USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знову відбирають кандидатів до лав патрульних

12 Серпня 2017 14:11
11 серпня у приміщенні Управління патрульної поліції у Луцьку, розпочався п’ятий етап відбору кандидатів до лав патрульної поліції. Перші 18 претендентів пройшли особисту співбесіду перед поліцейською комісією, до складу якої увійшли полісмени та представники громадськості.

Про це повідомляє прес-служба патрульних у Фейсбуці.

Кандидати відповідали на поставлені запитання, аби поліцейська комісія оцінила їхні професійні, морально-ділові, управлінсько-організаторські та інші здібності.

Під час таких розмов члени комісії намагаються виявити наявність чи відсутність компрометуючих відомостей про кожного кандидата, наскільки вони мотивовані до роботи, чи усвідомлюють усю відповідальність професії тощо.

Після успішного проходження співбесіди їх запросять на курси первинної професійної підготовки працівників патрульної поліції. Конкурсанти гуртувалися в Управлінні, радилися й помітно хвилювалися, адже, вочевидь, розуміли усю важливість та відповідальність свого вибору.

Нагадуємо, що набір триває. Подати електронну заявку для вступу до лав патрульної поліції можна за посиланням: http://80.91.161.100/.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Кіндрат Панасович Показати IP 12 Серпня 2017 14:36
знову деб*л*в наберуть? представники громадськості без ознак корумпованої діяльності!
До Кіндрата Показати IP 12 Серпня 2017 15:41
Не переживай, не наберуть. Тебе ж не взяли)
Лучанин до До Кіндрата Показати IP 12 Серпня 2017 15:52
А можливо проблема в керівництві що тільки такі туда йдуть і там лишаються???
Кіндрат Панасович до Лучанин Показати IP 12 Серпня 2017 16:24
можливо і це. Все ж таки хто там робив той і робить. Та шо там говорити коли тільки на одного Сабакова як глянеш шо воно і чим живе. Це те саме як подивитися на міністра МОЗ - Супрун! Ну про яку медицину в країні може бути мова коли міністр схожий на суміш ботулізму, гепатиту, СНІДу разом з раком?
Кіндрат Панасович до До Кіндрата Показати IP 12 Серпня 2017 16:11
ну да. То ж не воєнкомат, по хатам не ходять, в мусарню не запрошують)) а ти видно радий шо "працюєш" мусарелом? Як воно даремно отримувати гроші платників податків? Яка в тебе должность мусарОК?
Анонім до Кіндрат Панасович Показати IP 12 Серпня 2017 21:30
я дивлюсь ти точно новий патрульний поліцейський. Бо в тих розуму на більше не хватить, як лише такі коментарі писати, як ти.
777 Показати IP 12 Серпня 2017 16:43
А хто буде головою комісії. Попередній під слідством.
Ігор луцький Показати IP 12 Серпня 2017 16:52
Рижков знову при дєлах.Коли з нього запитають,кого набирають при його участі?Скільки набраних звільнено і по якій причині?
Кіндрат Панасович до Ігор луцький Показати IP 12 Серпня 2017 17:21
а хто то такий той рижков?
так то воно так Показати IP 12 Серпня 2017 18:26
До речі, менти теж податки платять. І тут виникає питання - а хто на чиї податки живе - менти, які працюють, чи ти - чудо безробітне, яке сигарети за кордон тягає.
Кіндрат Панасович до так то воно так Показати IP 12 Серпня 2017 20:16
чудо безробітне? сигарети? ти ще згадай про декілька незадекларованих мною маєтків і з десяток авто. Якщо навіть і так то на твою думку безробітні не сплачують податків?! спустись з небес і покайся супостат!