менти пасуться, то звичайно ж дідусь буде винуватим.
Колік до Іван Показати IP 15 Липня 2014 21:50
Про що ти шепчеш , їду по головній по другорядній летить дідок в лівому ряду (в правому бус пропускає) і бачу ,що гальмувати і не думає . Пригальмував, посигналив, нуль емоцій навіть голови не повернув, перезирнулись з іншими водіями знизали плечима і поїхали далі.І таких ситуацій безліч. Такі ж "безбашенні" як і " соплячня ".
Анонім до Іван Показати IP 16 Липня 2014 23:50
Нічого собі ви загналися, хоч заради цікавості подивіться на знаки на тому перехресті. Дідусь 100%винен.
:): Показати IP 15 Липня 2014 15:49
Знак дати дорогу розповсюджується на всіх. А тих старих після 60 років перевіряти на глухоту і сліпоту треба кожних півроку. Діти кутелики подарували діду цяцьку, от і догралися. Добре, що ніхто не постраждав.
Петро до :): Показати IP 15 Липня 2014 18:58
Чи то пак літні люди звикають до того, що їх скрізь пропускають, чи що? мені теж дід машину бив бо думав що я його пропускаю. А медогляд нічого не вирішить - у нас дефакто нема відповідальності у лікаря, який випустив на дорогу нездорову людину. А жаль
Бетонний стовп Показати IP 15 Липня 2014 16:10
Безгальмові автолюбителі, я вас чекаю!!!
Анонім Показати IP 17 Липня 2014 08:11
Діди думають що іх всі повинні пропускати
Дід до Анонім Показати IP 30 Січня 2017 09:49
Дай Бог щоб і ви стали дідами, бо після бетонного стовпа- навряд!